نگرانی جامعه رمزنگاری از شروع استخرBinance

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نگرانی جامعه رمزنگاری از شروع استخرBinance
  • royapm
  • اردیبهشت 09, 1399
  • بدون دیدگاه

صرافی پیشرو cryptocurrency Binance استخر استخراج معادن خود را “Binance Pool” در تاریخ 27 آوریل آغاز کرد.

این استخر با هزینه صفر تا 31 ماه مه کار می کند و پس از آن نرخ 2.5 درصد تعیین می شود. در بیانیه مطبوعاتی این استخر آمده است که معدنچیان بزرگ می توانند برای مذاکره در مورد تمدید دوره بدون هزینه با Binance تماس بگیرند.

تقریباً 15 نفر از بیش از 1000 کارمند Binance تمام وقت در جهت فعالیت استخر کار می کنند.

Binance Pool از هر دو مکانیسم استخراج اثبات کار (PoW) و اثبات از سهام (PoS) پشتیبانی می کند.

این استخر با بقیه سکوی Binance یکپارچه شده است – به معدنچیان اجازه می دهد تا به راحتی وجهی بین Binance Pool و سیستم عامل های مختلف شرکت از جمله تجارت ، وام و سرمایه گذاری را به راحتی انتقال دهند.

رئیس Binance Pool Lisa در گفتگو با Cointelegraph ، اظهار داشت: “ما هدف ما ایجاد بستر جامع برای معدنچیان است که با ایجاد پل های معدنکاری سنتی به خدمات مالی ، امکانات بیشتری را برای صنعت معدن به وجود می آورد.”

بنیانگذار و مدیر اجرایی Binance ، Changpeng ژائو گفت ، “به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از بازار جهانی رمزنگاری ، توانمند سازی معدنچیان در آنجا می تواند رشد و مقیاس قابل توجهی را در صنعت بزرگتر انجام دهد.”

در 24 آوریل ، ژائو توئیت کرد که Binance Pool اولین بلوک خود را مین گذاری کرده است.

Binance Pool پاسخهای متفاوتی را از جامعه رمزنگاری دریافت کرده است که برخی از مفسران ابراز نگرانی کرده اند که استخر Binance منجر به تمرکز بیشتر نرخ هش بیت کوین (BTC) در بین تعداد کمی از استخرها خواهد شد.

کاربر توییتر “HsakaTrades” توئیتی از نمودار توزیع نرخ هش بیت کوین به همراه زیرنویس: “این نمودار توزیع هش به زودی فقط از یک رنگ تشکیل خواهد شد.” کاربر دیگری نوشت:

“این یا بیت کوین با استخرهای معادن رقیب رده های مختلفی که تمرکززدایی انبوه را دارند یا …. بسیار خوب به نظر می رسد ، حدس می زنم که می توانید از کنار آن سکه را کشف کنید.”

در پاسخ به انتقادات ، لیزا وی اظهار داشت كه راه‌اندازی Binance Pool نیرویی غیر متمرکز بر بخش معدن خواهد داشت.

وی اظهار داشت: “در سال 2018 استخر استخراج یک تولید کننده ماشین آلات معدن نزدیک به 51٪ قدرت هشیاری کل شبکه بیت کوین را در اختیار داشت و امنیت شبکه بیت کوین شک و تردید داشت.”

وی افزود: “با توجه به اینکه صنعتگران مانند Binance وارد فضای معدن می شوند و به محاسبات قدرت در صنعت کمک می کنند ، صنعت معدن در واقع غیر متمرکز تر از دو سال پیش است. بزرگترین استخرها کمتر از 20٪ توان محاسباتی کل شبکه را دارند و دارایی های موجود در شبکه بیت کوین ایمن تر می شوند. “