کوین بیس در نزدک؛ وضعیت COIN یک هفته پس از لیست شدن

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کوین بیس در نزدک؛ وضعیت COIN یک هفته پس از لیست شدن

لیستینگ کوین بیس در نزدک، یک رویداد تاریخی در جامعه کریپتوکارنسی در نظر گرفته شده است. در 14 آوریل، یکی از بزرگترین سیستم عامل های مبادله و معاملات رمزارز در جهان از طریق یک لیست مستقیم برای اولین بار در نزدک حضور یافت. تأثیر این امر، افزایش قیمت کریپتوکارنسی بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کوین بیس در نزدک؛ وضعیت COIN یک هفته پس از لیست شدن

لیستینگ کوین بیس در نزدک، یک رویداد تاریخی در جامعه کریپتوکارنسی در نظر گرفته شده است. در 14 آوریل (25 فروردین)، یکی از بزرگترین سیستم عامل های مبادله و معاملات رمزارز در جهان، از طریق یک لیست مستقیم برای اولین بار در نزدک حضور یافت. تأثیر این امر، افزایش قیمت کریپتوکارنسی بود. یک روز قبل از لیست رسمی، قیمت بیت کوین به 64800 دلار رسید.

در پایان سه ماهه اول 2021، این شرکت گزارش انفجاری خود را در مورد درآمدش منتشر کرد. حجم معاملات در سه ماهه اول، از 335 میلیارد دلار بالاتر رفته بود که در مقایسه با حجم معاملات 193 میلیارد دلاری در سه ماهه اول سال 2020، از عظمت بالایی برخوردار است. کل دارایی های سیستم عامل کوین بیس، از 90 میلیارد دلار به 223 میلیارد دلار افزایش یافت که تقریباً 150٪ نسبت به سه ماهه اول 2020 رشد داشته است. کاربران فعال کوین بیس نیز از 2.8 میلیون نفر در سه ماهه چهارم سال 2020، به 6.1 میلیون نفر در سه ماهه اول سال 2021 رسیده است.

با لیست COIN در نزدک، قیمت مرجع آن 250 دلار تعیین شد. تنها چند دقیقه پس از شروع به کار، قبل از آخرین معامله روز اول با قیمت 328 دلار، این سهم تا 430 دلار افزایش قیمت داشته است. از آن زمان تا کنون، معاملات COIN بین 320 تا 345 دلار ادامه دارد.

 

یک هفته بعد ، آیا راه اندازی جهانی کوین بیس فقط هایپ بود؟

برای جامعه کریپتو، لیست کردن کوین بیس در نزدک یک رویداد مهم است. این نشان می دهد که رمزارز ها آمده اند که بمانند. این لیست کردن همچنین یک شاخص عالی برای تنظیم کنندگان و کارشناسان مالی است که هنوز هم معتقدند که هرگونه کریپتویی بد است.

  • جیلی پل، مدیر سه پروژه اول بلاکچین در شرکت چند ملیتی نفت و گاز شِل، توضیح داد:

“اکنون ارزش تجمعی بزرگترین بورسهای سهام سنتی جهان، در مقابل سرمایه بازار COIN کوتوله هستند. آنها کاری را که باید چند دهه ها طول می کشید، در چند سال انجام دادند. واضح است که آنها تحت بالاترین استانداردها عمل می کنند. وگرنه، لیست نزدک دور از ذهن بود. بنابراین به نظر می رسد که خودتنظیمی، در این مورد بی نهایت نتیجه داده است.”

از زمان شروع، سرمایه گذاران نهادی سنتی نیز به این حزب پیوسته اند. شرکت سرمایه گذاری آرک اینوست مستقر در نیویورک، بیش از 1 میلیون سهم COIN خریداری کرده که ارزش آن در حال حاضر حدود 350 میلیون دلار است. همچنین لازم به ذکر است که سایر شرکت های سرمایه گذاری خطرناک مانند اتحاد اسکوئر و آندرسن هورویتز، برخی از حامیان بزرگ کوین بیس هستند.

اتحاد اسکوئر، در سهام کوین بیس با قیمت 0.20 دلار سرمایه گذاری کرد که هم اکنون ارزش آن بیشتر از 4.6 میلیارد دلار است. هورویتز نیز حدود 9.7 میلیارد دلار سهام با کوین بیس دارد.

فعالیت های داخلی همچنین نشان می دهد که کارمندان کوین بیس و مدیران ارشد، از زمان لیست تا کنون پول

به همین ترتیب، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل فعلی پلتفرم، 749،999 سهم را در سه معامله با قیمت های مختلف فروخت و در آخر حدود 291 میلیون دلار خالص داشت.

قیمت های فعلی همچنان بسیار پایین تر از قیمت های آغازین هستند

آینده کوین بیس در نزدک

شرکت مستقل تحقیقات در زمینه سرمایه گذاری CFRA، خاطرنشان کرده است که ارزش سهام کوین بیس به طور بالقوه ممکن است در کوتاه مدت تقریباً 20٪ رشد کند. پیش بینی می شود این امر به دلیل استفاده روزافزون از راهکار های پرداخت با رمزارز ها در سراسر جهان و قرار گرفتن در معرض دید سرمایه گذاران نهادی باشد.

تحلیلگران در CFRA سه سناریوی احتمالی برای COIN ارائه داده اند. اول، ممکن است که قیمت کاهش یابد ودر حدود 120 دلار تسویه شود. دوم، قیمت ممکن است پس از رسیدن به محدوده 400 دلار تثبیت شود. سوم، قیمت COIN در صورت رالی گاو نر ممکن است تا 840 دلار افزایش یابد.

یک هفته پس از لیست کوین بیس در نزدک، نماینده این شرکت اعلام کرد که نزدم گزینه های معاملاتی کوین بیس گلوبال و COIN.O را آغاز کرده است. این موضوع  از 20 آوریل (31 فروردین) قابل اجراست.

به نظر می رسد که COIN آماده رشد کردن است. زیرا با توجه به تاختن جریان کریپتو، موانع زیادی در مقابل افزایش قیمت وجود ندارد.


مطالب مرتبط

سهام کوین بیس با نماد CION، به صورت رسمی در بورس نزدک عرضه شد

سهام کوین بیس، کار خود را با افزایش 71 درصدی قیمت شروع کرد!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.