پلتفورم ایتورو (eToro) چِین لینک و یونی سواپ را به لیست خود اضافه کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پلتفورم ایتورو (eToro) چِین لینک و یونی سواپ را به لیست خود اضافه کرد

ایتورو، یک پلتفرم سرمایه گذاری اجتماعی، چِین لینک (LINK) و یونی سواپ (UNI) را به لیست معاملات خود، اضافه کرد. این کار، تعداد کل ارزهای رمزپایه قابل معالمه در ایتورو را به 18 عدد می رساند. این دو رمز، به بیت کوین، اتر، لایت کوین و تزوس در بستر معاملات eToro می پیوندند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پلتفورم ایتورو (eToro) چِین لینک و یونی سواپ را به لیست خود اضافه کرد

ایتورو، یک پلتفرم سرمایه گذاری اجتماعی، چِین لینک (LINK) و یونی سواپ (UNI) را به لیست معاملات خود، اضافه کرد. این کار، تعداد کل ارزهای رمزپایه قابل معالمه در ایتورو را به 18 عدد می رساند. این دو رمز، به بیت کوین BTC، اتر ETH، لایت کوین LTC و تزوس XTZ در بستر معاملات eToro می پیوندند.

به گفته دی‌فای پالس، این حرکت نشانگر مشارکت ایتورو در رونق سرمایه گذاری غیر متمرکز (DeFi) است. سرمایه های قفل شده در قرارداد های مالی غیر متمرکز، به بیش از 55 میلیارد دلار کرده رسیده است.

یونی سواپ در حال حاضر به عنوان سومین پروتکل بزرگ DeFi در دی‌فای پالس، با 5.65 میلیارد دلار سرمایه  قفل شده بر روی DEX قرار دارد. در همین حال، ماهیت همه جانبه چین لینک، آن را از هر اوراکل غیرمتمرکز در صنعت کریپتو، جدا می کند.

با وجود عقب ماندن در مسابقه لیست کردن ارزهای رمزنگاری شده، دورون روزنبلوم، معاون راه حل های تجاری در eToro، معتقد است “اکنون زمان مناسب برای افزودن توکن ها است”. زیرا اشتهای سرمایه گذاران برای کریپتوکارنسی ها، در حال تب و تاب است.

  • روزنبلوم می گوید:

“هم LINK و هم UNI، موارد استفاده ی جالبی دارند و به ما یادآوری می کنند که همه کریپتو ها، به عنوان ارز طراحی نشده اند.”

“چین لینک یک پروژه مهم است که هدف آن تطبیق داده های اینترنتی با اطلاعات ذخیره شده در بلاکچین است و یونی سواپ، بخش مهمی از زیرساخت های تجارت کریپتو است.”

ایتورو از زمان عرضه اولین محصولات رمزنگاری شده خود در سال 2013، رشد چشمگیری داشته است. این شرکت قصد دارد از طریق ادغام با شرکت FinTech Acquisition Corp، در یک معامله ارزیابی 10.4 میلیارد دلاری، به عرضه عمومی سهام خود برسد. این شرکت دارای 20 میلیون مشتری در سراسر جهان است که از معاملات کریپتوکارنسی با کارمزد صفر برخوردار هستند.

روزنبلوم همچنین اظهار داشت که به دنبال افزودن کریپتوکارنسی های بیشتر در طول سال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *