آیا ممکن است بیت کوین خاموش شود؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا ممکن است بیت کوین خاموش شود؟
  • royapm
  • اردیبهشت 07, 1399
  • بدون دیدگاه

آینده بیت کوین

شبکه بیت کوین بیش از یک دهه است که ایستاده است و از بین بازیکنان رقیب تلاش می کند تا آن را فروکش کند. آینده بیت کوین نتایج احتمالی بسیاری دارد ، اما مرگ در میان همه احتمال کمترین موارد ممکن است.

نکات اساسی

بیت کوین بیش از ده سال مستقیم و بدون هیچ حادثه 24/7 در حال اجرا است.

بیش از 10،000 گره بیت کوین در سراسر جهان پراکنده هستند.

دولت ها می توانند بیت کوین را ممنوع کنند ، اما آنها نمی توانند آن را بکشند.

بیت کوین بیش از یک دهه است که با افراد مشکوک روبرو بوده است.

هنگامی که Satoshi Nakamoto برای اولین بار کار زندگی خود را به طور عمومی به اشتراک گذاشت ، با کمی شور و شوق مواجه شد. در عوض ، بازخورد عمدتاً حیاتی بود و تمام راه هایی که ایده از کار می افتد را ذکر می کرد.

از آن زمان ، پروتکل بهبود یافته است ، و صدها هزار شرکت نه در بیت کوین ساخته شده اند. هنوز انتقاد ثابت مانده است.

اقتصاددانان مشهور ، بانکداران ، مدیران صندوق های سرمایه گذاری – همه به جز ملکه انگلیس – نظرات خود را ابراز کرده اند و نابودی اجتناب ناپذیر بیت کوین را پیشگویی می کنند.

یک دهه ، 115 فقره نرخ هش در ثانیه و تقریباً 150 میلیارد دلار سرمایه در بازار بعداً انجام می شود و می توان گفت که چنین منتقدان درست عمل می کنند.

بیت کوین زنده و خوب است – و حتی می توان ادعا کرد که قابل اطمینان تر از همیشه است.

چه چیزی ممکن است بیت کوین را بکشد؟

هرگونه تلاش برای کنترل یا از بین بردن یک شبکه محاسباتی منبع باز ، غیر متمرکز و توزیع شده مانند BTC ، نیاز به یک عملیات جهانی دارد ، که بصورت همزمان و توسط چندین کشور به صورت همزمان انجام و اجرا شود.

گرچه چنین هماهنگی هایی امکان پذیر است ، اما امروز شرایط جغرافیایی و ژئوپلیتیکی برای ترساندن چنین عملی بسیار متمایز است. هنوز این احتمال صفر نیست و چند استراتژی وجود دارد که می تواند برای از بین بردن بیت کوین استفاده شود.

یکی از استراتژی ها ، حمله به اصطلاح 51٪ است ، که در آن یک نهاد مخرب کنترل اکثر نرخ شبکه را به دست می آورد و به طور موثری سیستم را به دست می گیرد. حملات 51٪ یكی از جدی ترین تهدیدات برای BTC است.

جیمی سونگ ، توسعه دهنده طولانی مدت بیت کوین ، نوشت:

“تولید [متمرکز] تجهیزات [معدن] می تواند به نتایج بد منجر شود ، اما سناریوی خطرناک تر جایی است که غلظت قدرت هش وجود دارد. به طور خاص ، یک شرکت ممکن است بیش از نیمی از قدرت هش را در شبکه کنترل کند. “

در زمان نوشتن ، بیش از نیم میلیون دلار آمریکا در ساعت هزینه برای حمله 51٪ به BTC است. این رقم فقط قدرت محاسبات خالص را نیز در نظر می گیرد. تخمین پول اضافی لازم برای چرب کردن چرخ ها و متقاعد کردن مزارع بزرگ معادن و استخرها برای پیوستن به آن بسیار سخت تر است.

علاوه بر این ، فرد برای سودآوری باید بیش از یک ساعت از مین بیت کوین استفاده کند رقم هر ساعت 556،000 دلار در حقیقت کمترین تخمین ممکن است.

مهاجم همچنین نیاز به هماهنگی همه این ویژگی ها دارد بدون اینکه کسی متوجه شود. با بیش از 10،000 گره BTC که در سراسر جهان فعالیت می کنند ، می توان از حمله بسیاری از ناظران ، 51 درصد حمله را غیرممکن دانست.

به محض اینکه زنگ هشدارها در رسانه های اجتماعی فرا گرفته شد ، بسیاری از کاربران شروع به فروش دارایی های خود می کردند. بازیابی 556،000 دلار هزینه شده برای حمله به شبکه پس از شروع خراب شدن بازار دشوار می شود.

توسعه دهندگان بیت کوین هسته همچنین ممکن است پروتکل اطراف مهاجمین را چنگ بزنند قبل از این سناریو مسیر کامل خود را طی کند

نتیجه گیری ، به سرعت مشخص می شود که این یک سرمایه گذاری منطقی ناکارآمد است – با فرض اینکه مهاجم می خواهد برای سود از شبکه پیشی بگیرد.

چه می شود اگر آنها هیچ انگیزه جانبی برای تخریب BTC نداشته باشند؟

حمله 51٪ هنوز راه درستی نخواهد بود. حتی بدون شک قیمت BTC در کوتاه مدت آسیب خواهد دید ، شبکه بیت کوین به راحتی می تواند چنین تهدیدات را کاهش داده و با حداقل حادثه به کار خود ادامه دهد.

آیا BTC ممنوع است؟

مطمئناً می تواند

در هیچ کشوری در جهان هیچ مانعی برای جلوگیری از استفاده از بیت کوین وجود ندارد. در صورت وجود هرگونه ملاحظات قانون اساسی – تنظیم کننده ها هنوز می توانند روش هایی را برای استفاده از BTC به عنوان دست و پا گیر و ناپدید شده برای استفاده هرچه بیشتر پیدا کنند.

اما آیا یک ممنوعیت نظارتی می تواند بیت کوین را از بین ببرد؟ نه، نه واقعا.

بدون شک پیامدهای قیمت کوتاه مدت دارد ، اما شبکه و پروتکل دست نخورده باقی می مانند.

برخی از کارشناسان این حوزه ، مانند نویسنده کتاب بیت کوین استاندارد ، سیفدیان آموموس ، حتی ادعا کرده اند که ممنوعیت رمزگذاری بالای ارز می تواند تأثیر مثبتی بر فرزندخواندگی بگذارد (پدیده اجتماعی معروف به اثر Streisand).

تلاش برای پنهان کردن ، ممنوع کردن یا پوشاندن چیزی ، ناخواسته توجه و علاقه بیشتر بینندگان را به خود جلب می کند.

درباره مسابقه Altcoin چیست؟

از نظر تئوری امکان پذیر است اما بسیار بعید است.

جذابیت بیت کوین منوط به برتری فنی آن نسبت به ارزهای رمزنگاری شده در بازار نیست. بسیاری معتقدند که BTC از نظر فنی برتر نیست و سایر ارزهای رمزنگاری شده دارای ویژگی های بهتری هستند ، از جمله معاملات سریعتر و انعطاف پذیری بیشتر.

گزاره ارزش BTC کاملاً در جایی دیگر نهفته است.

بیت کوین کمترین ، گسترده ترین و مطمئن ترین رمزنگاری در بازار است. با بهره گیری از اولین مزیت متحرک ، اکنون تأثیرات شبکه آن قوی ترین است ، که نسبت به این رقابت تقریباً غیرقابل عبور است.

به عبارت دیگر ، تنها راه نابود کردن رمزنگاری برتر ، منسوخ شدن است – و تنها راه برای انجام این کار ، منسوخ کردن ویژگی ها یا ویژگی های پولی آن است. برای این اتفاق ، دولت ها باید از استاندارد فعلی ارز فیات به یک استاندارد پول دیجیتالی پول جدید منتقل شوند. در حال حاضر ، بیت کوین سریعترین پول در بازار است که شامل فیات است.

برای درک سریع درآمد پول و نحوه استفاده این تئوری در مورد BTC ، راهنمای مدل -Briefing را در مورد مدل سهام به جریان (S2F) بررسی کنید.

کاربران هنوز BTC را می خواهند

بیت کوین لایه های زیادی از افزونگی دارد ، و در برابر بسیاری از انواع حملات مقاوم است. نمی توان آن را خاموش ، هک کرد ، تنظیم کرد و از هر راه به خطر انداخت.

برای مرگ BTC ، باید علل طبیعی تری داشته باشد.

مردم مجبور هستند که استفاده از آن را متوقف کنند زیرا گزینه های بهتر ، ایمن تر یا عملی تری برای ذخیره ارزش در بازار وجود دارد.

در حال حاضر ، با 64٪ پوند تسلط بر بازار ، بیت کوین پادشاه است.