عصبانیت کاربران OpenSea از ممنوعیت ان اف تی برای ایرانیان

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
عصبانیت کاربران OpenSea از ممنوعیت ان اف تی برای ایرانیان

اوپن‌سی، بزرگترین بازار ان اف تی در جهان گفته است که “کاربران و مناطقی را که در فهرست تحریم‌های ایالات متحده قرار دارند، از استفاده از خدماتمان مسدود می‌کنیم؛ از جمله خرید، فروش یا انتقال.” ممنوعیت ان اف تی برای ایرانیان، موجب عصبانیت کاربران شده‌است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


عصبانیت کاربران OpenSea از ممنوعیت ان اف تی برای ایرانیان

اوپن‌سی، از ممنوعیت ان اف تی برای ایرانیان خبر داد. این پلفترم، اعلام کرد که دسترسی کاربران ایرانی به خودمات خود را مسدود خواهد کرد. زیرا این کشور مشمول تحریم‌های ایالات متحده است. با این حال ایرانیان ادعا می‌گویند که هیچ اطلاعی مبنی بر لغو دسترسی به آنها داده نشده است.

  • اوپن سی در بیانیه ای گفت:

“شرایط خدمات ما صراحتاً کاربران ساکن در مناطق تحریم شده را از استفاده از خدمات، منع می‌کند. ما یک خط مشی برای عدم قبول استفاده از خدماتمان توسط افراد یا نهادهای تحریم شده و افرادی که در کشورهای تحریم شده قرار دارند، داریم. اگر متوجه شویم که افراد در کشورهای تحریم شده هستند و سیاست تحریم‌های ما را نقض کرده‌اند، اقدام سریعی برای مسدود کردن حساب‌های مرتبط انجام می‌دهیم.”

تعدادی از کاربران ایرانی در توییتر، اسکرین شات‌های 404 از صفحه‌ای را که پس از تلاش برای ورود به حساب خود با آنها مواجه شده‌اند، به اشتراک گذاشتند. برخی از آنها گفتند که این ممنوعیت، از قبل به آنها ابلاغ نشده بود و در ابتدا فکر می‌کردند که هک شده‌اند.

  • یکی از کاربران نوشت:

“یک سال فعالیت، همه از بین رفتند. آنها اکانت تایید شده من را بدون هیچ توضیحی ناپدید کردند! نه تنها من، بلکه بسیاری از دوستان دیگرم نگران این موضوع هستند. زیرا اکانت های آنها در حال حاضر مسدود/غیرفعال شده است!”

نه تنها کلکسیونرهای NFT، بلکه سازندگان NFT نیز تحت تأثیر این ممنوعیت قرار گرفته‌اند. یکی از هنرمندان با بیان اینکه همه کسانی که کلکسیون خریده‌اند، اکنون نمی‌توانند عکس‌های خریداری شده خود را ببینند، گفت: “چرا آنها باید این NFT ها را از دست بدهند؟”

در اقدامی دیگر، پلتفرم اینفورا، دسترسی کاربرانی را که در مناطق جدایی‌طلب اوکراین از جمله دونتسک و لوهانسک مستقر هستند قطع کرده است. اما تلاش‌ها برای مسدود کردن آدرس‌های IP در این مکان‌ها، به طور ناخواسته بر روی کاربران در ونزوئلا نیز تأثیر گذاشت. این موضوع، پیامدهایی برای متامسک به همراه داشت که از اینفورا برای اتصال به بلاکچین استفاده می‎‌کند.

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.