هنگ کنگ صندوق سرمایه گذاری قانونی بیت کوین را افتتاح کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هنگ کنگ صندوق سرمایه گذاری قانونی بیت کوین را افتتاح کرد
  • royapm
  • اردیبهشت 02, 1399
  • بدون دیدگاه

شرکت آرانو کپیتال(Arrano Capital)  بازوی بلاک چینی شرکت سرمایه‌گذاری ونچر اسمارت آسیا (Venture Smaert Asia) اولین صندوق بیت کوین دراین کشور را به شکلی قانونی راه‌اندازی کرد.

به گزارش «The Block» آرانو اعلام کرده است که : تصمیم گرفتیم در جهت پاسخگویی به نیاز سرمایه‌گذاران حرفه‌ای که تمایل دارند روی بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش جایگزین تمرکز کنند، این صندوق را راه‌اندازی کنیم. قیمت بیت کوین در این صندوق نیز از قیمت جهانی بیت کوین پیروی خواهد کرد.

آوانیش آکویلا (Avaneesh Acquilla) مدیر ارشد سرمایه‌گذاریِ آرانو در این باره عنوان کرد:

نسبت به افزایش پتانسیل‌های موجود برای محصولات منفعل و غیر منفعل در حوزه ارزهای دیجیتال امیدوار است. با تکیه بر همین مسئله، آرانو در نظر دارد تا صندوقی دیگر را در طول سال جاری راه‌اندازی کند. این صندوق قرار است تا به نمایندگی از سرمایه‌گذاران، در سبدی از توکن‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کند.

پلتفرمی که سرمایه‌ها را نگه‌داری می‌کند با عنوان بیت گو (bitgo) و گرنت تورنتون (Thornton) به عنوان حسابرس، با آرانو همکاری خواهند داشت. طبق گزارش‌ها، رسیدن به سرمایه تحت مدیریت ۱۰۰ میلیون دارایی در سال اول، به عنوان هدف این صندوق در نظر گرفته شده است.

آکویلا در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد ،تصمیم گرفتیم در جهت پاسخگویی به نیاز سرمایه‌گذاران حرفه‌ای که تمایل دارند روی بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش جایگزین تمرکز کنند، این صندوق را راه‌اندازی کنیم

شرکت ونچر اسمارت آسیا، دارای مجوز رسمی از کمیسیون بورس و قراردادهای آتی کشور هنگ کنگ، برای مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاریِ ارزهای دیجیتال است.