چرا سولانا در حال رشد است؟ به این سه دلیل:

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
چرا سولانا در حال رشد است؟ به این سه دلیل:

سولانا یکی از چشمگیرترین نمودارهای قیمتی را در سال جاری تشکیل داده است و توجه دنیای ارزهای دیجیتال را به عنوان یکی از سکه‌های پرطرفدار حال حاضر، با طوفانی که به پا کرده، تحت اختیار قرارداد است. اما آیا می‌دانید چرا سولانا درحال رشد است؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


چرا سولانا در حال رشد است؟

سولانا، یک بلاکچین غیرمتمرکز است که برای فعال کردن برنامه‌های مقیاس‌پذیر و کاربرپسند برای جهان، ساخته شده و هم اکنون بسیار محبوب است. از ماه جولای، قیمت توکن SOL به طرز دیوانه‌واری افزایش یافته و معامله‌گران، تابستان را به عنوان “سولانا سامر (تابستان سولانا)” نامگذاری کردند. رمز ارزی که فقط در همین سال جاری بیش از 15000 درصد افزایش یافت.

SOL که به عنوان توکن بومی پلتفرم سولانا عمل می‌کند، صبح امروز با 245.69 دلار، رکورد تاریخی خود را شکست و تتر (USDT) را به عنوان چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، پشت سر گذاشت.

SOL با داشتن یکی از چشمگیرترین نمودارهای قیمت در سال جاری و طوفان دنیای ارزهای دیجیتال، یکی از سکه‌های پرطرفدار حال حاضر است. همانطور که گفته شد، در اینجا 3 دلیل وجود دارد که باعث افزایش قیمت این توکن می‌شود:

 

1. ورود سولانا به دنیای NFT

سولانا انگیزه ورود به NFT را در مشارکت با آکادمی “Degenerate Apes” به دست آورد. میزان فروش این NFTها تنها در سه ماه، به نزدیکی‌های 500 میلیون دلار رسید. تمام آن فروش ها، نیاز به استفاده از توکن SOL دارند؛ بنابراین از نظر تحلیل بنیادی، قیمت بسیار بالا خواهد رفت.

 

2. توسعه دهندگان بلاکچین آن را دوست دارند

سولانا که توسط بلومبرگ به عنوان “رقیب بلندمدت بالقوه اتریوم” شناخته می‌شود و توسط مجمع جهانی اقتصاد برجسته شده است، طیف گسترده‌ای از توسعه دهندگان را خود کرده است. آنها به دلیل ازدحام روی شبکه اتریوم و هزینه‌های بالای این شبکه، به دنبال جایگزینی برای این بلاکچین قابل برنامه ریزی بودند. مهاجرت پروژه‌ها به شبکه سولانا باعث شد تا توکن SOL، جایگاه خود را در میان کوین‌های برتر دنیا، تضمین کند.

 

3. سرعت بالا و هزینه پایین در تراکنش

SOL حوزه کریپتو را با کارمزد تراکنش‌های پایینی که دارد، شیفته خود کرده است. بنابراین، ارتش طرفداران این رمزارز به سرعت و به صورت روزانه درحال گسترش است؛ به خصوص که در اکثر پلتفرم‌ها و صرافی‌های ارزهای دیجیتال، در دسترس و قابل معامله است. سولانا که یکی از سریع ترین ارزهای رمزنگاری شده در نظر گرفته می‌شود، می‌تواند حداقل 50000 تراکنش در ثانیه (TPS) را با هزینه کمتر از 0.01 دلار برای هر تراکنش پردازش کند. در حالی که اتریوم تنها 15 تا 45 تراکنش را پردازش می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.