بورس اوراق بهادار فیلیپین قصد دارد معاملات کریپتو را پوشش دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بورس اوراق بهادار فیلیپین قصد دارد معاملات کریپتو را پوشش دهد

فیلیپین، منتظر جواب از طرف تنظیم کننده مالی است تا چراغ سبز معاملات ارزهای رمزنگاری شده را در این کشور روشن کند. رامون مونزون، رئیس و مدیر عامل بورس اوراق بهادار فیلیپین، در این باره به CNN گفت: بورس اوراق بهادار فیلیپین (PSE) می خواهد بستری برای تجارت دارایی های دیجیتال شود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بورس اوراق بهادار فیلیپین قصد دارد معاملات کریپتو را پوشش دهد

رامون مونزون، رئیس و مدیر عامل بورس اوراق بهادار فیلیپین، به CNN Philippines گفت: PSE می خواهد بستری برای تجارت دارایی های دیجیتال شود.

  • وی افزود:

“اگر صرافی ای برای ارزهای رمزپایه وجود داشته باشد، PSE است. چرا؟ اول، ما یک زیرساخت تجاری داریم. اما مهمتر از آن، ما می توانیم از سرمایه گذاران، به ویژه با محصولاتی مانند دارایی های دیجیتال، محافظت کنیم. “

طبق گفته مونزون، مدیریت سایت برای اولین بار ایده ایجاد صرافی ملی بیت کوین را دو هفته پیش مورد بحث قرار داد. وی تأکید کرد که فیلیپین به دلیل افزایش تقاضای سرمایه گذاران، دیگر نمی تواند ارزهای رمزپایه را نادیده بگیرد.

  • مونزون اظهار داشت:

“این [ارز های رمزنگاری شده] با نوساناتش، بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. ثروت فوری می تواند به فقر فوری تبدیل شود. اگر معاملات ساختاری کریپتوکارنسی در فیلیپین ظاهر شود، باید تحت نظارت ما انجام گیرد”

او خاطرنشان کرد که PSE در حال حاضر قادر به ارائه چنین خدماتی نیست. زیرا تنظیم کنندگان مالی محلی هنوز الزامات نظارتی مربوطه را منتشر نکرده اند.

در سال 2019، کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین، نظر بانک ها، سرمایه گذاران و مردم را در مورد آمادگی این کشور برای راه اندازی صرافی ارز رمزپایه درخواست کرد.

در ژوئیه سال 2020، بانک مرکزی محلی Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP)، شروع به بررسی امکان صدور CBDC کرد. در ماه نوامبر، تنظیم کننده شک کرد که همچین اتفاقی در آینده نزدیک رخ بدهد. زیرا این امر نیاز به تحقیقات بیشتر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.