برنامه Crypto Payments با پشتیبانی Binance درنیجریه

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
برنامه Crypto Payments با پشتیبانی Binance درنیجریه
  • royapm
  • اردیبهشت 06, 1399
  • بدون دیدگاه

یک برنامه پرداخت رمزنگاری با پشتیبانی بورس جهانی توسط Binance در نیجریه راه اندازی شده است و این رقابت را برای تبدیل شدن به اصلی ترین دارایی دیجیتالی آفریقا به تجهیزات دنده بالا راه اندازی کرده است.

Binance در بیانیه مطبوعاتی روز پنج شنبه گفت ، بسته نرم افزاری پرداخت های اجتماعی آن ، به وسیله یك کیف پول دیجیتالی جدید كه می تواند در تلفنهای آنها بارگیری شود ، وسیله ای بدون هزینه را برای استفاده و ذخیره در هر دو پول نقد و ارزهای رمزپایه فراهم می كند.

برنامه پرداخت در ابتدا به طور زنده در نیجریه ، بزرگترین اقتصاد این قاره ، با پشتیبانی از پول ملی خود ، نیرا آغاز شد. سایر دارایی های پشتیبانی شده شامل بیت کوین ، سکه بانی و BUSD ، نرخ ارز مبادله ای دلار است.

بسته نرم افزاری مدیر امور قبلی Binance Labs ، Yele Bademosi بود که در شهری در شمال لاگوس ، پایتخت نیجریه بزرگ شد. این برنامه 450،000 دلار بودجه بذر از Binance در اواخر سال 2019 دریافت کرده است و در حالی که بخشی از اکوسیستم بورس است ، به عنوان یک نهاد مستقل اجرا می شود.

اگرچه در بیانیه مطبوعاتی Binance ذکر شده است که Bundle توسط “سایر سرمایه گذاران آفریقایی” پشتیبانی می شود ، اما جزئیات خاصی را ارائه نمی دهد.

Binance قبلاً در نیجریه حضور دارد. مدیر محلی بورس به CoinDesk گفت که اوایل سال جاری “هزاران” ثبت نام جدید را به زودی پس از راه اندازی یک سطح شیب دار فیات در کشور در اکتبر 2019 دریافت کرده است.

Binance با استفاده از نیجریه به عنوان راه اندازی ، گفت که این بسته تا پایان سال 2020 در تقریبا 30 کشور دیگر آفریقا به طور کامل عملیاتی خواهد شد.

همچنین ببینید: در زیمبابوه ، Crypto یک “ابزار آزادسازی” است: بیت کوین در آفریقا ، قسمت 1 از مجموعه پادکست های جدید مستند

رقابت برای آفریقا در حال گرم شدن است: و همچنین رقبای محلی مانند Luno و BitPesa ، تبادل رقیب Huobi نیز از طریق شرکت های تابعه خاورمیانه و آفریقا حضور دارد.

اعلامیه Binance نیز روزهایی پس از آن انجام می شود كه آكون به عنوان كارآفرین رپ به نوبه خود ، پروژه رمزنگاری مبتنی بر ستارگان خود ، آكوئین ، را در موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به راه حل پرداخت های اولیه منطقه قرار داده است.

آکون گفت که معامله ای برای Akoin به عنوان اصلی ترین پردازنده پرداخت برای شهر پزشکی و فناوری Mwale کنیا (MMTC) ، شهری با 35000 تن از ساکنان ، استفاده می شود “به Akoin یک موقعیت غالب برای کنترل بازار 400 میلیون نفر در شرق و مرکزی آفریقا می دهد. ، بسیاری از کسانی که برای خدمات مالی خود به معاملات دیجیتال موبایل متکی هستند. “

آكون افزود كه شركت قادر خواهد بود توان عملیاتی Akoin را كه امسال قرار است در بعضی از نقاط آغاز شود ، مقیاس كند ، بنابراین می تواند 100 میلیون معاملات را به تنهایی در MMTC كنیا ، تنها در مدت 5 سال انجام دهد.

Binance مدتهاست که در همسایگان اوگاندا حضور داشته و همزمان با ورود به کنیا ، همزمان با راه اندازی قله fiat خود را برای naira آغاز کرد. این ارز همچنین انگشتان خود را به سمت آفریقای جنوبی فرو برد که دومین اقتصاد بزرگ آفریقا است.

همچنین ببینید: آفریقای جنوبی چارچوب تنظیم مقررات کریپتو را پیشنهاد می کند

سخنگوی Binance به CoinDesk گفت که تنها هدف مبادله در آفریقا ترویج تصویب رمزنگاری است: “این شخص گفت: ما خوشحالیم که بازیکنان بیشتری را می بینند که خدمات پرداخت رمزپایه را در آفریقا ارائه می دهند.” “در طولانی مدت ، این به رشد صنعت کمک می کند و منجر به پذیرش رمزنگاری می شود.”

در اوایل سال جاری ، جک دورسی ، بنیانگذار توییتر و مدیرعامل شرکت ارائه دهنده پرداخت های رمزنگاری Square ، گفت که آفریقا نقش مهمی در تعیین آینده بیت کوین بازی خواهد کرد.