گوگل و فیسبوک به زودی خرید های بیت کوینی را فعال می کنند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
گوگل و فیسبوک به زودی خرید های بیت کوینی را فعال می کنند

یک بیزینس من به نام جیسون یانوویتز، ادعا می کند که گوگل و فیسبوک به زودی قابلیتی را ارائه خواهند داد که با استفاده از آن، کاربران می توانند خرید های بیت کوینی انجام دهند. این ادعای جنجالی، دقایقی پیش در وبسایت ZyCrypto بازتاب داده شد.

تعجبی نخواهد داشت که شرکت های بزرگ تکنولوژی و سرمایه گذاری، در حال بررسی ارزهای رمزپایه در پشت صحنه هستند. همانطور که قبلاً دیده ایم، بسیاری از این موسسات سنتی فین تک، سیاست های سازمان خود را برای جایگزینی ارزهای دیجیتال تغییر داده یا از طریق سرمایه گذاری، زیرساخت هیا کسب و کار خود را استفاده از ارزهای رمزپایه، گسترش داده اند.

ادامه این امر، به معنای هماهنگ شدن با جریان اصلی است. فرضیه هایی حاکی از این که برخی از شرکت های مطرح جهان، می توانند به طور مخفیانه ارزهای رمزپایه، به ویژه بیت کوین را تحت نظر بگیرند.

 

گوگل و فیسبوک می توانند به زودی بیت کوین را در آغوش بگیرند؟

از زمانی که پی پال، درب های خود را به روی میلیونها دارندگان واجد شرایط در ایالات متحده گشوده است، اکوسیستم کریپتو کارنسی ادعا می کند که گوگل و فیسبوک، از بزرگترین کمپانی های های جهان، احتمالاً زودتر از گذشته سیاست هایشان را اصلاح کرده و زمینه را برای ارزهای رمزپایه ایجاد کنند. جیسون یانوویتس، بنیانگذار BlockWork Groups، در توییتر خود به اشتراک گذاشت که این سازمان ها به زودی استفاده از بیت کوین را از طریق کیف پول های دیجیتال امکان پذیر می کنند.

  • او در ابتدا می پرسد:

“فکر می کنید [کاری که] پی پال [انجام داده،] خبر بزرگی است؟”

  • و سپس ادامه می دهد:

“فقط صبر کنید تا فیسبوک و گوگل، میلیاردها کاربر خود را قادر به خرید بیت کوین از طریق کیف پول دیجیتال خود کنند.”

در پاسخ ، مسئله اندازه بلوک به عنوان یک عامل محدود کننده برجسته شد.

  • یکی از کاربران توییتر نوشت:

«امکان پذیر نیست. اگر محرک های ایالات متحده در BTC پرداخت می شد، اکثر مردم هنوز آن را دریافت نمی کردند. زیرا 3 سال طول می کشید. محدودیت اندازه بلوک را افزایش دهید یا بمیرید. “

  • کامنت دیگری نیز، حاکی از این است که این شرکت ها می توانند از اسکوئر و پی پال تقلید کنند.

“یا آنها می توانند کار اسکوئر یا پی پال را تکرار کنند؟ معاملات شما با BTC آنها فقط سوابق است. FB، منظورم آمازون است.”

در پاسخ، کاربران به مقاله “بیت کوین وایت پیپر” رجوع کردند که در آن بنیانگذار بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، ذکر کرده است که دخالت یا حضور شخص ثالث، کاملاً مزایای پول نقد الکترونیکی همتا به همتا، یعنی بیت کوین را نقض می کند.

 

ورود سرمایه گذاران نهادی هنوز در هاله ای از ابهام است

دیدگاه های مشابهی در چشم انداز کریپتوکارنسی به اشتراک گذاشته شده است. در مورد سرمایه گذاران نهادی، این برداشتها هنوز بازتاب دهنده اختلاف نظر در جامعه است. برخی به شدت معتقدند که تصویب نهادی اجتناب ناپذیر است. اما موسسات، تنها پس از آزمایش گزینه های مختلف، به سراغ بیت کوین می روند. برای برخی، این یک فضای ایده آل برای شروع قبول جریان اصلی است. اما برای برخی دیگر، این فرایند ها بر خلاف هدف اصلی از به وجود آمدن بیت کوین است.

دیدگاه های متنوع، هنوز هم تصویب بیت کوین توسط فیسبوک را از بین نمی برد. به یاد بیاورید که اوایل سال جاری، Facebook’s Libra در برزیل ممنوع شد. و حتی پس از لغو ممنوعیت اخیر، پرداخت WhatsApp که قرار بود در این برنامه فعال شود، هنوز توسط بانک مرکزی برزیل به حالت تعلیق درآمده است.

به گفته این بانک، آنها پیشنهاد WhatsApp را برای اجازه دادن به پرداخت برنامه پردازش کردند. زیرا می خواستند یک فضای رقابتی مناسب را در فضای پرداخت تلفن همراه حفظ کنند. با افزایش تقاضا برای بیت کوین در سطح جهانی، حتی در کشورهایی مانند برزیل، فیسبوک، گوگل و بسیاری دیگر از شرکت های سرمایه گذاری، ممکن است نتیجه بهتری در فعال کردن معاملات بیت کوین داشته باشند.


مطالب مرتبط

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.