انقلاب رمزنگاری در آفریقا

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
انقلاب رمزنگاری در آفریقا
  • royapm
  • خرداد 03, 1399
  • بدون دیدگاه

آفریقا بالاترین میزان رمز نگاری

براساس گزارش جدیدی که توسط Arcade Research آمده است ، آفریقایی ها در بالاترین میزان مالکیت رمزنگاری جهانی قرار دارند. آفریقای جنوبی با 13٪ از کاربران اینترنت خود که دارای Cryptocurrency ارز هستند ، در رتبه سوم جهان قرار دارد ، در حالی که 11٪ از مردم نیجریه متصل ، دارای ارزهای رمزنگاری شده در پنجمین کشور پرجمعیت آفریقای غربی هستند.

اوگاندا ، نیجریه ، آفریقای جنوبی ، کنیا و غنا در این گزارش در بین 10 کشور برتر قرار دارند که “cryptocurrency” بیشتر در گوگل جستجو می شود. چالش های اقتصادی هر دو روش کار می کنند ، زیرا شکاف دیجیتالی تصویب Cryptocurrency را کاهش می دهد در حالی که هزینه های بالای مالی ، ارزهای مجازی را به عنوان جایگزین جذاب تبدیل می کند.

آفریقا همچنین برخی از بیشترین اقتصادهای تورمی جهان را دارد که در آن سیاست های نامشخص مالی و سیاست های پولی بحث برانگیز پس انداز شهروندان را یک شبه از بین می برد. جدای از دست سنگین دولتها ، عوامل بیرونی مانند تحریم ها و درگیری ها نیز پس انداز را تهدید می کنند و باعث می شود رمزپرداخت ارز سرمایه گذاری کمتری شود.

کشورهای جنوب صحرای آفریقا سالانه 48 میلیارد دلار حواله ارسال می کنند ، اما هزینه معاملات حدود 9٪ است ، در حالی که برخی خدمات انتقال پرداخت تلفن همراه حدود 11٪ است. استفاده از Cryptocurrency همچنین راهی برای کم کردن مضرات تمرکز و در عین حال هزینه های بالای حواله ها است.

Arcane Research خاطرنشان ساخت: عدم وجود زیرساخت هایی مانند عملیات استخراج معدن کریپتو ، پشتیبانی از بازرگانان ، نفوذ تلفن های هوشمند و اتصال به اینترنت به دلیل کند شدن جذب ارزهای رمزپایه است. با وجود جمعيت اكثريت روستايي در برخي كشورها ، تعداد قابل توجهي از اين قاره برقي نمي شوند و دسترسي به بيت کوين و ساير دارايي هاي ديجيتالي را محدود مي كنند. .

 

براساس این گزارش ، عدم شفافیت سیاست ، با نزدیک به 60٪ از دولتهای آفریقا هنوز مواضع خود را درباره ارزهای رمزپرداخت اعلام نکرده اند ، تصویب را کند می کند.

در این گزارش آمده است: “آفریقا یکی از امیدوارترین منطقه برای تصویب ارزهای رمزپایه است.”

وی گفت: “این به دلیل ترکیب بی نظیر آن از روندهای اقتصادی و جمعیتی است. در حالی که پذیرش کلی نسبتاً کم است ، پتانسیل بسیار زیاد است ، رشد سریع است ، و احتمالاً توسعه در حال پیشرفت برای پیشرفت صنعت Cryptocurrency خواهد بود. “