کوین بیس و پی پال همکاری می کنند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کوین بیس و پی پال همکاری می کنند

کوین بیس و پی پال، همکاری می کنند. از این پس، تریدر هایی که در صرافی کوین بیس فعالیت می کنند، می توانند با استفاده از پی پال، اقدام به خرید کریپتوکارنسی نمایند. متن کانل بلاگ رسمی را در ادامه مطلب، مطالعه کتید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کوین بیس و پی پال همکاری می کنند

اکنون ما به میلیون ها مشتری در ایالات متحده، یک روش ساده و سریع برای خرید کریپتو در کوین بیس، با استفاده از دبیت کارت ها و حساب های بانکی مرتبط با پی پال ارائه می دهیم.

خرید کریپتو باید ساده و آسان باشد. با این حال، جابجایی پول در دنیای سنتی امور مالی، می تواند چیزی غیر از این باشد. انتقال پایاپای الکترونیکی، و انتقال وجه، می تواند زمان و تلاش لازم داشته باشد و ما می دانیم که شما منتظر راه های سریعتر و یکپارچه تری برای خرید کریپتو هستید. اکنون، می توانید خریدهای کریپتو را با یی پال، فقط با چند لمس فوری تأمین کنید.

خرج کردن برای خرید کریپتو از طریق پیپال هنگام کاوش در دنیای کریپتوکارنسی، تجربه ای آشنا و مورد اعتماد را به شما ارائه می دهد. پی پال با همکاری با اکوسیستم پرداخت، دانشی را به دست آورده و ابزارهای مناسبی را برای اطمینان از شفافیت، عملکرد و امنیت در همه سرویس ها به کار گرفته است. اکنون ما یک گام جلوتر هستیم تا دسترسی آسان و ایمن به اقتصاد کریپتو، برای همه فراهم شود.

 

خرید فوری کریپتو

اگر حساب پیپال دارید، می توانید بلافاصله معاملات کوین بیس را شروع کنید. به علاوه، نیازی به افزودن مستقیم حسابهای بانکی یا شماره کارت به کوین بیس نیست. برای مدیریت ایمن اطلاعات خود، می توانید به استفاده از پی پال ادامه دهید.

ساده و آسان

وقتی آماده پرداخت پول برای خرید کریپتو با پی پال هستید، ابتدا رمزارز مورد نظر برای خرید را انتخاب کنید. برای انتخاب پی پال، روی روش پرداخت و سپس “افزودن روش پرداخت” ضربه بزنید. شما را به صفحه ورود به سیستم PayPal منتقل می کنند. مطمئن شوید آدرس ایمیل پی پال شما، همان آدرس ایمیل کوین بیس است. در غیر این صورت باید جریان تأیید اعتبار دو عاملی را طی کنید. پس از ورود به سیستم، می توانید دبیت کارت یا حساب بانکی مرتبط با اکانت پی پال خود را انتخاب یا اضافه کنید.

پس از پایان کار ، می توانید با حساب پی پال خود، حداکثر 25000 دلار در روز خرید کنید.

مشتریان در ایالات متحده می توانند کریپتو را با یک حساب بانکی متصل از طریق انتقال پرداخت پایاپای الکترونیکی یا وجه، دبیت کارت، وجوه موجود در کیف پول دلار کوین بیس خود خریداری کنند. علاوه بر اینکه اکنون از وجوه حساب پی پال متصل استفاده می کنند.

در ماه های آینده، قابلیت خرید کریپتو با استفاده از پی پال را به کشورهای بیشتر گسترش خواهیم داد. پرداخت وجه نقد از طریق پی پال، از هم اکنون در ایالات متحده، کانادا، اتحادیه اروپا و انگلیس امکان پذیر است.


مطالب مرتبط

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

مشتریان پی پال هم اکنون می توانند از بیت کوین برای پرداخت های خود استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.