رستوران ترکیه ای، پس از شروع پذیرش کریپتوکارنسی، ایلان ماسک را دعوت کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رستوران ترکیه ای، پس از شروع پذیرش کریپتوکارنسی، ایلان ماسک را دعوت کرد!!

یک رستوران در استان آدانا در جنوب ترکیه، که غذای معروف این کشور یعنی “çiğ köfte” (کوفته خام) را می فروشد، هم اکنون کریپتوکارنسی را به عنوان روش پرداخت، می پذیرد. این رستوران ترکیه ای، اخیرا ازایلانماسک


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رستوران ترکیه ای، پس از شروع پذیرش کریپتوکارنسی، ایلان ماسک را دعوت کرد!!

یک رستوران در استان آدانا در جنوب ترکیه، که غذای معروف این کشور یعنی “çiğ köfte” (کوفته خام) را می فروشد، هم اکنون کریپتوکارنسی را به عنوان روش پرداخت، می پذیرد. این رستوران ترکیه ای، اخیرا میزبان ایلان ماسک، از بزرگترین مبلغان ارز های رمزپایه بوده است.

استاد پختن چیک کوفته، عمر گولر، رئیس تسلا ایلان ماسک، که یکی از مروجان قوی ارزهای رمزپایه بوده است را دعوت کرد تا در این رستوران ناهار بخورد و در آنجا بتواند با استفاده از روش پرداخت دیجیتال جدید، هزینه غذا را حساب کند.

  • گولر گفت:

“من از او (ایلان ماسک) دعوت می کنم که بیاید و چیزی را در آدانا بخورد و با استفاده از سکه های کریپتو حساب کند”.

گولر گفت که فروش کوفته خام را که معمولاً با استفاده از بلغور و با ادویه جات مختلف تهیه می شود، به عنوان فروشنده غذای خیابانی قبل از آنکه بعداً یک رستوران باز کند، آغاز کرد. وی افزود نوآوری مهمترین هدف وی در تجارتش بوده و در پی ابتکار جدید ارز رمزنگاری شده، بازخوردهای مثبتی داشته است.

  • این رستوران دار 26 ساله گفت:

“مشتریان ما روش جدید را دوست دارند. سریعتر از استفاده از كارت های بانكی است. ما پس از تصمیم گیری مشتریان در مورد انتخاب روش برای پرداخت،.از كدهای QR برای پذیرش پرداخت ها استفاده می كنیم.”

  • وی افزود:

“من استفاده از ارز های رمزنگاری شده را به عنوان یک فروشنده سطح بالا آغاز كردم اما معتقدم به زودی همه، از جمله فروشگاه های مواد غذایی و قصابی ها، از این روش پرداخت استفاده می كنند.”

ایلان ماسک در 24 مارس گفت که مردم اکنون می توانند وسایل نقلیه الکتریکی تسلا را با استفاده از بیت کوین خریداری کنند و این گزینه در اواخر سال جاری نیز در خارج از ایالات متحده ارائه خواهد شد.


در این مورد بخوانید

هم اکنون می توانید با بیت کوین یک تسلا بخرید!!!


  • ماسک در توئیتر خود نوشت:

“اکنون می توانید یک تسلا را با بیت کوین خریداری کنید”

همچنین افزود: بیت کوین پرداخت شده به تسلا به ارز رایج فیات تبدیل نخواهد شد.

این سازنده ماشین الکتریکی ماه گذشته گفته بود که 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده.و به زودی آن را به عنوان نوعی پرداخت برای اتومبیل ها می پذیرد و قیمت محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان را به شدت افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.