19 میلیون توکن اتریوم در اختیار 10 آدرس اول

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
19 میلیون توکن اتریوم در اختیار 10 آدرس اول

آدرس های بزرگ اتر، طی چند هفته گذشته مقادیر زیادی اتریوم را خریداری کرده اند. 10 آدرس اول این رمز ارز، 19 میلیون توکن اتریوم را در خود جای داده اند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


19 میلیون توکن اتریوم در اختیار 10 آدرس اول

اتریوم، دومین دارایی دیجیتال ارزشمند جهان، در حال حاضر در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد رشد کرده است. زیرا بازار ارزهای رمزپایه یک بازپرداخت شدید داشته است. علاوه بر این، فعالیتهای زنجیره ای اتریوم در چند هفته گذشته به سرعت افزایش یافته است. آدرسهای بزرگ ETH تجمع سکه های اتریوم را تسریع کرده اند.

سانتیمنت، ارائه دهنده خدمات کریپتو و خدمات داده، امروز آخرین گزارش خود را در مورد نهنگ های اتریوم منتشر کرد و اشاره کرد که 10 آدرس برتر ETH اکنون 19.08 میلیون سکه در اختیار دارند. با وجود آخرین تجمع، عرضه ETH در صرافی های دیجیتال پیشرو در حال سقوط است.

“10 آدرس برتر نهنگ اتریوم، از نظر دارایی در حال خزیدن به سمت یک نقطه عطف جدید هستند. در حال حاضر 19.08 میلیون ETH نگهداری می شود. این آدرس های برتر قبلاً سه هفته قبل از افزایش ناگهانی قیمت به بالای 4300 دلار، بالاترین زمان خود را با 19.25 میلیون ETH داشتند.”

اتریوم 2.0، ارتقا شبکه ETH، اخیراً پس از دریافت پشتیبانی بی نظیر از جامعه اتریوم، 5 میلیون سکه قفل شده عبور کرد. به دلیل کاهش اخیر نوسانات، متوسط هزینه تراکنش در شبکه ETH در 4 هفته گذشته از بیش از 60 دلار به پایین ترین میزان 6.08 دلار کاهش یافته است.

 

فعالیت شبکه اتریوم

نهنگ های اتریوم، از ابتدای این هفته به سرعت حرکت اتر را افزایش داده اند. دیروز، وال آلرت (یک سیستم ردیابی و تجزیه و تحلیل بلاکچین) یک معامله مربوط به انتقال 48،582 اتریوم به یک کیف پول ناشناخته را گزارش داد. انتقال ذکر شده در روز چهارشنبه 2 ژوئن در ساعت 23:00 به وقت محلی انجام شد.

در اوایل امروز، 20522 سکه اتریوم به ارزش بیش از 55 میلیون دلار از صرافی بایننس به یک کیف پول دیجیتال منتقل شد.

طبق آخرین داده های منتشر شده توسط گلس نود، قراردادهای هوشمند در حال حاضر نزدیک به 23٪ از کل اتریوم را در اختیار دارند. از طرف دیگر، صرافی های کریپتو تقریباً 12٪ از کل عرضه اتر را در اختیار دارند که نسبت به 17٪ در سپتامبر 2020، کاهش یافته است.


بیشتر بخوانید

اتریوم در سال 2021 سریع تر از بیت کوین رشد می کند. به سه دلیل!

حجم قرارداد های اتریوم 2.0 به 5 میلیون اتر رسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.