کریستیانو رونالدو 770 توکن یوونتوس جایزه دریافت کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریستیانو رونالدو 770 توکن یوونتوس جایزه دریافت کرد!!

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال تیم یوونتوس ایتالیا، برای هر گلی که به ثمر رسانده است، یک توکن هواداری یوونتوس جایزه گرفت. 770 گل، 770 توکن.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کریستیانو رونالدو 770 توکن یوونتوس جایزه دریافت کرد!!

کریستیانو رونالدو به اولین فوتبالیستی تبدیل شد که برای موفقیت شغلیT ارز رمزپایه دریافت می کند. به گزارش رسانه خبری اسپانیا یعنی مارکا، ستاره یوونتوس اف سی به ازای هر گلی که در طول فوتبال حرفه ای خود به ثمر رساند 770 نشانه هوادار JUV دریافت کرد.

JUV، توکن رسمی هواداران یوونتوس، در سال 2019 در شبکه بلاک چین Chiliz (CHZ) و با همکاری پلتفرم Socios.com راه اندازی شد. توکن های هواداری به هواداران تیم ها این فرصت را می دهند تا در مورد تصمیمات باشگاه رای دهند و در مسابقات مختلف شرکت کنند.

ارزش 770 توکن JUV داده شده به رونالدو 11،750 دلار است.و قیمت فعلی هر کدام از آن ها 15.26 دلار میباشد. JUV هنگام راه اندازی با 2 دلار معامله می شد.

ستاره یوونتوس، کریس رونالدو به این زودی ها به این پول احتیاج نخواهد داشت. اما این اهداء.از این حیث مهم است که اولین جایزه ارز رمزنگاری شده به یک بازیکن است. ارتباط فزاینده بین ورزش و ارزهای رمزپایه باعث شده تا برخی از باشگاه ها.به فکر پرداخت کامل یا بخشی از حقوق بازیکنان با ارز های رمزپایه باشند.

بسیاری از باشگاه های فوتبال در سراسر جهان، توکن های هواداری خود را در بلاک چین Chiliz ایجاد کرده اند. از جمله این باشگاه ها می توان به منچسترسیتی، آث میلان، بارسلونا و باشاک شهیر استانبول اشاره کرد.

توکن خود چیلیز، CHZ نیز نسبت به این علاقه ها بی تفاوت نبوده است. ارزش این توکن فقط در سال 2021، 25 برابر شده و 2500٪ افزایش یافته است.


بیشتر بخوانید

فوتبالیست اهل ژاپن برای خود یک کریپتو راه انداخت

آث میلان، با راه اندازی فن توکن خود به جنبش اسپورت کریپتو پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.