پرداختهای رمزنگاری ناشناس ایجاد مشكلات موردی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پرداختهای رمزنگاری ناشناس ایجاد مشكلات موردی
  • royapm
  • اردیبهشت 18, 1399
  • بدون دیدگاه

شناسایی افراد در پرداختهای رمزنگاری

کارشناسان هشدار داده اند که مقامات کره جنوبی ممکن است برای شناسایی همه افرادی که از پرداخت های رمزنگاری استفاده کرده اند ، تلاش کنند.

کارشناسان فناوری اطلاعات کره جنوبی ادعا می کنند که محققان در مورد اتاق تلگرام نهم می توانند در شناسایی کاربرانی که از پرداخت های رمزگذاری شده برای دسترسی به فیلم های غیرقانونی از طریق بستر چت استفاده می کنند ، مشکل داشته باشند.

معاملات مبادلات خارج از کشور می تواند مسئله ای باشد

به گفته رسانه های محلی ، ماییل کیونگجا ، ردیابی پرداخت های انجام شده از طریق مبادلات بین المللی رمزپایه در مقابل مبادلات محلی دشوارتر است. یک افسر پلیس درگیر در تحقیقات به مائیل کیونجوگا گفت:

“پیگیری واقع بینانه پولی که مجرمان در مبادلات ارزی به کره وون از طریق دفاتر مبادله غیرقانونی مبادله کردند ، پیچیده است.”

اعضای نیروی انتظامی کره جنوبی همچنین هشدار داده اند که وقتی پول غیرقانونی در صرافی های خارج از کشور ذخیره می شود ، اطلاعات مربوط به این وجوه باید از طریق کمک های قضایی بین المللی عبور کند.

ظاهراً مدیر گروه ، چو جو بن ، هنگام ارسال معاملات از مبادله فرابورس Bitcoin (BTC) فنلاندی استفاده کرده است.

مقامات مظنونینی را که اعتقاد دارند مبلغ رمزگذاری را پرداخت می کنند ، شناسایی کردند

Cointelegraph در تاریخ 27 آوریل گزارش داد که مقامات کره جنوبی اثر انگشت دیجیتال دست کم 40 نفر را که مظنون به پرداخت رمزنگاری برای دسترسی به فیلم های غیرقانونی بودند ، شناسایی کردند.

مقامات با ردیابی 20 بزرگترین تبادل رمزنگاری در کره جنوبی ، این کاربران را شناسایی کردند.

علاوه بر این ، در تاریخ 25 مارس ، رسانه های محلی پرده برداشتند که Upbit، Bithumb، Coinone و Korbit طبق گزارش ها با پلیس برای شناسایی کاربران در پشت پرداخت کار می کردند.