با آینده نامشخص دلار آمریکا ، نقش بیت کوین چیست؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
با آینده نامشخص دلار آمریکا ، نقش بیت کوین چیست؟
  • royapm
  • اردیبهشت 08, 1399
  • بدون دیدگاه

اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر متوقف شده است و روز بیکاری در حال افزایش است. فدرال رزرو اقدامات مختلفی را برای تقویت اوضاع پولی انجام داده است ، اما با توجه به اینكه استراتژیست ها تصور می كنند ، دلار آمریكا تا پایان سال 2020 به سقوط گسترده منجر می شود.

آندریاس آنتونوپولوس ، مربی و تحلیلگر بیت کوین در پادکست اخیر افکار خود را درباره آینده نامشخص دلار آمریکا به اشتراک گذاشت و تحلیل کرد که آیا بیت کوین می تواند اوضاع را برطرف کند. وی در مورد رسالت واقعی بیت کوین صحبت کرد ، وی خاطرنشان کرد که بین هواداران بیت کوین دو اردوگاه بزرگ با دیدگاه های مختلف وجود دارد.

چشم انداز پولی و اقتصادی

بیت کوین به عنوان یک ارز بین المللی آزاد

“چشم انداز پولی و اقتصادی در مورد پول سالم ، کمبود ، عرضه محدود ، تورم پایین است. اردوگاه دیگر بیت کوین را به عنوان یک ارز بین المللی آزاد می بیند که در هر نقطه و هر زمان و بدون مجوز شمشیربازی قابل دسترسی باشد ، که در اختیار بی بانکی و تحت بانکها و یک پروتکل خنثی و غیرقابل سیاست برای اینترنت است که گنجاندن اقتصادی در دسترس است.

آنتونوپولوس بر این عقیده بود که سیاست های پولی بیت کوین آنقدر سختگیرانه نبوده که مردم تصور می کردند و او همچنین ادعا کرد که بیت کوین بزرگترین و پر ریسک ترین آزمایش پولی نیست که به تصویر کشیده شده است. اگر سیاست پولی بیت کوین ضعیف باشد و قادر به پشتیبانی از جهان در هنگام بحران مالی نباشد ، آیا نمی توان از جامعه رمزنگاری به عنوان راه حلی برای وضعیت فعلی استفاده کرد؟ حداکثر گرا های بیت کوین مانند Binance‘s CZ ، آنتونی پولیفیامو ، مایک نوووواتز ، کیتلین لانگ استدلال های خود را بر چه اساسی قرار می دهند؟

از آنجایی که بیت کوین در جریان یک بحران مالی متولد شد ، باید در این شرایط فعلی باید در کنار وعده های خود ایستاد. چندین بیت کوین از سکه دفاع کرده اند و می گویند که هنوز آماده نشده است و در حدود ده سال می توان آن را کاملاً مجهز کرد تا در برابر ارز بزرگ فیات تحت حمایت دولت بایستد.