صندوق بین المللی میلیاردها دلاررا به کشورها ارسال می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
صندوق بین المللی میلیاردها دلاررا به کشورها ارسال می کند
  • royapm
  • اردیبهشت 05, 1399
  • بدون دیدگاه

انتقال دلار به کشور های وابسته به آمریکا

رادیو عمومی ملی (NPR) در 21 آوریل فاش کرد که بانک مرکزی فدرال رزرو میلیاردها دلار به ملت های نیازمند می فرستد. براساس این گزارش ، ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی 14 خط مبادله افتتاح کرد که اینها پردازنده های پرداخت فوری برای موسسات بین المللی هستند که دلسرد دلار هستند. این وجوه بطور مستمر به بانک مرکزی کشور ارسال می شود. بانک فدرال در حال ارسال بودجه به کشورهایی مانند نروژ ، مکزیک ، ژاپن و استرالیا است. علاوه بر خطوط تعویض دلار ، فدرال رزرو اکنون به 170 بانک مرکزی اجازه می دهد ایالات متحده را خریداری و نگهداری کنند. اوراق بهادار خزانه داری و آنها نیز می توانند با دلار معامله کنند. اخبار.Bitcoin com گزارش داد که چگونه دلار می تواند از جنگهای نفتی جهان فروپاشی کند ، اما بسیاری از مردم درک نمی کنند که بیشتر تجارت بین المللی هنوز به دلار انجام می شود. با وجود این واقعیت که اکنون دلار فقط توسط نیروی نظامی محافظت می شود ، تعداد زیادی از کشورها به مبادله بین المللی به دلار آمریکا وابسته هستند ، بنابراین آنها می توانند بی شمار کالاهای جهانی را بدست آورند.

بحران نقدینگی: صندوق بین المللی پول میلیاردها دلار اضطراری را به کشورهای وابسته به دلار آمریکا ارسال می کند

از زمان شروع شیوع coronavirus ، ایالات متحده آمریکا فدرال رزرو برای ایجاد قدرت نقدینگی شرکای خصوصی بانک مرکزی در جریان رکود اقتصادی ، تریلیون دلار ایجاد کرده است. این حرکات باعث شده تعدادی از طرفداران پول و اقتصاددانان توضیح دهند که سیاست های پولی فدرال رزرو منجر به افزایش تورم در ایالات متحده می شود اکنون که دلار دلار در آخرین مرحله خود قرار دارد ، تحلیلگران بازار نگران سایر کشورها هستند که به دلار وابسته هستند. . اخیراً ، بانک مرکزی آمریكا 14 خط تعویض مبنی بر ارسال یك میلیارد دلار به كشورهایی كه به آنها نیاز دارند ، افتتاح كرد.

فدرال رزرو در صورت نیاز شدید به دلار ، 14 خط تعویض برای بانکهای مرکزی بین المللی ایجاد می کند

قانون CARES با کمک های مالی وال استریت ، بودجه گوشت خوک ، و این عمل حتی بیمارستان هایی را که قبلاً برای جعل شماره های Covid-19 شکسته بودند ، تحریک کرد. این هفته ، قیمت جهانی نفت زیر صفر به 40 دلار منفی برای هر بشکه رسید که دلار آمریکا را به خطر انداخت. تخریب دلار تعدادی از اقتصاددانان را نگران کرده است که اقتصاد ایالات متحده را متوقف می کند ، اما تعدادی از کشورها هستند که احساس سقوط دلار را نیز می توانند احساس کنند.

رادیو عمومی ملی (NPR) در 21 آوریل فاش کرد که بانک مرکزی فدرال رزرو میلیاردها دلار به ملت های نیازمند می فرستد. براساس این گزارش ، بانک مرکزی آمریكا 14 خط مبادله ای را افتتاح كرده است كه این پردازنده های پرداخت فوری برای مؤسسات بین المللی كه دلسرد دلار هستند ، هستند. این وجوه بطور مستمر به بانک مرکزی کشور ارسال می شود. بانک فدرال در حال ارسال بودجه به کشورهایی مانند نروژ ، مکزیک ، ژاپن و استرالیا است. علاوه بر خطوط تعویض دلار ، فدرال رزرو اکنون به 170 بانک مرکزی اجازه می دهد اوراق خزانه ایالات متحده را خریداری و نگه دارند و آنها نیز می توانند با دلار معامله کنند. News.Bitcoin.com در مورد چگونگی سقوط دلار از جنگهای نفتی جهان گزارش داد ، اما بسیاری از مردم درک نمی کنند که بیشتر تجارت بین المللی هنوز به دلار انجام می شود. با وجود این واقعیت که اکنون دلار فقط توسط نیروی نظامی محافظت می شود ، تعداد زیادی از کشورها به مبادله بین المللی به دلار آمریکا وابسته هستند ، بنابراین آنها می توانند بی شمار کالاهای جهانی را بدست آورند.

دلارها مهمترین تجارت جهانی هستند. وام های بین المللی ، بدهی ها و معاملات بانکی عمدتا با دلار انجام می شود. “گرگ روزالکی ، خبرنگار NPR ، روز سه شنبه نوشت. دلار فقط پول آمریکا نیست – این پول جهان است ، “اضافه کرد Rosalky.

بسیاری از مردم می پرسند که چرا دلار امروز اینقدر قوی است ، زیرا بشکه نفت زیر صفر سقوط می کند و موج های شوک را به سیستم پترو-دلار ارسال می کند. دلیل دلار قوی ناشی از کلیه کاهش قیمت (QE) بود که بانک فدرال طی چند هفته گذشته انجام داد و بیشتر بودجه توزیع شده در سال 2009 و سالهای بعد. پس از فاجعه اقتصادی سال 2008 ، فدرال رزرو تقریبا 3.5 تریلیون دلار دلار چاپ کرد و اوراق قرضه و دلار خزانه داری را به تعدادی از بانکهای مرکزی بین المللی تحویل داد. Barry Eichengreen ، اقتصاددان در UC برکلی ، طرح خط تعویض اخیر بانک فدرال را عملی “مسئولیت” می نامد.

ایچنگرین گفت: “با توجه به مسئولیت ، مسئولیت پذیر است و مسئولیت ما این است که دلارهایی را تأمین کنیم که اقتصاد جهانی برای تثبیت اقتصاد و در نهایت رشد دوباره خود نیاز دارد.” این اقتصاددان افزود: “[فدرال رزرو] قدمی در جهت پذیرش مسئولیت گزاف خود برداشته است ، اما باید بیشتر کار کند و خطوط تعویض دلاری را برای بیشتر کشورها در رنج فراهم کند.”

خطوط جدید مبادله دلار فدرال رزرو دلار برای کشورهای فقیر قیف نمی گیرند

جالب اینجاست که بیت کوین Satoshi Nakamoto در سال 2009 و در همان زمان دقیقاً همان زمانی که بانکهای مرکزی جهان به دلارهایی مانند آشغالهای کوچه ای گیر می کردند ، بیرون آمدند. 11 سال پیش ، ناکاموتو در مورد بانک های مرکزی مانند فدرال رزرو نوشت: ایجاد “شلوغی و شکوفایی” برای اقتصاد جهانی ، و بانک مرکزی ایالات متحده یکی از بزرگترین دست ساز ها است.

ناکاموتو گفت: “مشکل اصلی ارز متعارف ، تمام اعتمادی است که برای عملی کردن آن لازم است.” وی گفت: “باید به بانک مرکزی اعتماد کنیم که ارز را خرجی نکند ، اما تاریخچه ارزهای فیات مملو از نقض آن اعتماد است. به بانکها باید اعتماد کنیم که پول ما را نگه داشته و آن را به صورت الکترونیکی منتقل کنند ، اما آنها آن را در امواج حباب اعتباری با کسری از ذخایر وام می گیرند. “

در حالی که اکثر سهام و کالاها از 12 مارس در ارزش کاهش یافته اند ، بیت کوین و کل اقتصاد رمزنگاری امروز تنها 5 میلیارد دلار از یک چهارم تریلیون دلار است. طلای فلزی گرانبها که هزاره از آن به عنوان پناهگاه امن در نظر گرفته شده است ، همچنین در دوره رکود اقتصادی فوق العاده خوب عمل کرده است.

با ایجاد صندوق بین المللی پول تریلیون ها دلار از هوای نازک و ارسال میلیاردها دلار به تعدادی از کشورهایی که به حمایت USD احتیاج دارند ، به وضوح نشان می دهد که سیستم پولی ایالات متحده به اندازه گذشته معتبر نیست. این برای شهروندان آمریکایی ترسناک است ، اما اگر اقتصاد ایالات متحده همچنان در حال غرق شدن باشد ، میلیون ها شهروند دیگر بین المللی احساس درد خواهند کرد. بدتر این است که آلن بلیندر ، معاون پیشین فدرال رزرو ، اعتراف کرد که این صندوق های تعویض مبلغ به کشورهای فقیری که واقعاً به کمک نیاز دارند نمی رود. بلینر گفت: “این برای كل فدرال فكر كردن این ایده است كه باید خطوط مبادله ای را با كل كشورهای فقیر برقرار كنند ، از نظر سیاسی بسیار سخت خواهد بود.”