اختلاف نظر بانکها، دولتها و دنیای کریپتو در مورد ریسک ارز های مجازی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اختلاف نظر بانکها، دولتها و دنیای کریپتو در مورد ریسک ارز های مجازی

اختلاف نظر در مورد ریسک ارز های کریپتو ، و همچنین اهداف غیر قانونی، نتایج کلیدی یک نظر سنجی جهانی بود.

نظر سنجی ذکر شده، به سفارش موسسه رویال یونایتد سرویس (RUSI) و انجمن متخصصان مجاز مبارزه با پولشویی (ACAMS)، توسط YouGov انجام شد.

566 پاسخ منحصر به فرد از سر تا سر بنگاه های مالی جهانی و صنایع کریپتو کارنسی. از جمله کریپتو صرافی ها، تنظیم کننده های مالی و همچنین واحد های اطلاعات مالی.

در حالی که این بررسی، شک و تردید در مورد توانایی های دولت آمریکا را منعکس می کند، صنعت ارز رمزپایه، نسبت به توانایی و آمادگی خود برای مقابله با خطرات احتمالی، مطمئن تر از سایرین است.

 

مهم ترین دغدغه ها

با آرای 70 درصدی، فعالیت های مجرمانه و غیر قانونی، هم برای دولتمردان، و هم برای دنیای کریپتو، مهم ترین دغدغه است.

هنگامی که از نظر سنجی شونده ها، خواسته شد تا.دغدغه های خود را بازتاب دهند، موارد زیر بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند:

پولشویی (84٪)، دارک وب (84٪)، خرید کالاهای غیرقانونی (83٪) دور زدن تحریم ها (82٪)، سازمان های تروریستی (79٪) ، برای تأمین بودجه قاچاق انسان (76٪)، ارائه تقلبی سکه (75٪).

با این حال، این بررسی نشان دهنده این است که دولت ها و صنایع، در مورد نگرانی های موجود برای استفاده از کریپتو ها، ارتباطی با یکدیگر ندارند. اما دنیای کریپتو، به طور قابل توجهی در مورد هر یک از خطرات ذکر شده کمتر نگران بود. اما فقط فرار از تحریم ها را به عنوان یک اولویت بالا در نظر گرفت.

این بررسی نشان می دهد پاسخ دهندگان درمورد اینکه ارز رمزنگاری شده را یک خطر یا یک.فرصت می دانند، به سه دسته تقسیم می شوند: دولت ها، صنعت و افرادی که مستقیما درگیر دنیای ارز های رمز پایه هستند. صنعت ارز رمزنگاری شده عمدتاً معتقد است که معاملات کریپتو،.شفافیت بیشتری نسبت به معاملات مالی سنتی دارند و معاملات با غربالگری و انطباق تحریم ها سازگار است. در حالی که موسسات مالی و دولت ها اختلاف نظر دارند.


این مطلب را از دست ندهید: کریپتو طلا را در هم کوبید و ارزشمند ترین سرمایه سال 2020 شد


دیدگاه اشخاص بیرون از دنیای کریپتو

در حالی که متخصصان کریپتو کارنسی از خطرات موجود در صنعت خود آگاه هستند، بازیگران.دیگری مانند رسانه ها، سیاستمداران و عموم مردم کمتر از خطرات آگاهی دارند. به طور کلی، احتمال اینکه موسسات از سازمانهای غیر دولتی مانند FATF، نهادهای تجاری و.انجمن های بلاکچین راهنمایی بگیرند، به مراتب بیشتر است (78٪) تا از دولت ها. پاسخ دهندگان این نظرسنجی همچنین بر این عقیده اند که دولتها احتمالاً نسبت به سیستمهای نظارتی خود (35٪) به نهادهای بین المللی (45٪) موکول می شوند.

کایلا آیزنمن، تحلیلگر تحقیقات مرکز جرم مالی و امنیت در RUSI و یکی از نویسندگان نظرسنجی گفت:.به نظر می رسد صنعت کریپتو برعکس دولت، اعتماد زیادی به توانایی های خود برای مقابله و شناسایی ریسک دارد. از بین بردن این شکاف ضروری است، زیرا همه بخش ها توافق دارند که استفاده از ارز رمزپایه در حال افزایش است، اما. ما می دانیم که در مورد اقدامات نظارتی داخلی اتفاق نظر روشنی وجود ندارد. این خطر یعنی باز بودن در های فعالیت های غیرقانونی.

ریک مکدونل، مدیر اجرایی، ACAMS و دبیر اجرایی سابق کارگروه اقدام مالی (FATF) و یکی از نویسندگان.نظرسنجی گفت: نتایج این بررسی بینش جهانی منحصر به فردی در مورد چگونگی پاسخگویی دولت ها و دنیای کریپتو است. صنعت خود به ارز رمزنگاری شده فکر می کند: پتانسیل آن و خطرات آن. نظرات آنها شایسته توجه است زیرا سیاستگذاری و اجرای مقررات همچنان در سراسر جهان شکل می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.