1 میلیون دستگاه استخراج بیت کوین در حال حرکت از چین به سوی کانادا

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
1 میلیون دستگاه استخراج بیت کوین در حال حرکت از چین به سوی کانادا

گزارش شده است که شرکت استخراج بیت کوین چینی، اوپتیموم ماینینگ هاست، طی 24 ماه آینده 1 میلیون دستگاه استخراج بیت کوین را با کمک شرکت بلک راک پترولیوم به کانادا منتقل می کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


1 میلیون دستگاه استخراج بیت کوین در حال حرکت از چین به سوی کانادا

با سرکوب چین در عملیات استخراج ارزهای رمزنگاری شده و توقیف هزاران دستگاه استخراج بیت کوین در این کشور، بسیاری از عملیات ها تعطیل شده اند و به جای دیگری می روند. دو دلیل اصلی اقدام چین برای ممنوع کردن عملیات استخراج ارزهای رمزپایه این است که بهانه ای مربوط با کربن دارند و بانک خلق چین می خواهد از ارزهای رمزپایه ای که نمی تواند کنترل کند، دور شود.

  • در بیانیه ای رسمی، بانک خلق چین گفت:

“فعالیت های تجارت ارز مجازی، نظم اقتصادی و مالی عادی را مختل می کند. خطر فعالیت های غیرقانونی و مجرمانه مانند انتقال غیرقانونی دارایی های مرزی و پولشویی را ایجاد می کند و امنیت اموال مردم را به شدت نقض می کند.”

در حال حاضر عملیات استخراج در مناطق خاصی متوقف شده و قیمت کارت گرافیک در چین شروع به کاهش می کند. مشارکت بین شرکت اوپتیموم ماینینگ هوست و شرکت بلک راک پترولیوم، نشان دهنده مقیاس وسیعی از عملیات استخراج است که قبلاً در چین فعالیت می کردند. همچنین شرکت ها برای انتقال تمام تجهیزات و دستگاه های استخراج بیت کوین به خارج از چین مجبور، به گذراندن مشکلات بسیار زیادی هستند.

در این بیانیه، بلک راک و اوپتیموم ماینینگ هوست،.تعداد دکل های استخراج و همچنین محل استقرار آنها را توصیف می کنند. 1 میلیون دستگاه استخراج بیت کوین در 3 سایت در شهر آلبرتای کانادا مستقر خواهد شد. در این بیانیه مشخص نشده است که هزینه کارکرد همه دکل های استخراج بیت کوین چگونه تقسیم می شود. اما به نظر می رسد که این دو شرکت هزینه را تقسیم می کنند. بیانیه مرتبط به توافق نامه به طور کامل می پردازد.

مسلماً انتقال 1 میلیون سیستم از چین به کانادا قابل قبول است. اما اینکه آیا واقعاً این اتفاق می افتد یا خیر سوال دیگری است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا 1 میلیون دستگاه استخراج به کانادا رسیده است یا خیر؟


مطالب مرتبط

آمریکا می خواهد با چین، در استخراج رقابت کند

استخراج کنندگان بیت کوین در چین، دستگاه های خود را می فروشند!

خودپرداز های بیت کوین در راه السالوادر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.