3 توکن متاورس توقف ناپذیر که باید در ماه آوریل زیرنظر داشته باشید!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
3 توکن متاورس توقف ناپذیر که باید در ماه آوریل زیرنظر داشته باشید!

با سرازیر شدن سرمایه به بازار، متاورس به طور فزاینده‌ای در بین مشاغل و سرمایه گذاران محبوب است و این محبوبیت هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. در این مقاله، 3 توکن متاورس را معرفی خواهیم کرد که بسیار توقف ناپذیر بوده و باید در ماه آوریل، آن‌ها را زیرنظر داشته باشید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


3 توکن متاورس توقف ناپذیر که باید در ماه آوریل زیرنظر داشته باشید!

تذکر: این مقاله هیچ سیگنالی برای خرید و هیچ مشاوره‌ای برای سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با ریسک همراه است و سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه گذاری اولین ریال خود در دارایی‌های دیجیتال، تحقیقاتتشان را انجام دهند و به خوبی از خطرات موجود آگاه شوند.

متاورس مفهومی است که برای طرفداران داستان‌های علمی-تخیلی، جدید و ناشناخته نیست. اما این مفهوم در سال 2021 محبوبیت بیشتری به دست آورده‌است. شرکت‌های بزرگ فناوری مانند متا (فیسبوک سابق) و مایکروسافت وارد این فضا شده‌اند. همچنین، شرکت‌های نیمه‌هادی مانند انویدیا و یونیتی سافت‌وِیر، به طور فزاینده‌ای بر قابلیت‌های خود برای حمایت از پروژه‌های متاورس تأکید می‌کنند.

متاورس نیز مزایای بی‌شماری را برای مشاغل و سرمایه گذاران فراهم می‌کند. به عنوان مثال، این فضا با فراهم کردن دنیایی برای تعاملات انسانی، راهی در اختیار کسب‌وکارها برای حل مشکلات همکاری (که می‌تواند ناشی از دورکاری اجباری باشد) قرار می‌دهد. در همین حال نیز، صندوق ثروت 200 میلیارد دلاری کره جنوبی تصمیم گرفته است تا مجموعه متاورس خود را گسترش دهد. تصمیم صندوف ثروت کره‌ای، نشانه‌ای از این است که متاورس در بین سرمایه گذاران نهادی محبوبیت پیدا کرده‌است.

بیشتر بخوانید: هفته مد و فشن در متاورس به صورت رسمی آغاز شد!

از آنجایی که سرمایه زیادی همچنان درحال جریان یافتن به فضای فراجهان است، فرصت‌ها بی‌پایان به نظر می‌رسند. در این مقاله سه ​​توکن متاورس معرفی شده‌است که می‌توانند گزینه‌های خوبی برای زیرنظر گرفتن در ماه آوریل باشند.

 

اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی، یک توکن متاورس مرتبط با بازی همنام خودش است؛ بازی‌ای که آغازگر جریان گیمی‌فای را در دنیای ارزهای دیجیتال راه‌انداخت. این توکن در سال 2018 به بازار ارائه شد؛ اما تا قبل از همه‌گیری ویروس کرونا، جذابیت زیادی کسب نکرده بود.

پلیرهای این بازی باید کارکترهای بازی را به عنوان ان اف تی خریداری کنند و سپس با آنها به نبرد رقبای خود بروند. این کاراکترها (که به اکسی معروف هستند) باید با استفاده از توکن اکسی اینفینیتی خریداری شوند. بازیکنان می توانند اکسی‌های خود را هر زمانی که خواستند، دوباره بفروشند یا معامله کنند. همچنین، می‌توان آنها را برای رساندن به حداکثر ارزششان پرورش داد. برخی از اکسی‌ها با قیمت بیش از 600000 دلار فروخته شده‌اند.

علیرغم سرد شدن تب NFT ها در دنیای کریپتوکارنسی، اکسی اینفینیتی شاهد هجوم ارتش عظیمی از بازیکنان جدید بوده است. بر اساس گزارشی از وبسایت اکتیو پلیر، تا پایان ماه فوریه، هر ماه بیش از 2.6 میلیون نفر اکسی اینفینیتی را بازی کرده‌اند. این آمار نشان‌دهنده افزایش 60 درصدی نسبت به سال گذشته است.

اکسی همچنین با کسب‌وکارهایی مانند کایبر نتورک، بایننس و اچ تی سی همکاری کرده است.

 

انجین کوین

انجین کوین، توکن پروژه انچین است. یک شرکت گیمینگ مبتنی بر بلاک‌چین که در سال 2009 تأسیس شد. این موضوع باعث شده‌است که انجین یکی از قدیمی ترین بازیگران دنیای متاورس باشد.

این شرکت در درجه اول بر تجربیات واقعی و واقعیت مجازی تمرکز دارد. به عنوان مثال، انجین کوین به قدرت‌مند شدن بازی‌های محبوبی مانند سیکس دراگونز و اِیج آو راست کمک می‌کند که هر دو دارای قابلیت کسب درآمد از طریق بازی هستند. شبکه انجین به پلیرها اجازه می‌دهد که چت‌روم‌ها و وب سایت‌های خود را ایجاد، یا حتی فروشگاه‌های مجازی را میزبانی کنند.

انجین، همچنین دارای یک پلتفرم همه کاره به نام افینیتی است که برای توسعه دهندگان، کسب‌وکارها و افراد عادی، به یک اندازه جذابیت دارد. این پلتفرم از فناوری قراردادهای هوشمند ERC-20 برای ایجاد دارایی های دیجیتالی استفاده می‌کند که می توانند با ارز فیات خریداری، فروخته و معامله شوند.

تا به امروز بیش از 70 پروژه موفق ارز دیجیتال و ان اف تی در افینیتی راه اندازی شده‌اند. همچنین، گزارش شده است که این شرکت یک صندوق 100 میلیون دلاری برای کمک به ایجاد پروژه‌های آتی راه‌اندازی کرده است و دنبال تبدیل شدن به پلتفرم غالب توسعه‌دهندگان وب 3.0 است.

 

رد فاکس (روباه قرمز)

رد فاکس یک پلتفرم NFT است که در سال 2018 تأسیس شد و نه تنها بر روی گیم، بلکه بر رسانه و همچنین خرده‌فروشی نیز تمرکز دارد. این موضوع رد فاکس را به یکی از اولین توکن های مبتنی بر خدمات متاورس تبدیل می‌کند. همچنین، رد فاکس تجربیات همه‌جانبه‌ای را برای پروژه‌های رسانه، خرده‌فروشی و گیم که بر روی این پلتفرم ساخته شده‌اند، ارائه می‌دهد.

پلتفرم روباه قرمز، از زمان راه اندازی خود شاهد رشد قابل توجهی در فعالیت سرمایه گذاران بوده است. بر اساس داده های معاملاتی کوین مارکت کپ، سال گذشته، توکن ردفاکس شاهد افزایش ارزش بازار خود به بیش از 170 میلیون دلار در پایان سه ماهه چهارم سال بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.