معاملات آتی بیت کوین در کانون توجه قرار دارد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
معاملات آتی بیت کوین در کانون توجه قرار دارد
  • royapm
  • اردیبهشت 07, 1399
  • بدون دیدگاه

براساس آخرین گزارش مبادله مشتقات TokenInsight ، بازار Futures بیشترین رشد در حجم معاملات در اکوسیستم دارایی دیجیتال را به ثبت رسانده است.

این همه نیست. در ادامه این گزارش ذکر شده است که حجم معاملات بازار نقطه‌ای مسئولیت 50.92 درصد از بازار در Q1 سال 2020 را تشکیل داده است ، در این صورت آتی‌ها 39.08 درصد از کل حجم مشتقات را در اختیار دارند. وی همچنین تصریح کرد که تا پایان سال 2020 حجم معاملات معاملات آتی حجم معاملات را به خود اختصاص می دهد و حجم معاملات آن تا قبل از آغاز سال 2021 دو برابر خواهد شد.

رقابت بین معاملات آتی و بازارهای spot در طی سه ماه گذشته شدید بوده است. با این حال ، بازار گزینه ها به طور کامل از مکالمه خارج شده است.

این گزارش استدلال می کند که یک اشکال عمده در ارتباط با معاملات گزینه ها این است که تعداد دارایی های زیرین محدود است و بیت کوین تنها دارایی رمزنگاری مهم است که به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری مشروع عمل می کند. تعداد سکوهای معاملاتی Options نیز در سراسر صنعت محدود است و تنها طی دو سال گذشته برخی از این مبادلات در این بخش از مشتقات خاص اقدام به انجام حرکت کرده اند.

علاوه بر این ، بازار گزینه ها نیز ریسک ضد طرف زیادی به نظر می رسید. این گزارش افزود

“با توجه به هزینه های بالای تجارت ، هزینه های فروش کوتاه مدت و نقدینگی نسبتاً کم بازار Cryptocurrency در مقایسه با بازار سنتی ، سازندگان بازار یا صرافی ها نمی توانند به طور کامل از خطرات موقعیتی محافظت کنند و باید در معرض خطرات بازار قرار بگیرند ، به خصوص وقتی که بازار است. فرار.”

با این وجود ، آینده ممکن است نتیجه متفاوتی را برای بیت کوین یا هر ایده تجاری دیگر گزینه های رمزنگاری حفظ کند.

براساس ژورنال دارایی ، معاملات گزینه های یک دارایی می تواند منجر به کاهش در گسترش شود و در عین حال در افزایش عمق نقل قول یک قرارداد نیز نقش داشته باشد. از این رو ، حجم معاملات ، فرکانس معاملات و اندازه معاملات در بازار بهبود می یابد. مهمترین مزیت گزینه های بیت کوین این است که باعث بهبود اکوسیستم می شود ، نه اینکه فقط برای یک سازمان یا یک فرد سودآور باشد.

با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که نقدینگی باید بهبود یابد تا پارامترهای فوق تحقق یابد.

رشد رشد Deribit نمونه اصلی رشد گزینه ها است

پتانسیل گزینه های بیت کوین با رشد Deribit در 18 ماه گذشته به بهترین وجه برجسته می شود. دربییت ، در زمان نوشتن ، بیش از 80 درصد از کل معاملات در بازار گزینه ها را در اختیار دارد

در حقیقت ، مطابق خبرنامه نهادی خود در مارس 2020 ، از ماه مارس سال 2019 ، کل گردش مالی از نظر USD همیشه بیش از 5 میلیارد دلار بوده است و پس از فرو رفتن اخیر به پایان سال 2019 ، کل گردش مالی از 16 میلیارد دلار عبور کرده است

با این حال ، تعداد فزاینده ای از قراردادهای گزینه های بیت کوین از ابتدای سال 2020 برجسته بوده است. همانطور که از نمودار بالا مشاهده شد ، مشاهده می شود که طی سه ماه گذشته افزایش مداوم وجود داشته است ، چیزی که نشان دهنده محبوبیت گزینه ها در جامعه است.

با تمرکز اصلی بر روی آینده و حجم معاملات ، بازار گزینه ها نباید به خواب بروند زیرا پتانسیل موجود در این بخش مشتقات می تواند واقعاً در طی چند ماه آینده چند برابر شود.