بیت کوین در حالی نزدیکی به یکپارچگی

بیت کوین در حال نزدیک شدن به سمت یکپارچگی قوی بالاتر از ۱۰،۰۰۰ دلار است زیرا صنعت نزدیکتر به نیمه نزدیک قریب الوقوع است.

کاهش نصف پاداش تنها چند روز باقیمانده است و کارگران معدن می خواهند ۵۰ درصد از مشوق های خود را دریافت کنند. اگرچه در مورد احساسات BTC بعد از نصف شدن حرفهای زیادی زده شده است ، بگذارید به این موضوع بپردازیم که چگونه می توان از دید سرسختی و نزولی ، معادن بازی را برای معدنچیان بازی کرد

مورد گلوله پشت فشار فروش ماینر

اکنون ، در دوره رونق آوریل در ماه آوریل ، هنگامی که بیت کوین میان دامنه های ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار واسطه بود ، بسیاری از آنها تأثیرات قیمت آن را پس از نصف حدس می زدند. مطالعات مختلفی که طی ماههای گذشته انجام شده ، حاکی از آن است که اگر بیت کوین پس از نیمه کاهش به زیر ۷۵۰۰ – ۸۵۰۰ دلار باقی بماند ، جنبه سودآوری معدنچیان بسیار ضعیف خواهد بود.

با این حال ، در حال حاضر چشم انداز مالی کاملاً متفاوت است و بیت کوین آماده است تا حداقل از مرز ۸۵۰۰ دلار عبور کند. در اوایل جامعه انتظار می رفت که به دنبال این رویداد فشار فروش معدنچیان افزایش یابد ، اما گزارش اخیر مساری وضعیت مخالف را نیز حدس می زند.

خاطر نشان شد که یک کاتالیزور مثبت برای بیت کوین کاهش فشار فروش معدنکاران است. معدنچیان معمولاً با فیات سر و کار دارند و برای پوشاندن هزینه خود ، دائماً نیاز به فروش بیت کوین دارند. با این حال ، پس از نصف ، درآمد به نصف کاهش می یابد ، بدین معنی که فقط نیمی از بیت کوین برای فروش در آنجا قرار خواهد گرفت. این گزارش افزود ،

وی گفت: “پس از نصف شدن ، این مقدار سالانه به حدود ۲٫۳ میلیارد دلار کاهش می یابد. با فرض فشار مداوم خرید ، این کاهش فروش باید حداقل به حاشیه افزایش قیمت منجر شود. “

اگرچه این استدلال سازنده است ، ممکن است اوضاع آنگونه که انتظار می رود ، از بین نرود.

Bearish Case پشت فشار فروش ماینر

حال ، روبرو کردن روایتی که پیش از آن فرض شده بود قبل از اینکه بیت کوین بالای ۹۰۰۰ دلار صعود کند ، تأثیر نزولی فشار فروش معدن است.

صرف نظر از این واقعیت که بیت کوین در حال حاضر در محدوده سودآوری برای معدنچیان قرار دارد ، می توان بلافاصله بعد از این رویداد همه چیز به سرعت تغییر کرد. از لحاظ تاریخی به خوبی ثابت شده است که بیت کوین درست پس از نیمه تمام شدن باعث تجمع نمی شود و حدود ۱۰ ماه طول می کشد. هرگونه افت کمتر از ۸۰۰۰ دلار ، اکوسیستم را به همان وضعیت باز می گرداند.

در اینجا موقعیتی وجود دارد که ممکن است معدنچیان مجبور شوند طوفان پاداش کاهش یافته را نزدیک به یک سال آب و هوا بخورد.

اکنون ، سرمایه گذاری معدنچی تهدیدی واقعی برای قیمت BTC پس از نصف شدن است. در مصاحبه اخیر با Longhash ، مائو Shixing ، بنیانگذار F2Pool اظهار داشت:

اگر قیمت بیت کوین در محدوده ۶،۵۰۰ تا ۷،۵۰۰ دلار باقی بماند ، ماشین های بیشتری به ناچار بعد از نیمه کاهش می یابند. سقوط ۱۲ مارس در حال حاضر باعث خاموش شدن تعدادی از ماشین آلات شده است. اما ما هنوز ممکن است تلاش کنیم تا کارآیی آنها را بهبود بخشیده و هزینه های آنها را کاهش دهیم. “

Matt D’Souza of Blockware Solutions همچنین با بیان این عقیده که ۲۷٪ – ۳۵٪ از معدنچیان بیت کوین می توانند آفلاین بمانند در صورت باقی ماندن بیت کوین زیر ۹۰۰۰ دلار برای چند هفته پس از نیمه.

این حدس هر کسی در حال حاضر حدس می زند که پس از نیمه بیت کوین چه وضعیتی را نشان می دهد ، با این وجود ، نیمه سوم ممکن است مهمترین مورد هنوز برای بزرگترین دارایی رمزنگاری باشد.