پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

پی پال سرویسی را راه اندازی کرده است که به مشتریان امکان بیزنیس و مبادله ارزهای رمزپایه را مستقیماً از حساب خود و از طریق تریدر ها می دهد. طی هفته های آینده می توان بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را مستقیماً از کیف پول دیجیتالی جدید پی پال خرید و فروخت.

این پلتفرم همچنین به دارندگان حساب، آموزش و راهنمایی هایی در مورد ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد تا به آنها در درک اکوسیستم و خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در این توکن های روی بلاکچین کمک کند.

با توجه به موقعیت پی پال به عنوان یکی از محبوب ترین خدمات مالی آنلاین، بدون شک این مهمترین لحظه در تلاشهای مستمر برای ورود ارزهای رمزپایه به جریان اصلی است.

مدیر عامل و رئیس پی پال، دن شولمن گفت:

“تغییر به اشکال دیجیتالی ارز اجتناب ناپذیر است و مزایای واضحی را از لحاظ ورود مالی و دسترسی به آن به همراه دارد. کارایی، سرعت و انعطاف پذیری سیستم پرداخت ها و توانایی دولتها برای پرداخت سریع بودجه به شهروندان [از مزایای آن است].”

“دامنه جهانی ما، تخصص در پرداخت دیجیتال، شبکه دو طرفه و کنترل های دقیق امنیتی و انطباق، این فرصت و مسئولیت را برای کمک به درک، بازخرید و همکاری پذیری این ابزارهای جدید مبادله ای در اختیار ما قرار می دهند.”

 

آغاز به کار این سرویس

این سرویس، که در هفته های آینده و در سطح بین المللی تا سال 2021 در دسترس کاربران آمریکایی قرار خواهد گرفت، با همکاری Paxos Trust Company ، یک ارائه دهنده نظارت بر خدمات ارزهای رمزنگاری شده، تأمین می شود. از طرف وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک، به پی پال بیت لایسنس مشروط اعطا شده است. بیت لایسنس، در آمریکا برای هر سرویس مایل به تجارت با بیت کوین مورد نیاز است.

از اوایل سال آینده، مشتریان همچنین می توانند از منابع ارز رمزنگاری شده خود به عنوان منبع پرداخت هزینه کالاهای 26 میلیون تاجر ثبت شده این شرکت در سراسر جهان استفاده کنند. همچنین مصرف کنندگان قادر خواهند بود موجودی ارز رمزنگاری شده خود را با اطمینان از ارزش و بدون کارمزد افزایشی به ارزهای فیات تبدیل کنند.

چالش های پیش رو

با این حال، در این مرحله، در مورد اینکه پی پال قادر به تضمین اطمینان از ارزش.در هر مبادله و در مورد اینکه آیا ارزهای رمزپایه به اندازه کافی پایدار هستند تا بتوانند جایگزین پول سنتی در پرداخت کالاها باشند، کم است. به عنوان مثال بیت کوین در چند سال گذشته با نوسانات شدیدی مواجه بوده است و اگرچه ممکن است.طی چند ماه گذشته ثبات نسبی داشته باشد، اما ارزش پولی آن هنوز مستعد نوسان است. این شرکت ادعا می کند این نگرانی های.قبلی پیرامون نوسانات، هزینه و سرعت معاملات مبتنی بر ارزهای رمزپایه را برطرف خواهد کرد.

 

پی پال احتمالا رمز ارز خود را راه اندازی کند

قرار گرفتن در مسیر بیت کوین، ممکن است.به زودی پی پال را به سمت راه اندازی ارز رمزنگاری شده خود سوق دهد. علاوه بر این، برخی از سرمایه گذاران نهادی کریپتو،.مانند میکرو استراتژی و اسکوئر، مقدار زیادی از بودجه خود را به بیت کوین اختصاص داده اند. علاوه بر این، پی پال قبلاً درگیر یک پروژه بزرگ ارز رمزنگاری شده جهانی بوده است. این عضو به انجمن Libra پیوست، اما سال گذشته از آن خارج شد.

 

تاثیر پی پال روی 13K شدن بیت کوین

بیت کوین با استفاده از یک گاو نر مافوق صوت.وارد عمل شد و برای اولین بار در 15 ماه گذشته به 13000 دلار رسید. این تجمع پس از اعلام ورود پی پال به بخش ارزهای رمزپایه آغاز شد،.تحلیلگران معتقد بودند که آخرین تصویب بیت کوین را پی پال بر عهده داشته است. اما این نظریه مخالفانی هم داشت.


مطالب مرتبط

کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.