Altcoin به عنوان Bitcoin عقب نشینی می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Altcoin به عنوان Bitcoin عقب نشینی می کند
  • royapm
  • اردیبهشت 22, 1399
  • بدون دیدگاه

تلاش قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در تلاش است تا 10،000 دلار را کاهش دهد در حالی که ارزهای رمزنگاری دیگر در تلاشند تا صعود کنند.

قیمت بیت کوین (BTC) ، بالاترین رتبه رمزنگاری شده توسط سرمایه گذاری در بازار ، به سد روانی 10000 دلار رسید اما بلافاصله رد شد. در همین حال ، احساسات در حال تغییر از ترس به حرص و آز است زیرا شاخص ترس و حرص و آز کریپتو اکنون برای اولین بار در سه ماه بالای 50 سال است.

با این حال ، altcoins ضعف در سراسر صفحه نمایش نشان داده است. سرمایه گذاران در حال فروش آلبوم های خود برای گرفتن قطار بیت کوین با نصف شدن کمتر از سه روز دیگر هستند.

بیت کوین با نزدیک شدن به نیمه دوم با افزایش اعتیاد به مواد مخدره در روز ، قدرت نشان می دهد. FOMO (ترس از دست دادن) نیز رو به افزایش است و همین امر باعث می شود مردم مشتاقانه پا به پای بیت کوین و قیمت آن بگذرند.

با این وجود ، آیا چنین راهپیمایی پایدار است ، یا این یک مورد دیگر “خریدن شایعه ، فروش اخبار” خواهد بود؟ براساس نیمه قبلی و نیمه قبلی Litecoin (LTC) ، این کاملاً امکان پذیر است.

مردم از طریق رونق بخش در مورد این رویداد جذاب می شوند ، زیرا انتظار دارند نتیجه کوتاه مدت صعودی در بازارها رخ دهد و شروع به خرید بیت کوین کنند.

از کجا می توانیم آن را ببینیم؟ به طور کلی ، این حرکات را می توان در بازارهای altcoin مشاهده کرد. معمولاً وقتی بیت کوین تجمع بزرگی را مشاهده می کند ، FOMO را وارد بیت کوین می کنید. یک نمونه از این دست اتر (ETH) است.

در حالی که ارزش دلار اتریوم نسبتاً پایدار مانده است (از آنجا که در دو هفته گذشته قیمت بین 197 تا 215 دلار در حال افزایش است) ، جفت BTC کاملاً چکش خورده است.

اما چرا؟ به این دلیل است که مردم برای گرفتن بیت کوین برای خرید بیت کوین ، آلبوم های خود را می فروشند. در هفته اخیر اتر شاهد فروش 20٪ در جفت BTC بوده است ، در حالی که ChainLink (LINK) و Tezos (XTZ) در ده روز گذشته شاهد 30٪ فروش بودند. در حقیقت ، تمام صعودهای فروش در جفت BTC دیده شده است در حالی که جفت های دلار نسبتاً پایدار مانده اند.

جالب اینجاست که حرکتهای قبلی در بازار گاو نر شاهد عملکردی مشابه بوده اند. به عنوان مثال ، اوج قیمت بیت کوین در ماه دسامبر سال 2017 با 19700 دلار بالا بود. این زمانی بود که در جفت ارزهای فرابورس BTC فروش زیادی رخ داد.

با این حال ، تقریباً در همین زمان ، صعودکنندگان شروع به پرش از شدت و قدرت نشان دادند و در نتیجه بزرگترین “فرزانگی” بازار تاکنون دیده شده است. قیمت اتر در ماه بعد از آن به 1.300-1400 دلار رسید.

هم اکنون ساختار مشابهی در حال شکل گیری است. فروش altcoin منجر به پایین آمدن قیمت های پایین سرمایه گذاران برای پرش به بیت کوین می شود. به همین دلیل است که امروز وقتی قیمت بیت کوین چند صد دلار عقب نشینی کرد ، بسیاری از آلکین ها مانند Chainlink جهش یافتند.

قیمت Chainlink در دو هفته گذشته 30٪ از ارزش خود را در برابر BTC از دست داد در حالی که ارزش USD پایدار است. قیمت برگشت به حمایت در 0.00037000 sats و پس از آن افزایش شدید است. قیمت LINK با 18 درصد افزایش به 4.10 دلار رسید که سه ماهه جدید است.

با این حال ، اهمیت و لحظه پرش مهمترین مفاهیم برای تماشا است.

این جهش در همان لحظه آغاز شد که بیت کوین دوباره از نو شروع کرد. معمولاً ، وقتی چنین اتفاقی می افتد ، altcoin ها از یک صخره سقوط می کنند. اما این بار altcoins در حال پرش به چپ و راست بود ، در حالی که قیمت بیت کوین شروع به اصلاح کرد.

این یکی از قوی ترین حرکت در دو روز گذشته است زیرا قیمت آن بیش از 40 درصد در ارزش BTC است. این پشتیبانی اساسی را از دست داد اما سپس به سمت بعدی فرو رفت و همانطور که در نمودار نشان داده می شود به شدت پرش می شود.

این سکه لحظه ای را آغاز کرد که بیت کوین مجدداً مجدداً بازیافت کرد. اما این عجیب نیست زیرا انتظار عادی از این حرکات در هیئت مدیره بسیار طبیعی است. در حالی که برخی در حال فروش altcoin برای گرفتن قطار بیت کوین هستند ، برخی دیگر BTC خود را در این منطقه برای خرید altcoin های “ارزان” به فروش می رسانند.

سناریوی صعودی بسیار سر راست است. برای ادامه روند فعلی ، سطح بین 9،250-9،400 دلار است.

مرحله بعدی شکستن ناحیه مقاومت سنگین بین 10،050-10،350 دلار خواهد بود. شکستن و پشت سر گذاشتن این سطح ، نشانه خوبی برای گاوها خواهد بود. سپس اهداف بعدی 10،800 دلار و بالقوه 11،600-12،000 دلار خواهد بود ، سطحی با شکاف CME باز (از آگوست 2019).

سناریوی نزولی یک ساختار واضح را نشان می دهد. با فرض این که اعتیاد به مواد مخدره پس از نیمه هفته بیت کوین متوقف می شود ، ممکن است یک اصلاح مجدد و تصحیح اجتناب ناپذیر باشد.

با این وجود ، این اتفاق می افتد با سطح پایین یا سطح پایین دیگری در منطقه 10،050-10،350 دلار قابل بحث است. برای تأیید واگرایی روند نزولی و واژگونی روند بالقوه ، باز هم می تواند در منطقه مقاومت رخ دهد.

این بازپرداخت و بازپس گیری باید باعث شود که altcoin ها شروع به تجمع کنند ، زیرا آنها مشتاق پیروی از بیت کوین هستند. از این رو ، شکست زیر 9،400 دلار می تواند علامتی برای شروع بهبودی آنها باشد.

از دست دادن سطح 9،400 دلار می تواند یک سیگنال نزولی برای حرکت بیت کوین باشد ، اما به طور بالقوه یک سیگنال صعودی برای altcoin برای رسیدن به حساب است.