پولکادات در یک هفته 75 درصد رشد کرد! DOT می تواند به 20 دلار برسد؟؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پولکادات در یک هفته 75 درصد رشد کرد! DOT می تواند به 20 دلار برسد؟؟

قیمت DOT در حال نزدیک شدن به 20 دلار است اما پس از چنین صعود قوی ای، نباید عقب نشینی کند. یکی از قوی ترین بازیگران در سال 2021. پولکادات است. زیرا این ارز رمزنگاری شده،  قله های جدیدتر و بالاتر را یکی پس از دیگری فتح می کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پولکادات در یک هفته 75 درصد رشد کرد! DOT می تواند به 20 دلار برسد؟؟

بیت کوین، در سال جاری حرکت قابل توجهی انجام داده است اما آلت کوین ها نیز در حال حرکت هستند. هنگامی که قیمت بیت کوین شروع به تثبیت می کند، فضای بازار بهتر می شود و آلت کوین ها استارت می زنند.

یکی از قوی ترین مجریان در سال 2021، پولکادات بوده است. زیرا این ارز رمزنگاری شده روز به روز قله های جدید تر فتح می کند. قیمت پولکادات در سال 2021، 85٪ و در هفت روز گذشته 75٪ افزایش یافت و در بازار سرمایه XRP را پشت سر گذاشت.

 

قیمت DOT بعد از این افزایش 20 دلار یا بیشتر خواهد بود

چارت روزانه پولکادات، نوسانات پایین و ملایمی را در سه ماهه آخر سال 2020 را نشان می دهد. از آن زمان، یک ضربه حمایت/مقاومت زیبا در سطح 4.55 دلار اتفاق افتاد و منجر به صعود بیشتر شد.

این ادامه روند صعودی با افزایش گسترده 10 دلاری آغاز شد و پس از آن تقاضا (باکس خاکستری) برای حمایت وجود داشت و سطح جدید با استفاده از پسوند فیبوناچی قابل تعریف بود.

همانطور که نمودار نشان می دهد، یکی از این مناطق با قیمت 14.25-14.75 دلار و منطقه دوم با قیمت 16-17 دلار پیدا شده است.

سوال اصلی در حال حاضر این است که آیا DOT اجرای فعلی خود را به پایان رسانده است؟ در این صورت، مناطق مورد علاقه برای پشتیبانی/مقاومت در برابر چرخش در سطح فیبوناچی 0.35-0.382 و 0.618-0.65 یافت می شوند.

این سطوح فیبوناچی غالباً برای پیش بینی اینکه اینگونه اصلاحات به طور بالقوه روند معکوس دارند، استفاده می شود. در مورد پولکادات، اینها با سطح حمایت یا مقاومت قبلی، یعنی مناطق 13 و 10.50 دلار، مطابقت دارند. این جایی است که معامله گران باید مراقب فرصت های بالقوه خرید باشند.

یک بار دیگر، پولکادات به احتمال زیاد فقط زمانی اصلاح می شود که بیت کوین افت قابل توجهی داشته باشد. در غیر این صورت، پولکادات و بسیاری دیگر از آلت کوین ها در حال حاضر از وضعیت خوبی برای وارونه سازی بیشتر برخوردار هستند.

با این حال، اگر اصلاحی رخ دهد و پولکادات پایین بیاید، می توان سطح جدیدی از علاقه را برای نمودار حرکت بعدی در نمودارها تعریف کرد. در این صورت، پولکادوت ممکن است روند جهشی خود را به سمت 23-24 دلار و احتمالاً حتی 32-35 دلار در مرحله بعدی سال ادامه دهد.

 

سطح پشتیبانی 15 دلاری پولکادات بسیار حیاتی است

نمودار 2 ساعته روند صعودی سنگینی را نشان می دهد، اما برای ادامه این رالی باید برخی از سطوح حساس حفظ شود.

از این منظر، بالاترین قیمت قبلی در 15 دلار باید حمایت را حفظ کند. اگر آن منطقه برقرار باشد، رالی تا 20 دلار یا بیشتر، گزینه های روی میز پولکادات خواهند بود. این ارز نشان داده است که با توجه به یکی از بزرگترین موجهای منتهی به سال 2021، پتانسیل زیادی برای سال آینده دارد.

نکته: تحلیل ارائه شده، ترجمه نظرات یکی از نویسندگان وبسایت کوین تلگراف است. هر حرکتی در سرمایه گذاری و تجارت شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.


بیشتر بخوانید

پولکادات ندارید؟ احتمالا فرصت بزرگی در 2021 را از دست بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.