چگونگی مدیریت بازار با بیت کویین

احساسات و احساسات مدت طولانی است که نقش مهمی در افزایش قیمت ارزهای رمزپایه ای بازی می کنند. در حقیقت ، تعیین ارزش واقعی یک دارایی در شرایطی که فضای خود دارای اعتبار سوختن توسط FOMOs و FUD ها باشد ، واقعاً دشوار است. طبق گفته ماکسیم بالماشویچ ، بنیانگذار سکوی رمزنگاری و تحلیلی Santiment ، به این دلیل است که “بازارها نسبت به سایر طبقات دارایی بسیار ناپایدار و غیرقابل پیش بینی هستند.”

بالاشویچ با بیان این نکته که کلیه بازارهای رمزنگاری شده توسط بازرگانان جوان و غالباً بی تجربه در سرمایه گذاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، شناخته شده است.

وی گفت: “گرچه این آمار هرگز به طور قطعی و دقیقاً به دلیل ناشناسی بودن رمزنگاری قابل اثبات نیست ، اما این گمانه زنی ها به احتمال زیاد برای آنها حقیقت دارد. به دلیل همین عوامل ، احساسات می تواند نقش مهمی در راستای بازارهای رمزنگاری داشته باشد. و گرایش انسان به خرید زیاد و فروش پایین اغلب توسط تجار رمزنگاری نمونه می شود “

در واقع جای تعجب نیست که بیت کوین و صنعت رمزنگاری به طور کلی برای اقلیت های جوان کاملاً جذاب بوده اند. این همچنین توسط آخرین نمودار آماری که نشان می دهد ۳۹٫۴٪ از پاسخ دهندگان متعلق به گروه سنی ۲۵-۳۴ سال بود ، مشهود است که بزرگترین چنین جمعیتی در گزارش است.

هزاره ها بیش از نتفلیکس و دیزنی در بیت کوین سرمایه گذاری می شوند. این توسط یک گزارش سه ماهه شواب فاش شد که نشان می دهد افراد در گروه سنی ۲۵-۳۹ سال ۱٫۸۴ درصد از دارایی های خود را در محصول سرمایه گذاری ، Grayscale Bitcoin Trust [GBTC] دارند ، در حالی که هزاره ها ۱٫۵۸ درصد از دارایی های خود را در نتفلیکس نگه داشتند. سهام و ۱٫۶۸ درصد در شرکت والت دیزنی. در حقیقت ، ارقام با توجه به جنرال X و Baby Boomers کاملاً متفاوت بودند ، که دومی از آنها گفته می شود علاقه کم به بیت کوین دارند.

غالباً ادعا می شود که شاخص های فنی و ربات ها در کاهش قرار گرفتن در معرض شدید نوسانات قیمت مفید هستند. بالاشویچ در مورد نقش مهم این دو در درک سلامت کلی شبکه صحبت کرد و گفت:

“شاخص ها و ربات های فنی از نظر عوامل مهم هستند ، زیرا در سطح حمایت روانی که قبلاً از طریق رفتار تاجر ایجاد شده اند ، سرمایه گذاری می شوند. با این حال ، اینها معمولاً با مقیاسهای کوتاه مدت بهتر کار می کنند (به عنوان مثال ، در صورت رسیدن به قیمت x ، قیمتها افزایش خواهند یافت). “

علاوه بر این ، وی همچنین تأکید کرد که سلامت کلی شبکه و نشانه هایی از اینکه بازارها بیش از حد خریداری شده اند یا بیش از حد مورد بررسی قرار می گیرند ، می توانند به بهترین وجه از طریق تجزیه و تحلیل بنیادی واقعی مورد بررسی قرار گیرند ، نه آنالیز فنی.

در حالی که مشخص شد سودآوری گزارش شده از معاملات فنی با گذشت زمان کاهش یافته است ، جالب اینکه “هنوز شواهد و مدارکی قوی وجود دارد مبنی بر اینکه سرمایه گذاران به قوانین معاملاتی فنی توجه می کنند و آنها را به عنوان بخشی از استراتژی های سرمایه گذاری خود اجرا می کنند و مشخص شد که قوانین تجارت فنی قوی دارند. پیش بینی قدرت ، “با توجه به مقاله با عنوان” تجارت فنی و ارزهای رمزنگاری شده “

معاملات رباتها یکی دیگر از ابزارهای مهم است. این نخستین بار در بورس ارز کشش کرد و سرانجام ، راهی بازار cryptocurrency شد. رباتها به طور فزاینده ای در بین سرمایه گذاران و تجار محبوب شده اند. در حالی که رباتهای تجاری راه حل تضمین شده ای نیستند ، اما به هر حال آنها به سهولت روند کار و ارائه اطلاعات به روز کمک می کنند تا معامله گران به روز بمانند.

در حقیقت ، براساس گزارشی که اخیراً صورت گرفته است ، رباتها و الگوریتمهای مختلف تجاری در بازارهای ارز بویژه در دوران بی ثبات به ویژه در دوران بی ثبات رواج می یابد ، با وجود این استدلال اساسی مبنی بر اینکه “مبادلات تجاری ممکن است مضر باشد” برای مبادلات رمزنگاری ، هم متمرکز و هم غیرمتمرکز. این واقعیت که کریپتوها به طور فزاینده ای توسط جمعیتی مورد استفاده قرار می گیرند که ممکن است تجارتی در بازار نداشته باشد ، با تکیه بر چنین ابزارهایی ، ممکن است دلیلی بر محبوبیت چنین باشد.

در زمان نگارش ، بیت کوین ۹،۰۷۴ دلار با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۲٫۷ میلیارد دلار قیمت گذاری شد.