سه ویژگی جدید به قوانین اجماع اضافه شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سه ویژگی جدید به قوانین اجماع اضافه شد
  • royapm
  • اردیبهشت 27, 1399
  • بدون دیدگاه

به روز رسانی بیت کوین نقدی

امروز ، دقیقاً ساعت 9 بامداد ET در تاریخ 15 مه 2020 ، شبکه Bitcoin Cash یک نسخه جدید دیگر را با اضافه کردن چند ویژگی جدید به blockchain به اتمام رساند. آخرین به روزرسانی با پشتیبانی از اوکد جدید ، پسوند حد زنجیره ای و شمارش بهتر عملیات امضا با استفاده از پیاده سازی جدید “Sigchecks” ارائه می شود.

طبق قوانین جدید اجماع ، تعدادی از بلاک ها به دست آمده اند

هر شش ماه یکبار شبکه Bitcoin Cash ارتقا می یابد و آنها معمولاً در 15 مه و 15 نوامبر هر سال انجام می شوند. حامیان BCH در سرتاسر جهان مانند هر سال این آپدیت را تحت نظر دارند تا ببینند آیا همه چیز به درستی پیش رفته است یا خیر. پس از مسدود شدن بلوک بعدی ، پس از بلوک 635258 و قوانین اجماع ، عملیاتی شد. علاوه بر این ، اولین بار باعث می شود هزینه های دوباره معاملات معامله نشده تأیید شود زیرا توسعه دهندگان حد معامله زنجیر شده را از 25 به 50 افزایش داده اند. اگر بخواهیم به تاریخچه محدود کردن زنجیره ممپول نگاه کنیم ، متوجه می شوند که وقتی Satoshi برای اولین بار بیت کوین را منتشر کرد ، او این کار را انجام داد. محدودیتی را شامل نمی شود. پیتر ریزون ، دانشمند ارشد بیت کوین نامحدود ، در یک سرمقاله مفصل در وبلاگ read.cash در مورد کشف محدوده های زنجیره ای بحث می کند.

علاوه بر این ، opcode ، OP_Reversebytes است ، که بایت های stackitem بالا را برعکس می کند. در ژانویه سال 2020 ، توسعه دهندگان Bitcoin Cash میزبان یک کنفرانس ویدئویی در مورد نقشه راه بیت کوین نقدی اسکریپت و opcode OP_Reversebytes بودند. ایده ای که می تواند از OP_Reversebytes بهره ببرد ، مفهوم “میترا” یا همان پروژه ای است که قبلاً با نام Nimbus شناخته می شد که توسط Tobias Ruck ایجاد شده است. طبق گفته راک ، نسخه معامله می تواند پتانسیل پیشرفته قرارداد هوشمند را در شبکه BCH از بین ببرد. ویژگی نهایی که باعث افزایش شمارش مشکوک به نام “Sigchecks” می شود ، در جلسه شماره 18 توسعه دهندگان BCH مورد بحث قرار گرفت. مشخصات Sigchecks در مورد انگیزه اجرای جدید در صورت بازدید از مخزن Github توضیح می دهد.

“از روزهای اولیه ، بیت کوین یک قانون شمارش معکوس برای محدود کردن میزان استفاده از CPU ممکن در یک معامله یا بلوک معین داشته است ، بر اساس این اصل که تأیید امضا تقریباً شدیدترین عملیات CPU است.” “ایده اصلی Sigchecks این است که شمارش را صرفاً در معامله هزینه انجام دهید ، و عملیات بررسی واقعی امضاء را بشمارید.”

بحث و گفتگو در مورد توسعه آینده

به طور کلی ، جامعه BCH از تغییر به روزرسانی راضی است و بسیاری از حامیان در مورد پیشرفت های آینده مانند بهمن ، تعهدات UTXO ، در مورد فعال کردن کد های زیر بحث می کنند. OP_Mul ، OP_Lshift ، OP_Rshift و OP_Invert و مفاهیمی مانند Bobtail. علاوه بر این ، جامعه در روز 15 مه و توسعه آینده نیز در مورد جشن و بحث و گفتگو و بحث و گفتگو است. به عنوان مثال ، کالین انستاد قبل از بروزرسانی و پیگیری این رویداد ، میزبان یک جریان زنده با تعدادی از حامیان بیت کوین نقدی است.