بی ثباتی ارزهای رمز نگاری

انتظار می رود که بازارهای رمزنگاری این هفته بی ثبات باشد. از این رو ، چندین فرصت تجاری کوتاه مدت احتمالاً محصول خود را کاهش می دهد.

در حال حاضر جهان شاهد بدترین بحران در ده ها سال است که حتی از بحران مالی قبلی نیز کوتاهی می کند. حتی وقتی کلاس های دارایی سنتی مانند سهام و نفت خام در تلاش هستند ، بیت کوین (BTC) بسیار خوب برگزار شده است.

تراویس کلینگ ، رئیس صندوق محافظت از رمزنگاری Ikigai ، گفت که رتبه های بالای رمزنگاری در CoinMarketCap ثروت را برای سرمایه گذاران خود حفظ کرده است زیرا قیمت آن “از پایان فوریه تا پایان آوریل” ۰٫۶۰٪ افزایش یافته است در میان یکی از فاجعه بارترین ها رویدادهای اقتصادی در تاریخ. “

با کاهش بیت کوین کمتر از نه روز از تعطیلات ، سؤال بزرگی که معامله گران را نگران کرده است این است که آیا قیمت این رویداد پس از این رویداد پمپ خواهد شد یا رها می شود. مقایسه ها و امکانات مختلفی پیش بینی می شود اما در واقعیت ، هیچ کس با اطمینان نمی داند که چگونه این بازی را انجام می دهد. بنابراین ، تاجران برای هر دو امکان باید با برنامه عمل خود آماده باشند. عدم قطعیت می تواند به نوسانات زیاد منجر شود ، که می تواند فرصت های معاملاتی را هم در بخش طولانی و هم در کوتاه بازار ایجاد کند.

BTC / USD

بیت کوین (BTC) در روند صعودی قرار دارد. هر دو میانگین متحرک در حال شیب دار شدن هستند و شاخص مقاومت نسبی در قلمروهای شفاف قرار دارد که نشان می دهد گاوها در دست فرمان هستند.

 در حال حاضر ، خرس ها در برابر سختی نزدیک به ۲۲۰۰ دلار در حال نصب هستند. اگر گاوها بتوانند قیمت بالای این مقاومت را تحریک کنند ، احتمالاً حرکت آن بالا می رود و حرکت سریع به ۱۰ هزار دلار امکان پذیر است.

برعکس ، اگر گاوها نتوانند قیمتی بالاتر از ۲۲۰۰ دلار را تحریک کنند ، افت به ۱۰ روز حرکت میانگین نمایی (۸،۳۲۰ دلار) امکان پذیر است. اگر BTC این پشتیبانی را متوقف کند ، احتمال وقفه بالای ۹،۲۰۰ دلار افزایش می یابد زیرا نشان می دهد که گاوها منتظر اصلاح عمیق تر برای خرید نیستند.

با این حال ، اگر خرس ها قیمت زیر ۱۰ روز EMA را غرق کنند ، افت به سطح Breakout 8175.49 دلار امکان پذیر است. شکست پایین تر از این سطح می تواند قیمت را به میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه (۷،۶۲۶ دلار) بکشاند. چنین حرکتی نشان می دهد که حرکت ضعیف شده است.