Hedera استفاده blockchain برای سازماندهی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Hedera استفاده blockchain برای سازماندهی
  • royapm
  • اردیبهشت 27, 1399
  • بدون دیدگاه

سازماندهی صنعت Hedera

مدیر بخش Hedera ، مانس هارمون ، پس از صحبت در مورد مدل سرویس اجماع Hedera در اولین بخش از مصاحبه Cointelegraph ، یک مورد استفاده خاص از blockchain شرکت را برای سازماندهی همکاری های صنعت ذکر کرد.

راه حل های مبتنی بر بنگاه اقتصادی مانند راه حل های عمومی ، روشی برای هماهنگی شرکت کنندگان در یک اکوسیستم است که نمی توانند به اعتماد به یکدیگر اعتماد کنند.

هارمون وقتی از نمونه های خاصی از صنایعی که از blockchain بهره مند می شوند ، سؤال شد ، به یکی از مشتریان خود ، دفتر کوپن مراجعه کرد.

کوپن های امن برای Blockchain

اداره کوپن یک سازمان غیر انتفاعی است که هارمون آن را “قلب صنعت کوپن در ایالات متحده” نامیده است. از طریق انجمن ها و کمیته های مختلف شرکت های بزرگ ، توسط خرده فروشان اصلی ایالات متحده مانند Target و General Mills پشتیبانی می شود.

هارمون سپس توضیح داد كه اداره كوپن برای همه اشخاص شركت كننده در سیستم ، اعم از فروشگاه های خرده فروشی یا تولیدكنندگان محصول ، یك پایگاه داده اصلی ارائه می دهد. او ادامه داد:

وی گفت: “مصرف کنندگان وقتی به فروشگاه می روند ، ممکن است از طریق تلفنشان یک کوپن داشته باشند. […] آنها در نقطه فروش سیستم از آن استفاده می کنند. این معامله به سرویس اجماع Hedera می رود و یک مهلت اجماع به دست می آید ، و سپس از آنجا به اداره کوپن می رود. “

سپس این دفترخانه رجیستری خود را با ورود به اتفاق اجماع به روز می کند تا اطمینان حاصل شود که هرگز از کوپن استفاده نمی شود. همانطور که هارمون توضیح داد ، این سیستم دو مزیت اصلی دارد.

مورد اول برای تجزیه و تحلیل مصرف کننده است ، جایی که سیستم کوپن دیجیتال به تولید کنندگان امکان می دهد ردیابی کنند که کدام کوپن ها – از 250 میلیاردی که سالانه در ایالات متحده صادر می شود – در واقع استفاده می شوند.

اما دلیل دوم توسط ماهیت دفتر ارائه شده است ، که بسیاری از شرکت ها را به یک نهاد واحد متحد می کند ، که برخی از آنها ممکن است رقیب باشند. همانطور که هارمون گفت ، مسئله اعتماد کلید می شود:

“این صنعت به طور گسترده نمی خواهد به دفتر کوپن اعتماد کند تا آنها را به فریب ندهد.”

چرا blockchain های عمومی برای شرکت ایده آل نیستند

مدل اجماع Hedera Hashgraph نسبتاً متمرکز با استانداردهای رمزنگاری است ، زیرا گره های موجود در شبکه توسط اشخاص شرکت مدیریت می شوند. از این نظر ، مشابه مکانیسم های حاکمیت موجود برای کنسرسیوم های صنعت است.

از نظر هارمون ، شرکت های دولتی در جایی که هیچ کس نتواند پاسخگو باشد ، از گروه های زنجیره ای عمومی استقبال می کنند. شرکت ها به امضای توافق نامه های سطح خدمات ، که استانداردهای کیفیت خاصی را تعیین می کنند ، عادت دارند. او اضافه کرد:

اگر در مورد درخواست خود جدی هستید ، در صورتی که زیرساخت ها به درستی کار نکنند ، باید کسی تماس بگیرید. چطور این کار را با اتریوم انجام می دهید؟ شما واقعاً نمی توانید. “به گفته هارمون ، مدل Hedera اجازه می دهد تا” غیر متمرکز و قابل اعتماد در یک شبکه عمومی جهانی “باشد و در عین حال به نگرانی های عملی مشتریان خود پاسخ دهد.