پتانسیل بیت کوین، توسط نامزد وزارخت خزانه داری دولت بایدن تایید شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پتانسیل بیت کوین، توسط نامزد وزارخت خزانه داری دولت بایدن تایید شد

خانم جانت یلن در جلسات اخیر تایید صلاحیت خود، در مورد ارزهای رمزنگاری شده اظهار نظری کرده است. بر اساس گفته ها، نامزد وزارت خزانه داری اکنون در حال اثبات پتانسیل بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پتانسیل بیت کوین، توسط نامزد وزارخت خزانه داری دولت بایدن تایید شد

  • کمیته امور مالی سنا سوالی را مطرح کرد که در آن آمده است:

“دکتر یلن، به نظر شما تهدیدات و مزایای بالقوه این نوآوری ها و فناوری ها برای امنیت ملی ایالات متحده چیست؟ آیا فکر می کنید برای اطمینان از داشتن پادمان ها و مقررات مناسب برای ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده، باید اقدامات بیشتری انجام شود؟”

  • یلن پاسخ داد و گفت:

“من فکر می کنم مهم است که ما مزایای ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال دیگر و پتانسیل بالقوه آنها را برای بهبود کارایی سیستم مالی در نظر بگیریم.”

وی همچنین بر اهمیت پیشرفت موارد استفاده قانونی برای بیت کوین و ایجاد چارچوب نظارتی که این امر را تسهیل می کند، تأکید کرد.

  • او گفت:

“من فکر می کنم ما باید از نزدیک بررسی کنیم که چگونه [باید] استفاده از آنها را برای فعالیت های قانونی تشویق کنیم. در حالی که استفاده آنها را برای فعالیت های بدخیم و غیرقانونی محدود می کنیم. در صورت تأیید، من قصد دارم از نزدیک با هیئت مدیره فدرال رزرو و دیگر تنظیم کننده های بانکی و اوراق بهادار فدرال در مورد چگونگی اجرای یک چارچوب نظارتی موثر برای این [بیت کوین] و سایر نوآوری های فین تک، کار کنم.”

 

نگرانی درباره فعالیت های مجرمانه

خانم جانت یلن، کاندید وزارت خزانه داری در کابینه پرزیدنت بایدن، در جریان اظهار نظرهای اخیر در مورد ارزهای رمزپایه بوده است.

هنگامی که روز سه شنبه، مگی حسن، سناتور دموکرات از وی خواست “برخی از این نگرانیهای نوظهور فناوری و نحوه خزانه داری با اشکال جدید تأمین مالی جنایی تروریسم را بیان کند؟” می توان از یلن، این نقل قول “ارزهای رمزپایه دغدغه های خاصی هستند” در جلسه تأیید صلاحیت سنا در 19 ژانویه را به میان آورد. البته یلن در دفاع، فقط پنج دقیقه برای پرسش و پاسخ در مورد ارزهای رمزپایه زمان داشت.

بخشهایی از این نظر که “ما واقعاً باید راههایی را بررسی کنیم که بتوانیم استفاده از آنها را محدود کنیم”.پاسخی مستقیم به استدلال استفاده از ارزهای رمزپایه فقط برای اهداف مخرب بود.

دغده های یلن برای ارزهای رمزپایه در این زمینه به جاست. زیرا سرقت آنها همچنان سرعت دستیابی به تصویب جهانی را برای دارایی های دیجیتال کاهش می دهد. در طول سال ها، سرقت، صنعت کریپتو را آزار داده و.نگرانی هایی را برای آینده دارایی های دیجیتال به وجود آورده است.

دارک وب، شاهد افزایش میزان استفاده از ارز های رمزپایه به عنوان روش پرداخت بوده است. این ارز ها، قالبا به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بودنشان، اکثرا مورد استفاده کلاهبرداران بوده است. محدود کردن این مسئله ممکن است یک مسئله دشوار باشد. زیرا کریپتوکارنسی های دزدیده شده، معمولا با استفاده از میکسر ها پولشویی می شوند. بسیاری از اوقات، وجوه سرقت شده به سختی قابل بازیابی هستند.


بیشتر بخوانید

جو بایدن فرمان های اجرایی درمورد کریپتوکارنسی را متوقف کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.