بیت کوین چگونه در طوفان تکنولوژی های کریپتو برنده خواهد شد؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین چگونه در طوفان تکنولوژی های کریپتو برنده خواهد شد؟

بسیاری از مردم بیشتر منتظر ” معجزه دوباره ” برای کسب سود مناسب هستند. دو عامل اساسی وجود دارد که ثبات را به عنوان یک چیز خوب در کریپتو تبدیل می کند. بیت کوین اکنون یک برند جهانی است مانند کوکاکولا یا دیزنی.

کریپتو یکی از ابتکاری ترین و پیشگامانه ترین پیشرفت های فناوری است که در تاریخ اخیر اتفاق افتاده است. اما یک سوال: آیا کریپتو هنوز ابتکاری است و آیا از سیستم عامل های جدید مجموعه کریپتو، به طور فزاینده ای انتظار می رود که پیشرفت های فنی قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی خود داشته باشند؟

به گفته کارشناسان در گفتگو با Cryptonews.com، برخی از افراد همیشه به دنبال “یک معجزه” در کریپتو هستند. آنها می گویند مردم بیشتر از اینکه از طریق علاقه به خود این تکنولوژی، انگیزه بگیرند، علاقه به پول و سرمایه آنها را به این سمت سوق می دهد.

با این حال، کریپتو توسط گروه بزرگی از مردم، در زمینه ثبات نسبی سیستم عامل هایی مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم(ETH)، مورد ارزیابی قرار می گیرد. چنین بسترهایی با به روزرسانی خودشان به روشی تدریجی و ایمن، پایه محکمی را فراهم می کنند که نوآوری ها می توانند بر روی آن رشد کنند.

 

دارایی کریپتو: اسمارت فون ها؟

برخی از افراد دارایی های رمزنگاری را نوع جدیدی از محصولاتی با تکنولوژی مخصوص مصرف کنندگان می دانند. کالایی که باید مرتباً به روز شود، ارتقا یابد و جایگزین گردد. این نوع تفکر با یک توییت در آوریل امسال از Huobi مشخص می شود:

اسمارت فون های جدید، دارایی های کریپتو هستند؟

ترجمه توییت:

نوآوری الهام بخش است ، اجازه دهید آن را نشان دهیم!

دو نفر را تگ کنید و نظر خود را درباره ابتکاری ترین کریپتو بیان کنید تا ببینید با شما موافق هستند یا نه!

 

اگر در وب و توییتر جستجو کنید، خواهید دید کم نیستند ادعاهایی که دارایی رمزنگاری شده جدید را، ابتکاری ترین نوع کریپتو می دانند. همچنین برای سیستم عامل ها و سرویس های جدید ساخته شده روی بلاکچین های مختلف، و به ویژه آنهایی که به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) مربوط می شوند، مطالب مشابهی خواهید یافت.

با این حال، گرچه به نظر می رسد در دنیای کریپتو، تمایل قابل توجهی برای برخی از افراد وجود دارد که کدام پروژه “ابتکاری” تر از دیگری است. اما بزرگان صنعت معتقد نیستند که این گرایش غالب بازار باشد. علاوه بر این،کونال بارچا، بنیانگذار یک کریپتو صرافی در هند به نام کوین ریکویل، معتقد است که تمایل به “نوآوری” اغلب به راحتی از تمایل به پمپاژ سکه به بازار نشات می گیرد.

او افزود: “می توانم بگویم که تعداد کمی از مردم هستند که کریپتو ها را به عنوان محصولاتی با تکنولوژی مصرف کننده می دانند. بیشتر مردم به موج سواری و کسب سود علاقه مند هستند.”


این مطلب را از دست ندهید: کریپتو طلا را در هم کوبید و ارزشمند ترین سرمایه سال 2020 شد


“معجزه دوباره” در دنیای کریپتو

بارچا اذعان داشت افرادی که بیشترین وقف را در این پروژه دارند و شخصاً در آن سرمایه گذاری کرده اند، ممکن است بیش از هر چیز، روی جنبه های فنی آن متمرکز شده باشند.

با این حال، او استدلال کرد که بسیاری از مردم بیشتر منتظر” معجزه دوباره “برای کسب سود مناسب هستند. ما این موضوع را در طول رونق [عرضه اولیه سکه]، سپس [پیشنهادات اولیه مبادله] و اکنون DeFi، مشاهده کرده ایم.

تیم راینی، مدیر ارشد مالی یک شرکت معتبر آمریکایی، همچنین اظهار داشت که جامعه کریپتو به طور کلی به دو ذهنیت اساسی تقسیم شده است:

  • یکی دارایی های رمزنگاری شده را به عنوان یک محافظ احتمالی علیه سیستم مالی فعلی می داند.
  • دیگری می خواهد آن “معجزه دوباره” را تجربه کند.

همچنین گفت: “گروه اول به مواردی مانند ثبات، جلوه های شبکه و مارک تجاری اهمیت می دهد و به دلیل این ویژگی ها معمولاً به سمت BTC گرایش پیدا می کند. آنها ثبات آن را بعنوان یک ویژگی ارزیابی می کنند نه یک اشکال که با توضیحات مایکل سایلور در مورد قرار دادن پول نقد، ذخیره میکرواستراتژی در BTC ثابت می شود “.

در مورد گروه دوم، “انگیزه آن ها این است که اولین سرمایه گذاران [یک کریپتو جدید] باشند. قبل از اینکه به طور بالقوه به محبوبیت و افزایش قیمت برابر با بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه شناخته شده برسد.”

 

مبانی و استانداردهای فنی به پایداری نیاز دارند

در اصل، دو عامل اساسی است که ثبات را به عنوان یک چیز خوب و نه بد در کریپتو تبدیل می کند.

 

اولا

در مورد بیت کوین، وضعیت رو به رشد آن به عنوان یک سرمایه ذخیره، مسلماً بدان معنی است که واقعاً نیازی به نوآوری مداوم ندارد.

“بیت کوین یک نام تجاری در کلاس جهانی مانند کوکاکولا یا دیزنی است. این یعنی شناخته شده و مورد اعتماد است.” این را، گاردین سرکل، یک شبکه پاسخ اضطراری جامعه که از رمز GUARD استفاده می کند، گفت. بنیانگذار آن یعنی مارک جفری، معتقد است رویکرد محتاطانه بیت کوین برای تغییر، یکی از نقاط قوت آن است.

او گفت: “بله، سرعت آن کند است. اما به عنوان سرمایه ذخیره، بیش از اندازه کافی خوب است.” “هدف بیت کوین در زندگی جانشینی طلا است. به ویژگی دیگری نیاز ندارد. برای اهداف تجاری و اعتماد: هر چه قدیمی تر بهتر. فکر نمی کنم اکنون چیزی بتواند به عنوان سرمایه ذخیره جایگزین بیت کوین شود. آن مسابقه تمام شده است.”

 

ثانیا

بسیاری از بلاکچین ها اساساً به عنوان زیرساختی برای پروژه های مختلف شخص ثالثی ساخته شده بر پایه آن عمل می کنند. به گفته برندان لی، توسعه دهنده بیت کوین اس وی (BSV)، این بدان معناست که به روزرسانی و تغییر مکرر آنها غیرعاقلانه است.

به گفته او: “ایده اصلی، ایجاد یک سیستم.است که می تواند به عنوان یک لایه پایه برای فناوری آینده استفاده شود. این بدان معنی است که برای ساخت هر چیزی باید به اندازه کافی.ساده باشد، اما همچنین باید دارای یک پروتکل قفل شده باشد. ”

لی استدلال کرد که تعداد کمی از مردم هستند که سیستمی را برای ذخیره ارزش می پذیرند.که ممکن است “به روزرسانی” دشود و پول آنها را بدون هزینه یا برنامه مالی، غیر قابل استفاده کند. “این پروتکل نیست که باید تغییر کند تا موارد استفاده جدید را اضافه کند، بلکه پروتکل.باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا همه موارد استفاده را در خود جای دهد.”

 

نوآوری در آینده

هنوز هم، برای مجموعه های کریپتویی که.هدف آنها تبدیل شدن به زیرساخت یا ذخیره ارزش نیست، نوعی نوآوری منظم لازم است.

“بلاک چین هایی که هدف اصلی آنها ذخیره ارزش نیست، توسط.کاربران آنها انتظار می رود که برای رسیدن به دیدگاه اصلی خود به تکامل ادامه دهند. اگر چنین زنجیره بلوکی دست از نوآوری بردارد،.بلاکچین های دیگری که هدف آنها حل همین مشکلات است ممکن است جای آن را بگیرند. ” این را ایگور رانتس، بنیانگذار و مدیر عامل بیت ریور گفت که یک ارائه دهنده خدمات ماینینگ در روسیه است.

با توجه به این موضوع، ما می توانیم به طور منظم پروژه های جدیدی را ادامه دهیم. به ویژه هنگامی که صحبت از پروژه هایی است که روی بلاک چین های مانند Ethereum و Bitcoin قرار دارند. اما همانطور که در بالا نشان داده شد، هیچ نوآوری بدون درجه ای از ثبات اساسی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.