اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر متوقف شده است و روز بیکاری در حال افزایش است. فدرال رزرو اقدامات مختلفی را برای تقویت اوضاع پولی انجام داده است ، اما با توجه به اینکه استراتژیست ها تصور می کنند ، دلار آمریکا تا پایان سال ۲۰۲۰ به سقوط گسترده منجر می شود.

آندریاس آنتونوپولوس ، مربی و تحلیلگر بیت کوین در پادکست اخیر افکار خود را درباره آینده نامشخص دلار آمریکا به اشتراک گذاشت و تحلیل کرد که آیا بیت کوین می تواند اوضاع را برطرف کند. وی در مورد رسالت واقعی بیت کوین صحبت کرد ، وی خاطرنشان کرد که بین هواداران بیت کوین دو اردوگاه بزرگ با دیدگاه های مختلف وجود دارد.

چشم انداز پولی و اقتصادی

بیت کوین به عنوان یک ارز بین المللی آزاد

“چشم انداز پولی و اقتصادی در مورد پول سالم ، کمبود ، عرضه محدود ، تورم پایین است. اردوگاه دیگر بیت کوین را به عنوان یک ارز بین المللی آزاد می بیند که در هر نقطه و هر زمان و بدون مجوز شمشیربازی قابل دسترسی باشد ، که در اختیار بی بانکی و تحت بانکها و یک پروتکل خنثی و غیرقابل سیاست برای اینترنت است که گنجاندن اقتصادی در دسترس است.

آنتونوپولوس بر این عقیده بود که سیاست های پولی بیت کوین آنقدر سختگیرانه نبوده که مردم تصور می کردند و او همچنین ادعا کرد که بیت کوین بزرگترین و پر ریسک ترین آزمایش پولی نیست که به تصویر کشیده شده است. اگر سیاست پولی بیت کوین ضعیف باشد و قادر به پشتیبانی از جهان در هنگام بحران مالی نباشد ، آیا نمی توان از جامعه رمزنگاری به عنوان راه حلی برای وضعیت فعلی استفاده کرد؟ حداکثر گرا های بیت کوین مانند Binance‘s CZ ، آنتونی پولیفیامو ، مایک نوووواتز ، کیتلین لانگ استدلال های خود را بر چه اساسی قرار می دهند؟

از آنجایی که بیت کوین در جریان یک بحران مالی متولد شد ، باید در این شرایط فعلی باید در کنار وعده های خود ایستاد. چندین بیت کوین از سکه دفاع کرده اند و می گویند که هنوز آماده نشده است و در حدود ده سال می توان آن را کاملاً مجهز کرد تا در برابر ارز بزرگ فیات تحت حمایت دولت بایستد.