کریپتو طلا را در هم کوبید و ارزشمند ترین سرمایه سال 2020 شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریپتو طلا را در هم کوبید و ارزشمند ترین سرمایه سال 2020 شد

شاخص کریپتو کارنسی بلومبرگ، در سال 2020 حدود 65٪ افزایش یافته است. بازدهی بیشتر از 3 برابر نسبت به طلا با 20% افزایش و همچنین پر بازده تر از سهام، اوراق قرضه و کالاهای جهانی!!!

هجوم مردم به دنیای کریپتو یا همان سرمایه غیرمتمرکز (DeFi)، به کریپتو کارنسی بسیار کمک کرد تا تبدیل به بهترین سرمایه سال 2020 شود.

یکی از دلایل اصلی آن، صعود موشک مانند اتریوم است که بیش از یک سوم بازار کریپتو کارنسی را در بر می گیرد.

 

DeFi، دشمن بانک ها

یک استراتژیست در Bloomberg Intelligence به نام مایک مک گلوون گفت: افزایش گردش مالی در سرمایه های غیرمتمرکز یا DeFi، باعث رشد اتریوم شده است که “به نظر می رسد وضعیت رهبری پلت فرم خود را حفظ می کند”.

DeFi، عملکردهای مالی را به دفترهای دیجیتالی موسوم به بلاکچین منتقل می کند و این امکان را به افراد می دهد تا کارهایی مانند وام دادن یا وام گرفتن و… را بدون نیاز به واسطه های سنتی مانند بانک انجام دهند. محبوبیت روزافزون آن، بخشی از روند گسترده افزایش استفاده از بلاکچین است. بسیاری از برنامه های DeFi در زنجیره بلوک اتریوم اجرا می شوند.


این مطلب را از دست ندهید: DeFi در حال نبرد با CeFi


به گفته مدیران Fasset (یک بازار مبتنی بر بلاکچین برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها)، سطح وثیقه DeFi.که در ابتدای سال زیر 700 میلیون دلار بود، حالا به 9 میلیارد دلار رسیده است.

جدا از DeFi، طرفداران ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، پیشنهاد به خریدن این کریپتو می کنند. با این استدلال که با توجه به تزریق محرک های عظیم به بازار برای مقابله با کرونا، تورم ایجاد شده و دلار ضیعف خواهد شد.


این مطلب را از دست ندهید: بیتکوین بخرید؛ هشدار اسطوره های وال استریت: تورمی شدید


کرونا کریپتو را تقویت کرد

مارک فلوری، مدیر اجرایی شرکت سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری شده و شرکت فناوری مالی Two Prime است. او می گوید بازارهای کریپتو در طی بحران Covid-19 به خوبی عمل کرده اند. بیت کوین مانند طلا به “پناهگاهی امن” تبدیل می شود، در حالی که خطرها چند برابر می شوند.

وی گفت: ” کریپتو وقتی خوب عمل می کند که اقتصاد واقعی خوابیده است.”

با گسترش بازارهای مشتقات بیت کوین و اتریوم، علاقه سرمایه گذاران به ارزهای رمزپایه و کریپتو در حال افزایش است.

عزیز زین الدین، مدیر ارشد محصولات Fasset، گفت: DeFi منجر به افزایش علاقه به قراردادهای اتریوم شد. وی افزود: “کاربران خرده فروشی ارزهای رمزنگاری شده به طور فزاینده ای به سود مشتقات روی آورده اند. آنها با این روش می خواهند بازده خود را به حداکثر برسانند.”

زمان آن رسیده است که شما هم حرفه ای شوید. از این لینک شروع کنید و ارزش دارایی های خود را تضمین کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.