کاردانو (ADA) از بایننس کوین عبور کرد و هم اکنون سومین رمزارز بزرگ جهان است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کاردانو (ADA) از بایننس کوین عبور کرد و هم اکنون سومین رمزارز بزرگ جهان است

کاردانو (ADA) اکنون دارای ارزش بازار 39.6 میلیارد دلاریست که این مقدار، از ارزش بازار BNB بیشتر است. طی هفته گذشته، کاردانو با وجود شرایط نزولی بازار، فراتر از انتظار عمل کرده است. افزایش قیمت کاردانو توسط معاملات مشارکت پروژه IOKH و سایر پروژه های توسعه ای تأمین می شود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کاردانو (ADA) از بایننس کوین عبور کرد و هم اکنون سومین رمزارز بزرگ جهان است

بازار کریپتو این هفته شاهد عقب نشینی عمده ای بوده است. اما برخی از دارایی های رمزنگاری شده همچنان بیش از حد انتظار عمل می کنند.

یکی از آن ارزهای رمزپایه، سکه کاردانو (ADA) است. در میان دارایی های رمزنگاری شده، کاردانو بایننس کوین (BNB) را پشت سر گذاشته و خود را به جایگاه 3 خود رسانده است. بایننس کوین به تازگی به رتبه سوم صود کرده بود. اما به دلیل تجدید حیات ADA و رشد بازار، سلطنت آن به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده کوتاه مدت بود.

طی هفته های گذشته ADA عملکرد بسیار خوبی داشته است. اما این هفته که بیت کوین بیشترین افت قیمت خود را در تاریخ داشت، ADA بیشتر از همیشه بالا رفت.

 

کاردانو علی رغم بازار نزولی، عملکرد خود را نشان داد

در زمان نوشتن این مطلب، سرمایه بازار کاردانو (ADA) 39.6 میلیارد دلار است که حدود 4.5 میلیارد دلار بالاتر از سقف بازار BNB است. اگرچه BNB در طول هفته عملکرد خوبی داشت، عملکرد ADA بسیار تماشایی و بالاتر از ارزهای رمزپایه دیگر در میان 10 رمزارز برتر بود.

طی 24 ساعت گذشته، ارز رمزنگاری شده ADA با رشد چشمگیر 18.76 درصدی روبرو شده است. اما سود کلی آن در طول هفته 30 درصد است. این رقم کاملا متفاوت از رقباست. اتریوم (ETH) 22 درصد ضرر کرده و بیت کوین (BTC) طی هفته گذشته 15 درصد استهلاک داشته است. BNB نیز طی هفت روز گذشته حدود 22 درصد ضرر کرد.

 

فاندمنتال، همچنان خبر از رشد می دهد

کاردانو (ADA) از پیروی از اصول بازار تجربه شده در صنعت رمزنگاری امتناع ورزیده است. IOHK، شرکت پشت پروژه کاردانو، اخیراً از همکاری با MuKn برای توسعه یک زبان برنامه نویسی با هدف بهینه سازی اجرای هوشمند قرارداد در بلاکچین خبر داده است.

با این مشارکت، کاربران اکنون علاقه بیشتری به خرید کاردانو (ADA) دارند که باعث افزایش قیمت آن شده است.

زبان جدید امیدوار است که dApps را از پیچیدگی و امنیت بیشتری برخوردار سازد. چندین پیشرفت دیگر در شبکه کاردانو اتفاق می افتد. زیرا این پلتفرم محبوبیت بیشتری پیدا می کند و پایگاه کاربر را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.