تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال! درست یا غلط؟!

باید خاطر نشان شد که تحلیل تکنیکال در مواردی برای ارز های مجازی و صنعت کریپتو به دور از واقعیت بوده و مثل بازار بورسی جواب نمی دهد. ولی با در نظر گرفتن مواردی که درست پیش بینی می شود می توان از این تحلیل ها استفاده کرد. سایت آسیک بوتز هیچ پیشنهادی برای خرید و فروش با استفاده از این تحلیل ها را نمی دهد و مسئولیتی را در قبال سود و زیان در قبال استفاده از این تحلیل ها قبول نمی کنیم.

بیت کوین پس از گذشتن از اصلاح قیمت چندین ماهه در چند هفته اخیر با قدرت فراوان در حال رشد است و نمیتوان گفت این رشد حاصل پتانسیل بازار است و یا یک دستکاری قیمتی از طرف چند تریدر نهنگ بازار کریپتو.

در چارت هفتگی شاهد آن هستیم که قیمت به زیر ابر کومو که یک مقاوت بسیار بالا است برخورد کرده است.

چارت هفتگی اول
چارت هفتگی بیت کوین به دلار

و در ادامه به چارت روزانه نگاهی می اندازیم:

پیش بینی می شود در این چارت بیت کوین در قیمت ۷۴۵۰ الی ۷۷۰۰ یک اصلاح قیمت داشته باشد که دور از ذهن نیست. شرایط این را نشان می دهد که در محدوده های مشخص شده امکان اصلاح قیمت برای بیت کوین وجود دارد و احتمال دارد به زیر ۶۰۰۰ هزار دلار وارد شود.

در هر صورت بیت کوین در تایم فریم بالا و پتانسیلی که نشان می دهد بیشتر تمایل به قدرت و بالا رفتن دارد تا رو به پایین. پس مدیریت سرمایه در این زمان استعداد زیادی می خواهد که بایستی روی آن تمرکز کرد.