پنج آلت کوین که در سال 2021 باید در کیف پول خود داشته باشید!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پنج آلت کوین که در سال 2021 باید در کیف پول خود داشته باشید!

به جرئت می توانم بگویم بیشتر از 90 درصد تریدر های کریپتوکارنسی، بیت کوین را حتی برای اسمش هم که شده، در کیف پول خود نگه می دارند. اما در ادامه مقاله، پنج آلت کوین معرفی خواهد شد که برای سود در 2021، نباید از آن ها چشم پوشی کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پنج آلت کوین که در سال 2021 باید در کیف پول خود داشته باشید!

به جرئت می توانم بگویم بیشتر از 90 درصد تریدر های کریپتوکارنسی، بیت کوین را حتی برای اسمش هم که شده، در کیف پول خود نگه می دارند. اما سال 2020 و اوایل سال 2021، آلت کوین های زیادی چنگ و دندان نشان داده، ارزش ها و پتانسیل های خود را به رخ بازار کشیدند.

در این مقاله، 5 آلت کوین برتر از نظر عملکردی و پتانسیل رشد، معرفی خواهد شد: کاردانو، پولکادوت، بایننس کوین، چِین لینک، تزوس. قبل از آنکه حتی به فکر شما خطور کند، من می دانستم که این سوال را خواهید پرسید: “پس داج کوین و XRP چی؟”

آب پاکی را روی دستتان بریزم که با خیال راحت، به ادامه مقاله بپردازید. داج کوین که تکلیفش مشخص است و هرگاه ایلان ماسک دست از حمایت هایش بردارد، احتمالا بازار را وداع خواهد گفت. اما XRP، با تمام احترامی برای برد گارلینگهاوس و شرکتش به خاطر جنگیدن در مقابل SEC قائل هستم، اما هنوز سرنوشت دادخواست مشخص نیست.

من شاید خود به احترم گارلینگهاوس، خطر را به جانم بخرم و XRP را نگهداری کنم. اما وقتی پای سرمایه شما در میان باشد، قطعا به ریسک دعوتتان نخواهم کرد. همچنین ممکن است در مورد بایننس کوین نیز برایتان سوال پیش بیاید که در مورد آن، مقاله جدایی در دست نگارش دارم.

 

مقدمه

از زمان ظهور بیت کوین در سال 2009، رمزارز جدید ظاهر شده است. برخی با BTC رقابت می کنند، در حالی که برخی دیگر نوعی استفاده مکمل را در کنار سکه اول، به بازار ارائه می دهند. در اینجا، ما 5 ارز رمزنگاری شده “جدید” را که طی پنج سال گذشته راه اندازی شده اند را پوشش خواهیم داد. 5 رمزارزی که نشان دهنده پتانسیل سود بالایی هستند.

بسیاری از مخالفان ارزهای رمزنگاری شده، استدلال می کنند که اکثر ارزهای رمزپایه در گورستان به سر می برند. آنها اشتباه نمی کنند. اما هم اکنون بیش از 4000 ارز رمزپایه در صرافی ها معامله می شوند. هر روزه به تعداد آنها اضافه می شود، زیرا هر کسی می تواند رمزارز خود را ایجاد کند.

یک نفر، به عنوان شوخی رمزارزی به نام “کلاهبرداری کوین” تولید کرد و در عرض یک ساعت، به سقف 70 میلیون دلار در بازار رسید. اگرچه اکثر ارزهای رمزپایه شکست می خورند، اما آنهایی که باقی می مانند، معدود ارزهایی هستند که ترکیبی از سودمندی، امنیت و بازارپذیری را ارائه می دهند.

تاکنون، بیت کوین و اتریوم در این بخش ها شکست ناپذیر بوده، و در کنار آنها چند آلت کوین نیز در حال میدان داری هستند. حدس و گمان در مورد چگونگی عملکرد آنها دشوار است. رمزارز ها هنوز در اوایل راه هستند.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنم که مانند سرمایه گذاری اولیه یا خرید عرضه اولیه سهام، به آنها نگاه کنید. سبد خود را با طیف وسیعی از سرمایه گذاری ها، متنوع کنید و به دنبال کیفیت باشید. این بهترین شانس را برای انجام سرمایه گذاری به شما می دهد.

در ادامه 5 رمزارز (آلت کوین) را به شما معرفی می کنیم که می توانند به صورت اغراق آمیزی رشد کنند و کیفیت مورد نظر را به شما ارائه دهند.

 

کاردانو

کاردانو “قاتل اتریوم” نامیده شده است. زیرا عملکردی بسیار مشابه به اتریوم دارد اما در عین حال، بسیار بهتر از آن است. باورش سخت نیست؛ زیرا توسط پنج عضو بنیانگذار اولیه اتریوم تاسیس شده است. بیشتر جامعه کریپتو، در وایت پیپر های منتشر شده توسط سازندگان ارز های رمزپایه، به دنبال کیفیت می گردند. برای کاردانو بیش از 90 مقاله نوشته شده است، که نشان می دهد تحقیقات، اهمیت بسیار زیادی برای تیم آن دارد.

این سکه یک سال پیش فقط با چند سنت معامله می شد. اما از آن زمان به 1.56 دلار رسیده است. از 0.05 دلار تا 1.56 دلار بیش از 3000 درصد بازده است. این سود بسیار عظیم است. اما بیشترین مزیت داشتن ADA، در طولانی مدت تجربه خواهد شد. مردم یک ارز رمزنگاری شده مطمئن و خوب طراحی شده می خواهند که بتواند برای مدتی معلق باشد.

مانند اتریوم، سودمندی کاردانو در مدل اجماع اثبات سهام آن است. استکینگ، جایگزینی برای “استخراج” است. شما با استکینگ و ذخیره کاردانو، برای اعتبار سنجی فعال معاملات، ارز بیشتری به عنوان پاداش دریافت می کنید. هرچه سهم بیشتری از بازار کاردانو داشته باشید، پاداش بزرگتری دریافت می کنید.

چشم انداز کاردانو ایجاد محصولات مالی غیرمتمرکز برای کل جهان و تأیید سایر توافق نامه های قراردادی با بلاکچین خود است.

 

پولکادوت

پولکادوت، سکه اثبات سهام دیگری است که هدف آن کمی متفاوت است. هدف DOT، از بین بردن شکاف بین بلاکچین های مختلف است. بهترین راه برای دیدن این مسئله، مانند ساختمانی است که بلاکچین های مختلف درون آن می توانند با یکدیگر و با یک زبان مشترک صحبت کنند. حتی اگر در خارج از ساختمان، به زبان های مختلف صحبت می کنند.

پولکادوت همچنین سخنورانی را که منابع معتبر داده آنلاین برای تسویه قرارداد های هوشمند هستند، به هم متصل می کند. بنابراین، این سکه واقعاً می خواهد به عنوان رابط اصلی همه کریپتوکارنسی ها باشد. پولکادوت نیز توسط بنیانگذار اتریوم تاسیس شد که روند کار را دوست نداشت.

چندین پروژه اکنون از پولکادوت استفاده می کنند و محبوبیت آن در حال تسریع است. ارزش سقف بازار آن، در حدود 30 میلیارد دلار است.

این سکه در سال گذشته 1،130٪ رشد کرده و از چند سنت به 33 دلار رسیده است. مطمئناً، اگر اتخاذ آن افزایش یابد، قیمتش نیز بسیار بالاتر خواهد رفت و منبعی اصلی برای اتصال بلاکچین ها و اوراکل ها می شود.

چین لینک

چین لینک، یکی دیگر از ارزهای رمزپایه از نوع “پل” است. به طور خاص، چین لینک شبکه ای از اوراکل هاییست که داده ها را برای تسویه قرارداد های هوشمند ارائه می دهند. در حالی که قراردادهای هوشمند، یک چیز معمول هستند، اما به دست آوردن داده های معتبر برای تسویه دقیق و کارآمد آنها آسان نیست.

چین لینک با پیوند دادن به چندین اوراکل، این مسئله را برطرف می کند. همچنین تأکید دارد که منابع زیادی از داده وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که حداقل یک منبع در صورت لزوم در دسترس خواهد بود.

این قابلیت، قرارداد هوشمند را به طیف گسترده ای از کاربردها گسترش می دهد. به عنوان مثال، یک شرکت بیمه می تواند از سنسورها برای ردیابی سرعت وسیله نقلیه استفاده کند. می توان با اطلاعاتی که از این سنسورها به قرارداد هوشمند منتقل می شود، حق بیمه دقیق تر را در زمان واقعی محاسبه کند. این نوع ارتباط بین سنسور ها، دیتابیس ها و قراردادهای هوشمند، امکانی است که چین لینک آن را فراهم می کند.

چین لینک در سال گذشته با منفجر شدن هیاهوی بازار کریپتو، بیش از 800 درصد رشد داشته است. اما هنگامی که استفاده آینده آن را در نظر می گیرید یکی از امیدوار کننده ترین کریپتو های بازار است.

امروز یک لینک تنها 35 دلار قیمت دارد. سکه حتی با وجود با رشد 15 میلیارد دلاری در بازار، هنوز جای زیادی برای رشد دارد.

 

تزوس

تزوس سکه دیگری است که از آن با عنوان “قاتل اتریوم” یاد شده است. این بخش از بسیاری از قابلیت های قرارداد هوشمند مشترک است.

یک مزیت برای تزوس این است که چنگال ها عملا غیرممکن هستند. “چنگال” زمانی است که تیمی از توسعه دهندگان، در نحوه عملکرد ارز رمزنگاری شده اختلاف نظر داشته باشند. بنابراین آنها جدا می شوند و خود را ایجاد می کنند. از لحاظ تئوری، یک ارز رمزنگاری شده می تواند تا ابد به دو شاخه سخت تقسیم شود. این موشوع، فقط هزاران ارز رمزنگاری شده با عملکرد مشابه را به شما می دهد. هیچ کس واقعاً “برنده” نیست.

اما تزوس با ایجاد یک فرآیند اصلاحی در بلاکچین خود، از این تقسیم ها جلوگیری می کند. یک رابط کامل وجود دارد که به توسعه دهندگان امکان پیشنهاد و آزمایش تغییرات در بلاکچین را می دهد، بطوریکه استاکرها برای تأیید یا رد این تغییرات، رأی می دهند. این اتفاق در میان بلاکچین ها معمول نیست.

بهترین چیز این است که تزوس در حال حاضر فقط با 5 دلار معامله می شود و فقط با محدودیت 4 میلیارد دلاری در بازار حضور دارد. این امر با گذشت زمان افزایش می یابد.

 

این آلت کوین های کوچک را همین الان در رادار خود قرار دهید

افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی، زمینه را برای رالی در تعداد زیادی از سکه دیجیتال کوچک فراهم می کند. اما درک کنید: این بازیکنان زیر رادار، می توانند بسیار مقرون به صرفه تر از بیت کوین باشند.

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.