هواوی Mate40، دارای کیف پول ارز دیجیتال خواهد بود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هواوی Mate40، دارای کیف پول ارز دیجیتال خواهد بود

درک و فهم چین از فناوری بلاکچین یک واقعیت کاملاً ثابت شده است. هرچه چین به راه اندازی CBDC خود در سراسر کشور نزدیک می شود، شرکت های دیگر نیز برای آن آماده می شوند. آخرین نمونه آن هواوی است که به تازگی اعلام کرده، سری جدید تلفن های هوشمند، با کیف پول یکپارچه برای یوان دیجیتال عرضه خواهند شد.

کیف پول گوشی های جدید Mate40

سری جدید تلفن های هوشمند هواوی، معروف به سری Mate40، کیف پول یکپارچه ای را برای ارز دیجیتال بانک مرکزی آینده چین (CBDC)، در بر خواهد گرفت. این شرکت دیروز، 30 اکتبر، در بستر میکروبلاگینگ محلی Weibo، این خبر را اعلام کرد.

این اعلامیه نشان داد که کاربران توانایی محافظت از ناشناس بودن خود و کنترل سطح آن را دارند. نه تنها این، بلکه آنها قادر به انجام معاملات آفلاین دوگانه نیز خواهند بود.

اینگونه معاملات به کاربران تلفن های هوشمند این امکان را می دهد تا از طریق ارتباط با دستگاه دیگر، وجهی را انتقال دهند، علی رغم اینکه هیچ یک از دستگاه ها به اینترنت متصل نیستند.

 

تغییراتی در تلفن هوشمند هواوی

طبق این اعلامیه، هواوی Mate40، اولین سری گوشی های هوشمند است که از کیف پول سخت افزاری دیجیتال RMB با امنیت سطح سخت افزاری پشتیبانی می کند. همه اینها، به صورت یکجا، تجربه ای جدید، ایمن و راحت را برای شما به ارمغان می آورد.

این شرکت همچنین اعلام كرد كه به عنوان پاداش، یك Mate 40 Pro رایگان به هر.كاربر Weibo كه این پست را بیشتر از همه، اشتراک گذاری کرده باشد، اعطا خواهد کرد.

همانطور که برخی ممکن است بدانند، Mate40 از تراشه 5 نانومتری جدیدی استفاده خواهد کرد که اخیراً توسط اپل به عنوان بخشی از آیفون 12 فاش شد. هواوی قبلاً از پردازنده های Kirin 9000 استفاده می کرد. اما جنگ تجاری این کشور با ایالات متحده باعث شده است که خریداری.و استفاده از آن در گوشی های جدید غیر ممکن باشد.

فناوری جدید تراشه 5 نانومتری اجازه می دهد تا میلیاردها ترانزیستور اضافی در.هر تراشه گنجانده شود، که قدرت پردازش گوشی های هوشمند را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مطالب مرتبط

یوان دیجیتال چین، با Alipay و WeChat Pay سازگار خواهد بود

یوان دیجیتال چین متفاوت با سایر روش های پرداخت الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.