آیا “نهادینه شدن معدن” تسلط چینی را حفظ خواهد کرد؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا “نهادینه شدن معدن” تسلط چینی را حفظ خواهد کرد؟
  • royapm
  • اردیبهشت 27, 1399
  • بدون دیدگاه

چین مکانی برای استخراج بیت کوین

چین سالهاست که مکانی برای استخراج بیت کوین بوده و هزینه های ارزان قیمت برق دلیل اصلی آن است. با این حال ، ایالات متحده ، کشوری که بیشتر به معدنچیان سرگرمی مشهور بود ، اکنون تجارت خود را پیش گرفت و بسیاری از کارگران معدنکار حرفه ای در اواخر زمان حضور در این هواپیما حضور داشتند.

شرکت های انرژی در ایالات متحده مدتها است که به فکر استخراج رمزپایه هستند ، زیرا می توانند درآمد بیشتری کسب کنند و همچنین از شر فشارهای نظارتی مرتبط با همان خلاص شوند. با تجزیه و تحلیل رشد ، شرکت های انرژی می توانند در آینده به تسلط بر بخش معدن بیت کوین دست یابند.

از طرف دیگر ، اگرچه ایالات متحده به لطف “نهادینه سازی معدن” از لحاظ معدن عملکرد خوبی دارد ، نمی توان خطرات ناشی از تأمین مالی معدن بیت کوین را نادیده گرفت. مدیر عامل شرکت لایه 1 الکس لیگل در پادکست اخیر به این موارد پرداخت ،

وی گفت: “از نظر مالی ، دامنه کاری که شما به آن پرداخته اید آنقدر گسترده است که فکر می کنم در انتهای روز برای لایه یک ، اگر به آنچه در مراحل بعدی ما فکر می کنیم فکر می کنیم ، این است که آیا تقریباً با هویت نظارتی کار می کنیم. . چه مالی و چه نهادینه کردن معدن ، این فقط یک فرآیند طبیعی است. آنقدر خطرناک نیست که مردم فکر کنند “.

اکنون که مشخص شد شرکت های انرژی در ایالات متحده نقش مهمی در بخش معدن بازی می کنند ، این سؤال وجود دارد که اگر بخش انرژی در روند نزولی قرار بگیرد ، دقیقاً مانند قیمت نفت دو هفته پیش چه می تواند رخ دهد ، چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید

لیگل در پاسخ به همین موارد ،

“متنوع سازی گرافیکی یکی از راه هایی است که می توانید آن ریسک را کاهش دهید […]. فکر می کنم تا زمانی که کارهای خانه خود را انجام می دهیم در وضعیت خوبی خواهیم بود. تاکنون ما [شرکت های معدن] سعی در آگاهی از چگونگی چرخش امور و آماده شدن برای آن داریم. “

جالب اینجاست که برخی مطالعات نشان داده اند که انرژی تجدید پذیر که حتی ارزان تر نیز هست ، منبع دیگری است که قصد تسلط بر معادن بیت کوین را دارد. در حقیقت ، یک گزارش CoinShares در سال 2019 به این نکته اشاره کرده بود که استخراج بیت کوین در مقایسه با سایر بخش های صنعتی ، بسیار متکی به منابع تجدید پذیر است.

“ما تخمین محافظه کارانه از تجدید پذیر تجدید پذیر در مخلوط انرژی که از شبکه معدن بیت کوین نیرو می گیرد را 74.1 درصد محاسبه می کنیم ، و این امر باعث می شود که استخراج بیت کوین بیشتر از هر صنعت بزرگ دیگر در دنیا باشد.”

سؤال آخر اینجاست – با وجود این همه نوآوری در بخش معدن ، آیا چین قادر خواهد بود تا تسلط خود را حفظ کند؟ اگرچه گزارش ها حاکی از آن است که تجهیزات معدنی قدیمی پس از نیمه تمام ، راهی را برای ورود به چین پیدا می کنند و به آنها کمک می کنند تا سودآور باشند ، اما آینده دیگر برای تسلط بر بیت کوین در چین مشخص نیست.