تأخیر دراجرای LN روی سکه تأثیر خواهد گذاشت؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تأخیر دراجرای LN روی سکه تأثیر خواهد گذاشت؟
  • royapm
  • اردیبهشت 28, 1399
  • بدون دیدگاه

اکوسیستم بیت کوین

بیت کوین ، در حالی که در گذشته ثابت کرده است که یک جایگزین قابل اعتماد است ، در مورد خریدهای کم ارزش و فوری ، واقعاً مفید نبوده است ، چیزی که مدت هاست بسیاری از کاربران را ناراحت کرده است. به عنوان مثال ، اگر یک کاربر قصد خرید بسته بچه‌ها را در یک فروشگاه خرده فروشی داشته باشد ، باید بتواند با استفاده از بیت کوین مبلغ پرداخت را انجام دهد. این نوع اتخاذی است که اکنون بیت کوین تا حد زیادی فرار می کند.

اکوسیستم بیت کوین به عنوان یک راه حل امیدوارکننده برای این مشکل مقیاس پذیری ، از شبکه لایتنینگ ارائه شد. با این حال ، اجرای کامل و تصویب شبکه Lightning چنان به تأخیر افتاده است که کاربران شروع به ایجاد سؤال درباره مفهوم LN می کنند. همچنین به عنوان یک راه مهم برای پذیرش رمزنگاری دیده می شود.

این امر منطقی است زیرا LN برای تسهیل معاملات کوچک لازم است و اگر BTC نتواند در معاملات کوچک مفید باشد ، در پرداختهای روزمره قابل استفاده نیست. با این حال ، بدترین قسمت این است که مردم در حال انتقاد از سکه برتر هستند زیرا برای پرداخت هزینه های کوچکتر به لایه دوم نیاز دارند. آندریاس آنتونوپولوس ، مدافع بیت کوین در یکی از فیلمهای اخیر خود به این موضوع پرداخت. وی خاطرنشان كرد:

وی گفت: “برای تأمین چندین پرداخت کوچک ، لازم است شخصی برای تأیید اعتبار این معاملات باشد. پاسخ بیت کوین به این مسئله این است که همه برای حفظ امنیت عدم تمرکز و باز بودن در شبکه ، هر معامله ای را تأیید می کنند.

او اضافه کرد،

وی افزود: “اما این می خواهد كه همه یك معتبر در شبکه منتهی به متمرکز شوند. بنابراین کسانی که از بیت کوین انتقاد می کنند لایه دوم را دارند ، بیشتر در لیگ های کوچک بازی می کنند. “

جالب است که ، شبکه لایتنینگ قول می دهد کاستی های بیت کوین مانند هزینه های بالای تراکنش ، حفظ حریم خصوصی را در بین بسیاری دیگر حل کند. و برای ایجاد اتخاذ گسترده مردم باید این نواقص را برطرف کرد. بنابراین ، با چشم انداز کردن موارد ، اجرای شبکه Lightning در بیت کوین نقش مهمی در پذیرش انبوه سکه دارد.

با این حال ، این یک تجارت دشوار است زیرا آمارها نشان می دهد که آمار پذیرش LN طی چند ماه گذشته متوقف شده است. در حقیقت ، این مورد در مورد معیارهای کاملاً مرتبط با LN ، از جمله ظرفیت شبکه و تعداد کانالها ، منحصر به فرد و تکراری است.

آمار تصویب راکد نیز برای رفع نگرانی های تمرکز که اخیراً LN را به ستوه آورده اند ، کار چندانی نخواهد کرد.