فوتبالیست اهل ژاپن برای خود یک کریپتو راه انداخت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فوتبالیست اهل ژاپن برای خود یک کریپتو راه انداخت

دنیای کریپتو برای جامعه فوتبال اهمیت دارد. به خصوص در ژاپن که زادگاه کریپتو کارنسی می باشد. کِی سوکه هوندا، بازیکن سابق تیم ملی ژاپن و تیم آث میلان ایتالیا و کاپیتان فعلی تیم بوتافوگو برزیل، با هدف بهبود تعامل با طرفدارانش، کریپتو کارنسی خود را راه اندازی کرد.

ارز به اصطلاح “KSK Honda Coin” روز پنجشنبه از طریق.Rally.io، یک بستر بلاکچین برای استریم و گیم، راه اندازی شد. این سکه جدید به منظور تعامل طرفداران با هوندا در نظر گرفته شده است.

دارندگان رمز KSK هوندا می توانند محتوای اختصاصی را از هوندا دریافت کنند و.همچنین از طریق کانال های خصوصی Discord با پخش کننده ارتباط برقرار کنند. هوندا گفت: “ما تصمیم گرفتیم برای ایجاد ارتباطات جدید با وفادارترین طرفداران خود، یک توکن اجتماعی ایجاد کنیم.”

این فوتبالیست مشهور جهان گفت که توکن جدید به او امکان می دهد با هواداران به شکلی بازتر ارتباط برقرار کند. اینکه چه کسی هر توکن را در اختیار دارد، به صورت 100% شفاف و مشخص خواهد بود.

به غیر از ژاپن، جامعه جهانی فوتبال، در جستجوی راه های جدیدی برای ارتباط.ستاره ها با طرفداران خود در صنعت رمزنگاری و بلاکچین است.

در تاریخ 15 اکتبر، یک باشگاه برتر فوتبال در لیگ برتر روسیه، زنیت سن پترزبورگ، به سیستم عامل بازی Sorare مبتنی بر بلاکچین وارد شد تا کارت های دیجیتال قابل جمع آوری و تجارت صادر کند.

در سپتامبر 2020، باشگاه ورزشی حرفه ای ایتالیایی، اس اس لاتزیو، یک قرارداد چند ساله با پلتفرم تجارت کریپتو StormGain امضا کرد. این پلتفرم گزینه های جدید جذب طرفداران را از طریق کریپتو امکان پذیر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.