بانکهای مرکزی میتوانند متحد بیت کوین باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بانکهای مرکزی میتوانند متحد بیت کوین باشد
  • royapm
  • اردیبهشت 07, 1399
  • بدون دیدگاه

برای اکثر اوضاع ، توضیح تجمع بیت کوین از نامربوط بودن لفظ تا یکی از با ارزش ترین دارایی های جهان دشوار است. از این گذشته ، یک سکه دیجیتالی که روزی رایگان از طریق “شیر آب” به او داده می شد ، اکنون بیش از 7000 دلار پاپ دارد.

با این حال ، تجزیه و تحلیل جدید یکی از روندهای بالقوه حرکتهای کلان BTC را بررسی کرده است. و این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که احتمالاً Cryptocurrency در آستانه بزرگترین تظاهرات خود قرار دارد ، که می تواند بالاتر از 20،000 دلار تمام وقت آن باشد.

بانکهای مرکزی می توانند بزرگترین متحد بیت کوین باشند

در حالی که بانک های مرکزی بعید است که بطور کامل با بیت کوین بخرند چون اوراق قرضه و سایر دارایی ها را انجام می دهند ، ارز رمزنگاری می تواند از این مقامات پولی متمرکز سود زیادی ببرد ، تحلیل جدید نشان داده است.

تدی واللی – بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Pervalle Global ، یک صندوق جهانی کلاهبرداری کلان – اخیراً نمودار موجود در زیر را منتشر کرد.

بالاترین دیدگاه اعتقاد نسبت به 1-3 سال آینده این است که ترازنامه CB در یک جهت بالا می رود. با توجه به این فرض ، به نظر می رسد بهترین شکل بیان از طریق BTCUSD $ است. در حالی که نمودار زیر باید خود را اثبات کند ، هم از نظر تجربی و هم بصری دارای وزن است. pic.twitter.com/GIjOa15hJ4

– Teddy Vallee (TeddyVallee) 23 آوریل 2020

اگرچه سرمایه گذار از این که این نمودار را کامل خواند ، مردد بود ، اما توضیح داد که بین کل دارایی بانکهای مرکزی جهان (فدرال رزرو ، بانک ژاپن و غیره) و ارزش بیت کوین در مقیاس لگاریتمی رابطه مستقیمی وجود دارد.

به عنوان مثال ، هنگامی که ترازنامه های بانک مرکزی در اوایل سال 2018 شروع به فرو ریختن کرد ، بازار کریپتو نیز همینطور شد. در همان تاریخ اتفاق نیفتاد ، اما صدرنشین ها از منظر بلند مدت ردیف می شوند.

پس چرا امروز اهمیت دارد؟

خوب ، از زمان آغاز بحران کروناویروس ، بانک های مرکزی به منظور صرفه جویی در اقتصاد ، به دنبال ترجیح دلارها رفته اند. ترازنامه فدرال رزرو تنها در دو ماه گذشته 2 تریلیون دلار افزایش یافته است.

روندی که نمودار در اختیار دارد ، حتی آزادانه نشان می دهد ، به این معنی است که بیت کوین به احتمال زیاد از بالاترین زمان خود بالاتر از 20،000 دلار در سالهای آتی فراتر خواهد رفت ، زیرا ارزش ترازنامه های بانک مرکزی در آخرین بازار بلند خود در هنگام صعود بازار کریپتو صدر است.

کوین کلی ، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی رمزنگاری Delphi Digital ، از این احساسات با نمودار زیر حمایت کرد و نوشت که انتقال مجدد در رشد ترازنامه ها “صعودی [برای] بیت کوین است.”

این یک نمودار کامل نیست ، اما استدلال منطقی است

بعنوان یک یادداشت ، برخی استدلال می کنند که ارتباط این دو معیار ممکن است به جای ادغام واقع بین باشد.

اما ، تحلیلگران می گویند اساساً ، خرید دارایی بانک مرکزی ، به ویژه در مقادیری که در حال حاضر شاهد آن هستیم ، برای بیت کوین قاطعانه مثبت است ، چه ارتباط فوق الذکر وجود داشته باشد یا نه.

طبق گزارش های قبلی CryptoSlate ، دن مورههد – معامله گر وال استریت که یکی از اولین صندوق های رمزپایه ، Pantera Capital بود ، تبدیل به یکی از اولین صندوق های رمزگذاری شده ، در خبرنامه اخیر توضیح داد:

وی افزود: “با افزایش تعداد پول کاغذ ، دولت برای خرید چیزهایی که دارای مقادیر ثابت هستند مانند سهام و املاک و مستغلات ، بخش های بیشتری از کاغذ پول را می گیرند ، در جاهایی که آنها می گویند افزایش مقدار پول غایب است. نتیجه این است که آنها قیمت سایر موارد مانند طلا ، بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده را نیز افزایش می دهند. “

مایکل نووگراتز ، مدیرعامل گلکسی دیجیتال ، این موضوع را تأیید کرد. وی به بلومبرگ گفت که فکر می کند BTC به دلیل پتانسیل ایجاد هوای بحران قریب الوقوع اقتصادی به عنوان دارایی کمبود ، برخلاف پول فیات ، به یک “اسلحه کلان” بدل شده است.