جلسه لایو پرسش وپاسخ با مدیر عامل بایننس چه گذشت؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
جلسه لایو پرسش وپاسخ با مدیر عامل بایننس چه گذشت؟
  • royapm
  • اردیبهشت 18, 1398
  • بدون دیدگاه

بایننس به دنبال بازگرداندن وضعیت شبکه بیت کوین به وضعیت قبلی است

ژائو، مدیر عامل شرکت بایننس روز چهارشنبه در ساعت ۳:۰۰ UTC میزبان گفتگوی زنده ای به عنوان “هر سوالی دارید از من بپرسید” بود و به سؤالات مختلفی پاسخگو بود.

ژائو اعلام کرد که این تیم به دنبال بازگرداندن وضعیت شبکه بیت کوین به وضعیت قبلی است.

ژائو در پاسخ به این سوال که آیا شرکت در نظر دارد که تراکنش های شبکه بیت کوین را به وضعیت قبلی بازگرداند یا خیر اعلام کرد که :

“صادقانه بگویم، ما در واقع می توانیم این کار را در چند روز آینده انجام دهیم. اما نگرانی هایی در این زمینه وجود دارد که اگر ما در این مقیاس شبکه بیت کوین را به حالت قبلی بازگردانیم، ممکن است پیامدهای منفی در زمینه از بین بردن اعتبار بیت کوین داشته باشد. “

این عملیات نیاز به کسب توافق استخراج کنندگان عمده و استخرهای استخراجی برای جمع آوری بیش از ۵۱ درصد از توان هش کل شبکه دارد.

وی اضافه کرد که همچنین مشاهده شده است که افراد بسیاری به دلیل ملاحظات اخلاقی و اعتباری شبکه بیت کوین مخالف بازگشت به وضعیت قبلی بوده اند.

وی گفت:

“تیم هنوز در حال تصمیم گیری درباره این موضوع است و ما همه ارقام و مسایل را بررسی می کنیم. جالب است که یک راه حل تکنیکال توسط اجتماع از جمله برخی از اعضای اصلی تیم توسعه بیت کوین به ما ارائه شده است. ما این راهکار را بسیار بسیار محتاطانه و با توجه به بازخورد دریافت شده بررسی خواهیم کرد. “

ژائو افزود که این شرکت در حال حاضر روی بازسازی و بازیابی سیستم تمرکز دارد و از این رو تمام برداشت ها و سپرده گذاری ها را به حالت تعلیق در آورده است.

تا کنون، بایننس هیچ آدرس های کیف پول گرم آسیب دیده ی دیگری را پیدا نکرده است. وی گفت:

” هکرها از روش های پیچیده ای برای دسترسی به حساب های کاربران استفاده کردند و با صبر و حوصله عملیات هک را انجام داده اند. به این معنی که “آنها به محض اینکه یک حساب کاربری را پیدا کردند اقدامی انجام ندادند و منتظر ماندند که به حساب هایی که تعداد بالایی ارز با ارزش خالص بالا دارند دسترسی پیدا کنند.”

ژائو در بخش دیگری در جلسه خود گفت:

“بایننس دارای منابع مالی کافی در صندوق دارایی های امن (صندوق SAFU) هستند که خسارت ۴۰ میلیون دلاری کاربران را جبران کند با این حال این موضوع بسیار آزار دهنده است “.

بایننس از جولای سال گذشته شروع به تخصیص ۱۰ درصد از هزینه های معاملاتی به صندوق SAFU کردند. این شرکت به سوال درباره میزان دقیق موجودی این صندوق پاسخ نداده است