کوین اولری: تنها کریپتو می‌تواند بر تورم غلبه کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کوین اولری: تنها کریپتو می‌تواند بر تورم غلبه کند

کوین اولری می گوید رمزارز می تواند بهترین محافظت در برابر تورم باشد. او USDC را برای کوتاه مدت در نظر گرفته است. شارک تانک استار، باور دارد که تورم فعلی موقتی است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کوین اولری: تنها کریپتو می‌تواند بر تورم غلبه کند‎

کوین اولری، تاجر محبوب کانادایی و ملقب به شارک تانک استار، گفته است که ارز دیجیتال بهترین سرمایه ممکن برای مقابله با تورم است. اولری در مصاحبه ای اختصاصی با CNBC گفت که مقدار کمی از پول نقد خود را روی استیبل کوین USDC گذاشته است. به گفته مشاوران مالی او، خرید USDC می‌تواند بازدهی 4.7 تا 6 درصدی را در 90 روز برای او به همراه داشته باشد.

  • او می‌گوید:

“فشار برای ورود به کریپتو در سطح سازمانی بسیار زیاد است. افرادی که پول نقد دارند، به نوعی محافظ در برابر تورم نیاز دارند و رمزارز، در حال حاضر بهترین راه ممکن برای داشتن این محافظت است.”

اولری اخیراً چند ملک تجاری بزرگ را فروخته است و اکنون با 24٪ از سرمایه خود را به صورت پول نقد در اختیار دارد. داشتن نقدینگی بیش از حد در زمان تورم، خبر خوبی برای افراد نیست. با افزایش قیمت‌ها و کاهش نرخ بهره، پول شما به طور مداوم ارزش خود را از دست می‌دهد. با این حال، شارک تانک استار معتقد است که تورم، موقتی است. این عقیده ناشی از شکست زنجیره تامین و تخصیص نادرست منابع است. او معتقد است که با احیای زنجیره تامین جهانی، تورم کاهش خواهد یافت.

 

ارز دیجیتال اولری، از طلای او بیشتر است

در سال 2017، کوین اولری بیت کوین را در CNBC «آشغال» نامید. با این حال، تقریباً 10 درصد از سبد سرمایه گذاری او، او امروزه متعلق به منابع ارز دیجیتال است. او معتقد است که تنوع در بازار ارزهای دیجیتال، نکته‌ای کلیدی است. نه تنها بیت‌کوین و اتریوم، بلکه آلت‌کوین‌هایی مانند سولانا نیز آینده‌ای بالقوه دارند. اولری توضیح می‌دهد که چرا موضع او در مورد ارزهای دیجیتال طی 3 سال گذشته به شدت تغییر کرده است.

  • او در مصاحبه ای با Stansberry گفت:

“در آن زمان، رگولاتور به هیچ وجه با ارزهای دیجیتال یا توکن‌ها یا کسب درآمد از این طریق، همراهی نمی‌کرد.”

شارک تانک استار، در حال حاضر یک مدافع عالی برای ارزهای دیجیتال است و اخیراً اتریوم را ستایش کرده است. به عقیده او، اتریوم به زودی به یک دارایی کاهش‌دهنده تورم تبدیل خواهد شد.

 

بیت کوین و اتریوم در حال جایگزینی طلا به عنوان محافظ تورم هستند

از زمانی که هفته گذشته رکورد بالای تورم سالانه ایالات متحده فاش شد، صنعت کریپتو در مرکز بیشتر بحث‌های مالی قرار داشته است. دیروز مایکل سیلور، مدیرعامل میکرواستراتژی نیز گفت که بیت کوین برای همیشه در حال افزایش است و اکنون، جایگزین طلا به عنوان بهترین پوشش در مقابل تورم شده است.

کوین‌های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم، دارای مکانیسم عرضه محدود و شبکه‌های پولی دیجیتال غالب هستند. نوسانات این سکه‌ها نیز در چند ماه گذشته به دلیل استقبال گسترده کاهش یافته است. ماه گذشته، اولین ETFهای مبتنی بر بیت کوین در بورس نیویورک راه اندازی شد. این موضوع نشان می‌دهد که تنظیم کننده‌ها به آرامی نسبت به ارزهای دیجیتال مثبت و خوش بین شده اند.

اخبار تورم، وحشت زیادی را در بازار ایجاد کرده است. اما همانطور که کارشناسان مالی نشان می‌دهند، ارز دیجیتال بزرگترین سپر در برابر تورم در بلند مدت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.