750000 پوند کسب درآمد از طریق NFT توسط یک پسر دوازده ساله!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
750000 پوند کسب درآمد از طریق NFT توسط یک پسر دوازده ساله!

بنیامین احمد، پسر 12 ساله‌ای که وقتی فقط 5 سال داشت کد نویسی را از پدرش یاد گرفت، اکنون با کسب درآمد از طریق NFT، ثروتی بالغ بر 750000 پوند به دست آورده است. بنیامین حتی حساب بانکی‌هم ندارد!


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


750000 پوند کسب درآمد از طریق NFT توسط یک پسر دوازده ساله!

بنیامین احد، یک متخصص رمزارز 12 ساله که NFTها یا توکن‌های غیرقابل تعویض او بیش از 3 میلیون پوند معامله شده است. بنیامین زمانی که فقط پنج سال داشت، از پدرش کدنویسی را یاد گرفت و فوراً درگیر کار شد. او مجموعه NFTهای خود با موضوع “نهنگ‌های عجیب” را منتشر کرده و هم اکنون، 750000 پوند ثروت دارد.

اولین مجموعه او از نهنگ‌های رنگارنگ پیکسلی در عرض چند ساعت فروخته شد و 110000 پوند برای او به ارمغان آورد. ثروتی که همراه با دیگر سرمایه گذاری های او، در عرض چند ماه به 750،000 پوند افزایش یافته است. با این حال، این پسر مدرسه‌ای حساب بانکی ندارد و حتی یک پوند از دارایی خود برداشت نکرده است.

ثروت او کاملا به اتریوم گره خورده است. رمزارزی که برخی معتقدند قبل از اینکه سرمایه گذاران حتی زمانی برای برداشت داشته باشند، ممکن است بی‌ارزش شود. اما بنیامین که در دانشگاه آکسفورد در مورد NFTها سخنرانی کرده است، فکر می‌کند که آنها آینده رمزارز را تشکیل می‌دهند و او بر روی ثروت عظیمی نشسته است.

این کودک نابغه قصد دارد ثروت خود را فعلاً در همان جایی که هست رها کند. چرا که او می‌گوید فقط برای ایجاد مهارت و تجربه در این بازی حضور دارد. در مجموع، کلکسیون NFT های او که بارها و بارها توسط افراد خرید و فروش می‌شود، 5 میلیون دلار گردش معاملاتی داشته است. با محبوبیتی که بیشتر و بیشتر می‌شود، این رقم همچنان در حال افزایش است.

  • بنیامین که ساکن لندن است، گفت:

«دوستانم در مدرسه می‌دانند من چه کار می‌کنم و به من تبریک گفته‌اند. اگرچه فکر نمی‌کنم همه واقعاً آن را درک کنند! اما بسیاری از مردم اکنون داستان من را می‌دانند و خوشحالم که می‌بینم افراد زیادی به خاطر من درباره NFT آموزش می‌بینند. من می‌خواهم کارم را ادامه دهم و افراد زیادی را به فضای NFT معرفی کنم.»

بنیامین با صحبت از علایق خود که برای او حدود 1 میلیون دلار درآمد داشته است، گفت که “آینده ای روشن” در دنیای ارزهای دیجیتال و NFT می‌بیند.

  • او گفت:

«من فکر می‌کنم در هر صنعتی، نسخه های دیجیتال چیزها همیشه بهترین عملکرد را دارند. در هنر دیجیتال، کاربرد بسیار بیشتری وجود دارد. من می‌توانم به راحتی آنلاین شوم و ببینم هر چیزی از کجا آمده است.»

وی افزود: در اینجا، هرکسی می تواند به شبکه بپیوندد. چه یک پناهنده باشید چه یک فرد ثروتمند در عمارت خود نشسته‌اید. فرقی نمی‌کند. “همه حقوق و مجوزهای یکسانی دارند.”

بنیامین و برادر 13 ساله‌اش یوسف، یادگیری برنامه نویسی را از پدرشان عمران، تنها در پنج سالگی آغاز کردند. مهرین احمد، مادر 40 ساله بنیامین و یوسف، معلم مدرسه ابتدایی است و اگرچه خودش در زمینه فناوری کار نمی‌کند، به گفته عمران “منبع عظیمی از الهام و حمایت” برای پسرانش بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.