روند نزولی بازار کریپتوکارنسی همه جوره به نفع کاردانو تمام شد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
روند نزولی بازار کریپتوکارنسی همه جوره به نفع کاردانو تمام شد!!

در روند نزولی بازار کریپتوکارنسی، ارز رمزنگاری شده کاردانو (ADA) اعداد و ارقام و رکورد های جالبی ثبت کرد. از شکستن رکورد قیمت، تا گرفتن رتبه چهارم لیست بزرگترین رمزارز ها از بایننس کوین.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


روند نزولی بازار کریپتوکارنسی همه جوره به نفع کاردانو تمام شد!!

در طی روند نزولی بازار کریپتوکارنسی، رمزارز کاردانو، بایننس کوین را کنار زد و جایگاه چهارم را در جدول بزرگترین رمزارز های دنیا به دست آورد. البته کمی بعد، داج کوین هر دوی آنها را پشت سر گذاشت و هم اکنون کاردانو در رتبه 5 قرار دارد. همچنین، ADA با وجود آشفتگی در بازار رمز ارزها، توانست رکورد تاریخی خود را ارتقاع دهد.

در واقع، کاردانو در هفته گذشته 33.1٪ کاهش یافت و در مجموع، از 16 ماه می سال جاری، 2.25 دلار کاهش یافت. در مقایسه، BNB در همان دوره زمانی 47.7٪ کاهش یافت و زمین بازی را به کاردانو باخت. پس در واقع کاردانو جایگاه را از بایننس کوین نگرفته است. بلکه BNB آن را دو دستی تقدیم ADA نموده.

به طور مشخص، کاردانو این نقاط عطف را در میان یک رکود سیاه به دست آورد. به عنوان مثال، کل بازار کریپتوکارنسی بیش از 30٪ کاهش یافت. در عین حال، قیمت بیت کوین، تا جایی افت کرد که فقط کمی بالاتر از 33،000 دلار بود. این، کمترین قیمت بیت کوین از ابتدای اولین ماه میلادی سال 2021، یعنی فوریه بوده است.

عملکرد اخیر ADA اما همچنان و کاملا چشمگیر است. آلت کوین مذکور، سود بلند مدت خود را حفظ کرده و همچنان از طریق شکستن رکورد ها و از طریق توسعه خود، طرفداران را تحریک می کند.

همین چند ساعت پیش، تعداد آدرس های کاردانو به بیش از 1.000.000 کیف پول رسید.

همچنین IOHK، شرکت مادر ADA، به تازگی اعلام کرد که به زودی یک بلاکچین مبدل اتریوم را راه اندازی می کند. مبدل کاربران را قادر می سازد تا توکن های ERC20 را از اتریوم به کاردانو انتقال دهند.

توسعه جدید در زمان مناسب به دست آمد. به طوری که اخیرا نشان داد که اتمام ETH بر روی اتریوم می تواند منجر به مدت زمان قفل تا 24 ماه شود. به همین ترتیب، کاربران، کاردانو را جایگزین دیگر و جذاب تر اتریوم معرفی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.