بیت کوین در انتظار کاهش نصف بلوک پاداش است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین در انتظار کاهش نصف بلوک پاداش است
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

نکات کلیدی

طبق تحلیلی که توسط OKEx انجام شده ، عملکرد قیمت بیت کوین شبیه به عملکرد Bitcoin Cash و Bitcoin SV است.

BTC با پشتیبانی جدی در حدود 8000 دلار روبرو می شود ، که می تواند مانع از خسارت های بیشتر شود و به عنوان یک تخته فن آوری برای رسیدن BTC به اوج های بالاتر عمل کند.

اگر فشار کافی به فروش ادامه یابد ، با این وجود ، بیت کوین می تواند تا 7000 دلار سقوط کند و هفته ها سود را پاک کند.

امروز بیت کوین بیش از 20 درصد سقوط کرد و انحلال گسترده ای را در بازار ایجاد کرد. با این وجود ، چندین الگوی فنی نشان می دهد که پشتیبانی قوی در حدود 8000 دلار ، BTC را از افت بیشتر باز می دارد.

الگوهای مشابه در اطراف نصف

به نظر می رسد OKEx عملکرد قیمتی را که اکنون بیت کوین در آن می گذرد پیش بینی کرده است. مبادله رمزنگاری مستقر در مالت مستقر در مالت ، چگونگی رفتار سایر آلکین ها را قبل و بعد از نیمی از نیمه های مربوطه خود ، تحلیل کرد.

به عنوان مثال ، بیت کوین نقدی با یک حرکت صعودی روبرو شد که انتظار دارد از قیمت آن بیش از 38 درصد پیش بینی شود که پیش بینی رویداد کاهش پاداش آن را دارد. در پی افت نرخ صدور آن ، افزایش قابل توجهی در فشار فروش پشت BCH رخ داد که اصلاح 27٪ را نادیده گرفت.

به همین ترتیب ، بیت کوین SV بیش از 55 درصد قبل از نیمه تمام شدن خود به 227 دلار بالغ شد. اما پس از این واقعه ، با توجه به حجم جستجوی وب ، اعتیاد به مواد مخدره در اطراف BSV محو شد. در نتیجه ، BSV وارد مرحله اصلاحی شد و نزدیک به 20٪ کاهش یافت.

با این اطلاعات ، OKEx پیشنهاد داد که تجارت ساده ای براساس طرح “خرید شایعه ، فروش اخبار” انجام شود. این شرکت توصیه می کرد که “مدتها قبل از نیمه ، کوتاه شدن در تاریخ نیمه و مدت سه روز پس از نیمه کردن وضعیت نهایی را باز کند.”

“تئوری پشت پرده این است که با توجه به بحث های داغ و اخبار مربوط به کاهش ، تقاضا برای آن سکه قبل از رویداد افزایش می یابد. اما هرچه این اخبار پس از نیمه کاهش می یابد ، فشار خرید از بین می رود و قیمت سکه کاهش می یابد. “

با وجود دقیق بودن ، این شرکت تنها قادر به پیش بینی سناریوی مشابه نبود. در این صنعت چندین شاخص و تحلیلگر برجسته وجود دارد که در مورد احتمال اصلاح هشدار داده اند. اکنون که اصلاح اینجاست ، سطح پشتیبانی گسترده ای در پیش است.

پشتیبانی قابل توجه پیش از بیت کوین

رمزنگاری پرچمدار در 50 ساعت گذشته تقریبا 21 درصد کاهش یافته است. این رقم از 108080 دلار به پایین ترین نرخ 7.940 دلار رسیده است ، دقیقاً در جایی که میانگین های متحرک 200 و 100 روزه در آن نشسته اند.

به نظر می رسد که این مانع قابل توجه تقاضا توانسته BTC را از رکود بیشتر جلوگیری کند. در واقع ، قیمت بیت کوین را رد کرد و آن را بالاتر از 8،600 دلار فرستاد.

از دیدگاه دیگر ، به نظر می رسد که رد این امر از مرز پایین کانال موازی صعودی که در آن بیت کوین از زمان سقوط آزاد بازار رمزنگاری در مارس موجود است ، آمده است.

اگر کانال موازی همچنان ادامه داشته باشد ، منطقی است انتظار داشته باشید که cryptocurrency زنگوله بتواند به مرز فوقانی خود بازگردد. همانطور که طی سه ماه گذشته اتفاق افتاده است ، یک بازگشت مجدد تمام عیار ممکن است چند روز طول بکشد تا تحقق یابد ، اما این بسیار ممکن است.

برای این اتفاق ، بیت کوین باید تجارت خود را بالاتر از 23.6٪ فیبوناچی ثابت کند. افزایش سن تقاضا در این منطقه حتی می تواند BTC را به بالای کانال بازگرداند و باعث شود اواسط فوریه 10.500 دلار دوباره مورد آزمایش قرار گیرد.

با این وجود ، علاقه به نصف شدن بیت کوین در بین فعالان بازار ممکن است تضعیف شود همانطور که برای Bitcoin Cash و Bitcoin SV رخ داد. در چنین شرایطی ، خرس ها باید زیر یک منطقه مهم پشتیبانی که بین 8000 تا 7،700 دلار قرار دارد ، شکسته شوند.

سد تقاضای گسترده با میانگین حرکت در حال حرکت 200 ، 100 و 50 روز ، مرز پایین کانال و 38.2٪ سطح فیبوناچی اصلاح شده نشان داده شده است. تنها با جابجایی از این دیوار پشتیبان ، اعتبار بیشتری به ایده کاهش بیشتر به 7000 دلار یا حتی 6،000 دلار می بخشد.

حرکت BTC به جلو

حرکت رو به پایین که اخیراً بیت کوین را دید ، به دلیل انبوهی از مواضع طولانی که در سراسر تخته انحلال شده بود ، سوخت. فقط در BitMEX ، داده ها نشان می دهد که امروز بیش از 246.5 میلیون دلار از آن سرمایه گذاران که شرط می بندند به صعود برسند ، پاک شدند.

در همین راستا ، معامله گر رمزنگاری رمزگذاری “J0E007” پس از زیان غیر واقعی او در Bitfinex به بیش از 21 میلیون دلار از چهره صنعت از بین رفت. نهنگ بیت کوین به دلیل دستاوردهای گسترده وی در رده اول جدول رهبری تبادل رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ مشهور بود. اما به نظر می رسد که اقدام اخیر قیمت باعث کاهش سرمایه تجاری وی شده است.

BTC می تواند معامله گرانی را که از مدیریت ریسک غافل هستند ، نابود کند. با این حال ، بی ثباتی بیت کوین همچنین فرصت هایی را فراهم می کند که در هیچ بازار دیگری دیده نمی شود. با انجام صبر و شکیبایی و تنها تجارت با بخش کمتری از یک سبد متنوع ، در این صورت می توان قطعه ای از این اقدام قیمت را ضبط کرد.