BTC CME, BTC Futures و کشش بعد از نصف

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
BTC CME, BTC Futures و کشش بعد از نصف
  • royapm
  • اردیبهشت 30, 1399
  • بدون دیدگاه

CME Bitcoin Futures OI از نیمه کاهش یافته

CME Bitcoin Futures OI از نیمه کاهش یافته است. این افزایش از 390 میلیون دلار در 11 ماه مه به 529 میلیون دلار در 14 مه رسید و در آنجا به اوج تمام وقت جدید رسید. این نشان می دهد که علاقه به محصولات بیت کوین تقاضا است. دلیل این امر شاید اظهارنظر سرمایه گذار سنتی Paul Tudor Jones درباره بیت کوین باشد. صرفنظر از آن ، علاقه در حال افزایش است و تجزیه و تحلیل از کجا این علاقه به شما کمک می کند تا محل پول بزرگ را تراز کنید.

از تاریخ 12 مه 2020 ، گزارش COT نشان می دهد که خرده فروشی های غیر گزارشگر [زرد] با کیفیت طولانی مدت در بیت کوین وجود دارد. این امر قابل درک است با توجه به اینکه بیت کوین فقط نیمه خود را پشت سر گذاشته است ، و این به لحاظ تاریخی قیمت BTC را افزایش داده است. علاوه بر این ، بیت کوین نه تنها خرده فروشی طولانی دارد بلکه دارای موقعیتهایی در حدود 12000 BTC است که در زمان نوشتن آن 115 میلیون دلار ارزش دارد.

در حالی که موقعیت های 115 میلیون دلاری ارزش آتی برای معاملات BTC طولانی است ، صندوق های تامینی و دفاتر خانواده به عنوان وجوه اهرمی [قرمز] و سایر گزارش های [آبی تیره] کوتاه هستند و در کنار هم ، دارای موقعیت های 11100 BTC با ارزش 105 میلیون دلار در موقعیت های کوتاه هستند.

جنبه جالب در این باره این است که در اصل خرده فروشی و وجوه اهرمی در واقع شاخ ها را به عنوان سر در جهت مخالف قفل می کنند. سوالی که در اینجا باقی می ماند این است: “چه کسی سودآور خواهد بود؟” یا “چه کسی از دست خواهد داد؟”

با نگاهی به تاریخچه ، آخرین باری که این اتفاق در ماه فوریه رخ داد ، هنگامی که هر دو طرف یاد شده از یکدیگر فاصله گرفتند و قیمت بیت کوین با خرده فروشی طرف بود. این ممکن است به دلیل FOMO در بسیاری از خریدهای خرده فروشی باشد ، اما ، با کاهش ارزش BTC ، وجوه اهرمی موقعیتهای خرید خود را افزایش داد. در هر صورت ، نصف شدن ، همه گیر شدن و چاپ بیش از حد نقش مهمی در کمک به BTC برای تصمیم گیری در مورد محل بازی دارد.