گری گنسلر، از کنگره می خواهد تا به کنترل کریپتو در “غرب وحشی” کمک کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
گری گنسلر، از کنگره می خواهد تا به کنترل کریپتو در “غرب وحشی” کمک کند

بازار کریپتو شامل بسیاری از توکن ها است که ممکن است اوراق بهادار ثبت نشده باشند و قیمت ها را برای دستکاری باز کرده و سرمایه گذاران آسیب پذیر شوند. گری گنسلر، خواستار کنترل بیشتر است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


گری گنسلر، از کنگره می خواهد تا به کنترل کریپتو در “غرب وحشی” کمک کند

واشنگتن: گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز سه شنبه از کنگره خواست تا به این آژانس، اختیارات بیشتری برای کنترل بهتر تصنعت کریپتو، وام و پلتفرم های کریپتو بدهد. گنسلر صنعت کریپتو را “غرب وحشی” نامید که به گفته وی مملو از تقلب و خطر برای سرمایه گذاران است.

گری گنسلر گفت بازار کریپتو شامل بسیاری از توکن هاست که ممکن است اوراق بهادار ثبت نشده باشند و قیمت ها را برای دستکاری باز کرده و میلیون ها سرمایه گذار را در معرض خطر قرار دهد.

  • گنسلر در یک

    کنفرانس جهانی گفت:

“این کلاس دارایی مملو از کلاهبرداری، سرقت و سوء استفاده در برنامه های خاص است.”

“ما به مقامات بیشتری در کنگره احتیاج داریم تا از معاملات، محصولات و سیستم عامل ها بین شکاف های نظارتی جلوگیری کند.”

ارزش بازار ارز های رمزنگاری شده، آوریل به رکورد 2 تریلیون دلار رسیده است. چرا که سرمایه گذاران بیشتری سبد سهام خود را با توکن های دیجیتالی پر کرده اند. اما با این حال، نظارت بر بازار همچنان چارچوب خاصی ندارد.

این صنعت با نفس خسته منتظر است تا ببیند گنسلر، یک نماینده دموکرات که در ماه آوریل هدایت SEC را بر عهده گرفت، چگونه بر بازار نظارت می کند. او قبلا گفته بود باید که همان مقررات مالی سنتی بایدروی این بازار اعمال شود.

روز سه شنبه، گنسلر بینش بیشتری در مورد تفکر خود ارائه کرد و گفت که خواستار است کنگره به SEC اختیار نظارت بر صرافی های ارزهای رمزنگاری شده را بدهد. در حال حاضر، کنترل صرافی ها در اختیار SEC نیست.

وی همچنین از قانونگذاران خواست تا به SEC قدرت بیشتری برای نظارت بر وام های رمزنگاری شده و پلتفرم هایی مانند سایت های غیر متمرکز مالی غیرمتمرکز (DeFi) بدهند. این پلتفرم ها به وام دهندگان و وام گیرندگان اجازه می دهد بدون نیاز به بانک های سنتی، با ارزهای رمزپایه معامله کنند.

  • گنسلر گفت:

“اگر ما به این مسائل رسیدگی نکنیم، نگرانم که بسیاری از مردم آسیب ببینند.”

الیزابت وارن، سناتور دموکرات، ناظران را برای کنترل بازار تحت فشار قرار داده است. او طی نامه ای در ژوئیه به گنسلر، این بازار را “بسیار غیرشفاف و ناپایدار” توصیف کرده است.

گری گنسلر در پاسخ از کنگره درخواست کرد که به وی اجازه استقلال بیشتری برای تنظیم این بخش بدهد.

روز سه شنبه، وی همچنین تأکید کرد که “توکن های سهام، یک ارزش باثبات با پشتوانه اوراق بهادار یا هر محصول مجازی دیگری که در معرض ترکیبی اوراق بهادار قرار گیرد… تابع قوانین اوراق بهادار است.”

“در حالی که صنعت کریپتو مشتاق کمک به یافتن راه حل های کارآمد برای نگرانی های SEC است، در حال حاضر با نظارت مقامات ایالتی و سایر نهادهای نظارتی فدرال مطابقت دارد.”

  • اسمیت در بیانیه ای گفت:

“این صنعت بسیاری از اهداف رئیس گنسلر را شامل می شود. از جمله مقررات هوشمند و مناسب صنعت کریپتو، تشویق به قطعیت های قانونی، یکپارچگی قوی بازار و حمایت سرمایه گذاران/مشتریان.”

  • اسمیت می گوید:

“جایی که ما با گری گنسلر تفاوت داریم، توصیف او از رشد اقتصادی صنعت کریپتو به عنوان غرب وحشی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.