پولکادات ندارید؟ احتمالا فرصت بزرگی در 2021 را از دست بدهید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پولکادات ندارید؟ احتمالا فرصت بزرگی در 2021 را از دست بدهید

پولکادات: در ادامه، در مورد آلت کوین جدیدی صحبت خواهیم کرد که به آن می گویند: “بیت کوین بعدی”. سال 2020 تقریباً به پایان رسیده است. با نزدیک شدن به پایان سال، وقت آن رسیده است که به فکر حرکت بعدی در مورد پورتفوی کرپتو کارنسی خود باشیم.

بهترین معامله گران جهان فقط به آنچه که در حال حاضر در بازار است فکر نمی کنند. بلکه پیش بینی می کنند کدام دارایی در آینده منفجر شود و بر این اساس موقعیت خود را تعیین کنند. سوال این است که آیا شما به دنبال “بیت کوین بعدی” هستید و به طور بالقوه می توانید یک میلیونر شوید؟

در این مقاله، ما در مورد یک رمزارز با رشد زیاد و نزول کم صحبت خواهیم کرد. ثابت شده که این آلت کوین یکی از 10 ارز رمزپایه برتر است و می تواند در مدت 12 ماه، گوی سبقت را از سایر آلت کوین ها برباید.

 

قاتل احتمالی اتریوم را به شما معرفی می کنم: پولکادات(DOT)!

پولکادات، پروژه ای است که به دنبال ایجاد انگیزه در شبکه جهانی رایانه ها، برای کار با بلاکچینی است که روی آن، کاربران می توانند بلاک چین های خود را راه اندازی کرده و کار کنند. این، نسل بعدی بلاکچین است که برای اتصال چندین بلاکچین تخصصی به یک شبکه واحد، طراحی شده است.

برای آلت کوین ها، در حال حاضر دشوار است که اتریوم را از پیش رو بردارند. اما با این حال، اگر ETH2.0 به خوبی راه اندازی نشود یا مشکلات ازدحام در شبکه خود را اصلاح نکند، مطمئناً این امر دریچه ای را برای پروژه دیگری باز می کند که تبدیل به یکی از مهمترین قراردادهای هوشمند یا حتی DeFi شود. اگر این پدیده رخ دهد، پولکادات، یکی از مدعیان اصلی رقابت خواهد بود.

 

چرا پولکادات؟

برای این رمزارز خاص، یک رشد بزرگ پیش بینی می شود که حرکات منفی زیادی ندارد. اگر قرار باشد پولکادات (به طور بالقوه) جایگزین اتریوم شود، نیاز به هیچگونه توضیحی نداریم که چرا قیمت آن رشد بالایی خواهد داشت. با این حال، حتی اگر این آلت کوین در نهایت جایگزین اتریوم نشود، همچنان پتانسیل بالایی را نشان داده است. در واقع، ناگهان از ناکجاآباد سر و کله این رمزارز پیدا شد و در هفته های اول ظهورش، خود را در میان 5 کریپتوکارنسی برتر بازار، جای داد.

آلت کوین جدید: پولکادوت

منبع: Coin360

 

همانگونه که در چارت بالا مشاهده می فرمایید، پولکادات در تاریخ 12 آگوست، بالاترین سقف قیمتی خود را ثبت کرده است. از تاریخ 21 تا 22 آگوست و در طی یک روز، قیمت این آلت کوین پس از یک سقوط آزاد، حرکت رو به پهلویی را از خود ثبت کرده و هم اکنون در هنگام نگارش این مقاله (14 نوامبر 2020)، قیمتی معادل 4.5 دلار دارد. به این می گویند آرامش قبل از طوفان!

هیچ آلت کوین دیگری، به غیر از Bitcoin Forks، موفق به انجام چنین حرکتی نشده است. نقطه قوت پولکادات این است که با اتریوم سازگار است. به این معنی که هر کاری را که اتریوم بتواند انجام دهد، پولکادات نیز می تواند. اما اتریوم قادرنیست کاری را انجام دهد که پولکادات آن را به انجام می رساند. ضمنا برخلاف اتریوم، مقیاس پذیری پولکادات از قبل افزایش یافته است. به این معنی که سریع و انعطاف پذیر خواهد بود.

 

تجزیه و تحلیل تکنیکال

پولکادات با قیمت تقریبا 2 دلار، ورود قدرتمندی به بازارها را در هفدهم آگوست اوایل سال جاری انجام داد. قیمت این آلت کوین با افزایش سریع به 6.8 دلار رسید و به دنبال آن، تعدیل قیمت ها را در هفته های بعد شاهد بودیم.

از 21 سپتامبر، قیمت بین سطح حمایت قوی 3.8 دلار و مقاومت قوی تقریبا 4.8 دلار در نوسان بود. (چارت زیر)

منبع: TradingView

 

در حال حاضر، قیمت پولکادات مانند همه ارزهای رمزپایه موجود در بازار، در روند صعودی قرار دارد. اگر قیمت ها بتوانند برای مدت قابل توجهی، به افزایش و شکست سطح.مقاومت 4.8 دلار ادامه دهند، انتظار می رود که ارزش ارز، قبل از 2021 رونق بگیرد. (شکل زیر)

پولکادات

منبع: TradingView

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.