معدنچیان BITCOINBitcoin در انتظار نصف شدن

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
معدنچیان BITCOINBitcoin در انتظار نصف شدن
  • royapm
  • اردیبهشت 20, 1399
  • بدون دیدگاه

بیت کوین در حالی نزدیکی به یکپارچگی

بیت کوین در حال نزدیک شدن به سمت یکپارچگی قوی بالاتر از 10،000 دلار است زیرا صنعت نزدیکتر به نیمه نزدیک قریب الوقوع است.

کاهش نصف پاداش تنها چند روز باقیمانده است و کارگران معدن می خواهند 50 درصد از مشوق های خود را دریافت کنند. اگرچه در مورد احساسات BTC بعد از نصف شدن حرفهای زیادی زده شده است ، بگذارید به این موضوع بپردازیم که چگونه می توان از دید سرسختی و نزولی ، معادن بازی را برای معدنچیان بازی کرد

مورد گلوله پشت فشار فروش ماینر

اکنون ، در دوره رونق آوریل در ماه آوریل ، هنگامی که بیت کوین میان دامنه های 6000 تا 8000 دلار واسطه بود ، بسیاری از آنها تأثیرات قیمت آن را پس از نصف حدس می زدند. مطالعات مختلفی که طی ماههای گذشته انجام شده ، حاکی از آن است که اگر بیت کوین پس از نیمه کاهش به زیر 7500 – 8500 دلار باقی بماند ، جنبه سودآوری معدنچیان بسیار ضعیف خواهد بود.

با این حال ، در حال حاضر چشم انداز مالی کاملاً متفاوت است و بیت کوین آماده است تا حداقل از مرز 8500 دلار عبور کند. در اوایل جامعه انتظار می رفت که به دنبال این رویداد فشار فروش معدنچیان افزایش یابد ، اما گزارش اخیر مساری وضعیت مخالف را نیز حدس می زند.

خاطر نشان شد که یک کاتالیزور مثبت برای بیت کوین کاهش فشار فروش معدنکاران است. معدنچیان معمولاً با فیات سر و کار دارند و برای پوشاندن هزینه خود ، دائماً نیاز به فروش بیت کوین دارند. با این حال ، پس از نصف ، درآمد به نصف کاهش می یابد ، بدین معنی که فقط نیمی از بیت کوین برای فروش در آنجا قرار خواهد گرفت. این گزارش افزود ،

وی گفت: “پس از نصف شدن ، این مقدار سالانه به حدود 2.3 میلیارد دلار کاهش می یابد. با فرض فشار مداوم خرید ، این کاهش فروش باید حداقل به حاشیه افزایش قیمت منجر شود. “

اگرچه این استدلال سازنده است ، ممکن است اوضاع آنگونه که انتظار می رود ، از بین نرود.

Bearish Case پشت فشار فروش ماینر

حال ، روبرو کردن روایتی که پیش از آن فرض شده بود قبل از اینکه بیت کوین بالای 9000 دلار صعود کند ، تأثیر نزولی فشار فروش معدن است.

صرف نظر از این واقعیت که بیت کوین در حال حاضر در محدوده سودآوری برای معدنچیان قرار دارد ، می توان بلافاصله بعد از این رویداد همه چیز به سرعت تغییر کرد. از لحاظ تاریخی به خوبی ثابت شده است که بیت کوین درست پس از نیمه تمام شدن باعث تجمع نمی شود و حدود 10 ماه طول می کشد. هرگونه افت کمتر از 8000 دلار ، اکوسیستم را به همان وضعیت باز می گرداند.

در اینجا موقعیتی وجود دارد که ممکن است معدنچیان مجبور شوند طوفان پاداش کاهش یافته را نزدیک به یک سال آب و هوا بخورد.

اکنون ، سرمایه گذاری معدنچی تهدیدی واقعی برای قیمت BTC پس از نصف شدن است. در مصاحبه اخیر با Longhash ، مائو Shixing ، بنیانگذار F2Pool اظهار داشت:

اگر قیمت بیت کوین در محدوده 6،500 تا 7،500 دلار باقی بماند ، ماشین های بیشتری به ناچار بعد از نیمه کاهش می یابند. سقوط 12 مارس در حال حاضر باعث خاموش شدن تعدادی از ماشین آلات شده است. اما ما هنوز ممکن است تلاش کنیم تا کارآیی آنها را بهبود بخشیده و هزینه های آنها را کاهش دهیم. “

Matt D’Souza of Blockware Solutions همچنین با بیان این عقیده که 27٪ – 35٪ از معدنچیان بیت کوین می توانند آفلاین بمانند در صورت باقی ماندن بیت کوین زیر 9000 دلار برای چند هفته پس از نیمه.

این حدس هر کسی در حال حاضر حدس می زند که پس از نیمه بیت کوین چه وضعیتی را نشان می دهد ، با این وجود ، نیمه سوم ممکن است مهمترین مورد هنوز برای بزرگترین دارایی رمزنگاری باشد.