ادعای موفقیت شرکت چینی درپلت فرم BLOCKCHAIN

  • خانه
  • وبلاگ
  • ادعای موفقیت شرکت چینی درپلت فرم BLOCKCHAIN
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ادعای موفقیت شرکت چینی درپلت فرم BLOCKCHAIN
  • royapm
  • اردیبهشت 03, 1399
  • بدون دیدگاه

“شرکت های درگیر درپلت فرم تامین مالی مرزی چینگدائو با محوریت این شرکت، ادعا می کنند که آنها از موفقیت بزرگ لذت می برند – و با شرکای مستقر در شمال امریکا و آسیای جنوبی تجارت های محرمانه را انجام داده اند.

به نقل از روزنامه چینگدائو  این پلت فرم در 19 ژانویه سال جاری راه اندازی شد و تاکنون 30 شرکت مرتبط با امور مالی شرکت کننده مستقر درخارج شهر را با 37 شرکت مستقر در چینگدائو که از طریق این پلتفرم محصولات یا خدمات  را به خارج از کشور صادر می کنند ، دیده اند.

این خبرنامه گزارش می دهد که شرکت های مورد نظر از این بستر برای تأیید اطلاعات اعتبار شرکت ، تأیید اعتبار وام های صادراتی و مالی به ارزش 37.3 میلیون دلار استفاده کرده اند.

اپراتورها همچنین ادعا می کنند که تقریبا 100 فرم مالیات بر روی این سکو پردازش شده است.

در این گزارش به نقل از یک مقام چینگدائو آمده است که این شهر به پیشرفت ادامه خواهد داد و به دنبال گسترش شبکه بانکی است که هم اکنون از آن استفاده می کند. اکنون اپراتورها می خواهند تعداد برنامه های موجود در این سکو را افزایش دهند تا تجارت بین المللی با استفاده از blockchain را تقویت کنند.

این گزارش به نقل از نماینده تیم مالی یک تولید کننده ترمز خودرو مستقر در چینگدائو است که به ایالات متحده ، مکزیک و هند صادر می شود. این شرکت اظهار داشت که به لطف این سیستم عامل ، توانست یک برنامه وام – از جمله تأمین مالی چک و بررسی ، پردازش و ثبت اسناد گمرکی را در “فقط 10 دقیقه” تکمیل کند. یک شرکت کشتیرانی ، مستقر در این شهر ، گفت که این پلتفرم روند 12 ساعته خاص کار را به مدت انجام در چند دقیقه کاهش داده است ، و این کار بدون  مراجعه حضوری به دفاتر گمرک و سایر پروتکل های وقت گیر انجام می شود

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)